Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Angi_Angel
Angi_Angel

Angi_Angel

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3549
  • Znaleziska 71
  • Mikroblog 3478
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 9
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12 godz. i 10 min temu
  • 0
#mecz

Argentyna w pierwszym meczu grała w tych samych koszulkach ale białych spodenkach i getrach. Nie wiedziałem że można tak mieszać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12 godz. i 18 min temu
  • 0
#mecz

Dżinobli się czyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
12 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@Angi_Angel: ale może mówi się inaczej ;)
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel przedwczoraj, 17:32:41
  • 2
#mecz

Starczyłaby
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 17.06.2026, 18:37:18
  • 0
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 11.06.2026, 19:45:32
  • 0
#mecz

Czemu Meksyk tak często gra w meczach otwarcia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12
11.06.2026, 19:46:07 via Android
  • 0
@Angi_Angel: kartele płacą łysemu
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 28.05.2026, 06:33:23
  • 41
#blackpill #praca #przegryw

Już nawet na ochroniarza w sklepie trzeba mieć 185 cm ehhh
Angi_Angel - #blackpill #praca #przegryw

Już nawet na ochroniarza w sklepie trzeba m...

źródło: 1000032038

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowystaryziel
Nowystaryziel
Nowystaryziel
28.05.2026, 06:41:21 via Wykop
  • 22
@Angi_Angel: Chodzi o reprezentację i reklamę sklepu. xD
  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
28.05.2026, 06:47:11 via Wypiek
  • 45
kiedyś mieszkałem takim gościem co ciągle powtarzał że pracuje w ochronie w ekskluzywnym sklepie. No i kiedyś tak gadamy przy piwku i się go w kocu pytam co to za ekskluzywny sklep, a on do mnie że pracuje na ochronie w Zarze xD Także pijecie ekskluzywny i premium jest bardzo subiektywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 23.05.2026, 16:37:22
  • 5
#zegarki #kontrolanadgarstkow

Witam
Angi_Angel - #zegarki #kontrolanadgarstkow

Witam

źródło: 1000031820

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SynMichaua
SynMichaua
23.05.2026, 17:16:30 via Wykop
  • 5
SynMichaua

źródło: IMG_1613

Pobierz
  • Odpowiedz
heathenreel
heathenreel
23.05.2026, 18:13:32 via Wykop
  • 0
@SynMichaua: Datę se na tym Aikonie popraw
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 16.05.2026, 23:29:56
  • 6
#eurowizja

Chciałbym żeby Izrael wygrał bo wtedy za rok faktycznie mógłby być bojkot tej imprezy a tak to d--a i znów pewnie dostaną się do czołówki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 16.05.2026, 22:42:34
  • 2
#eurowizja

Ewidentnie Tusk maczał w tym palce xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 14.05.2026, 20:33:39
  • 7
#eurowizja

Skądś znam ten riff
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
14.05.2026, 20:35:02 via Wykop
  • 0
@Angi_Angel: Maneskin - Feel.
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 14.05.2026, 20:20:41
  • 5
#eurowizja

Już Brzozowski był lepszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 14.05.2026, 20:13:31
  • 5
#eurowizja

Palce jej odmroziło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 14.05.2026, 19:43:25
  • 6
#eurowizja

Co druga piosenka w radiu tak brzmi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 14.05.2026, 19:18:16
  • 2
#eurowizja

Trochę taka Farna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
12.05.2026, 20:07:26
  • 1
Kurde i pomyśleć że ona ma 17 lat xD #eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12.05.2026, 20:08:54 via Android
  • 0
@jmuhha: Kto?
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12.05.2026, 20:02:41
  • 3
#eurowizja

Muzycznie piosenka dobra ale mam nadzieję że nie przejdą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12.05.2026, 19:49:57
  • 1
#eurowizja

Jak na razie najlepsi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 12.05.2026, 19:48:00
  • 9
#eurowizja

Tych nie przebiją
Angi_Angel - #eurowizja 

Tych nie przebiją

źródło: 1000030840

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potatolot
potatolot
12.05.2026, 19:50:18 via Wykop
  • 0
@Angi_Angel: na zdjęciu tylko jedna osoba brała udział w Eurowizji
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 09.05.2026, 16:46:36
  • 49
#blackpill #przegryw

Syn Łukaszenki do niedawna kawał chada powoli zmienia się w starego. Łysienie sprawiedliwie nie omija nawet takich oskarków którzy mają wszystko. Brutalne
Angi_Angel - #blackpill #przegryw 

Syn Łukaszenki do niedawna kawał chada powoli zmi...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-07 101620

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan-kosss
jan-kosss
09.05.2026, 16:49:51 via Wykop
  • 13
@Angi_Angel: czemu jakiego fina mu nie ogarnęli
  • Odpowiedz
Runaway28
Runaway28
09.05.2026, 16:57:45 via Wykop
  • 17
@Angi_Angel: co oni nie wiedzą na Białorusi co to fin czy minoks?

W ogóle to teraz ogarnąłem że ma dopiero 21 lat. Jak tak pójdzie to do 30-stki murowany ojciec z zaczesem
  • Odpowiedz
Angi_Angel
Angi_Angel
Angi_Angel 08.05.2026, 13:02:43
  • 14
#przegryw

Pora zjeść coś
Angi_Angel - #przegryw 

Pora zjeść coś

źródło: temp_file7127758101896641100

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zssrauamaiw
zssrauamaiw
08.05.2026, 13:03:26 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
08.05.2026, 13:28:00 via Wykop
  • 2
@Angi_Angel: ajajajjaja szatanie nie kuś!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

AngiAngel

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 03.12.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.03.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking