W praktyce moim zdaniem oznaczać to może kilkukrotne powiększenie floty - w przeciwnym razie czas oczekiwania będzie za długi. Już dwa razy rozszerzyli obszar działania w Austin, a auta walidujące Tesli zostały przyłapane już na ogromnym obszarze - https://wykop.pl/wpis/82615981/tesla-has-been-spotted-validating-these-areas-in-t
#tesla #gielda #technologia






















![Tesla przegrywa w sądzie pozew o wadliwe dziłanie systemu autopilot [EN]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d381e04ea5b0e109968a9e093335c5a73855664fa4dbef1b1f62cecb540034d7,w220h142.jpg)

Dotychczas Tesla testowała swoją usługę w Austin, używając flotylli Model Y z ludzkim „safety monitor” na miejscu – teraz nowy oficjalny dokument umożliwia jej legalnie rozpocząć pełną działalność autonomiczną w całym Teksasie
https://driveteslacanada.ca/news/tesla-secures-statewide-texas-permit-for-robotaxi-operations-without-safety-drivers/
#tesla #gielda
źródło: austin-tesla-robotaxi
Pobierz