Siemano Wykop!

Właśnie wypuściłem projekt, nad którym pracowałem ostatnie miesiące!
Nazywa się AuctionMate – to rozszerzenie do przeglądarki, które poprawia korzystanie z serwisów aukcyjnych takich jak OLX, Otodom, Allegro, Vinted, Empik, Otomoto, Adresowo, Allegro Lokalnie oraz wielu polskich stron ( eBay, Gumtree, Iaai, Copart).

Pomysł wziął się z mojej własnej frustracji przy przeglądaniu aukcji: za dużo śmieciowych ogłoszeń, ciężko śledzić ceny i ich zmiany, brak sposobu, żeby wyłapać to, co naprawdę mnie
Valky - Siemano Wykop!

Właśnie wypuściłem projekt, nad którym pracowałem ostatnie mi...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Wołam plusujących poniższych treści:
https://wykop.pl/wpis/81898281/mirki-mirabelki-od-kilku-miesiecy-dlubie-nad-wtycz

Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz

@Valky +48
Mirki, Mirabelki – od kilku miesięcy dłubię nad wtyczką do przeglądarki, która ułatwia przeglądanie aukcji na OLX, Otodom, Allegro, Copart, IAAI i innych – od działek i nieruchomości po elektronikę. Chcę sprawdzić, czy ktoś z Was byłby tym zainteresowany, zebrać sugestie i dopytać o kwestie prawne.

AuctionMate to rozszerzenie
  • Odpowiedz
@sebek_r tak jak przedmówca, zależy do czego. Osobiście brałbym MacBooka air(3,5k nowy ale imo warto dołożyć to 500zl) albo po leasingowego thinkpada. Jak do gierek to nie pomogę bo mam same złe wspomnienia z gamingowymi lapkami xd
  • Odpowiedz
Siedzę sobie i gram sobie w Kingdom Come 2 na laptopie, który by miał problem z Wiedźminem 3 a mimo to ma spokojnie 60 FPS na średnich bo mam dobry internet i gra śmiga przez chmurę od Amazon Luna, która jest dostępna jeśli tylko masz Prime. Nie wydałem tysięcy złotych na nową kartę i procesor a mimo to i tak mogę się cieszyć z nowej gry. Mam nadzieję, że ta technologia stanie
Kagernak - Siedzę sobie i gram sobie w Kingdom Come 2 na laptopie, który by miał prob...

źródło: temp_file3411107243542213781

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: na szczęście mało kto chce grać przez taką chmurę

Będę bardzo rozczarowany jeśli za kilkanaście lat kupowanie ultradrogich kart stanie się domeną największych zapaleńców a nie koniecznym standardem.

Mhm, to ciekawe ile by wtedy te abonamenty na chmurę kosztowały i jakie by miały ograniczenia xd bo grający na GeForce now się w-------ą że nie mogą się wysrac bo ich wywala z tej chmury za afkowanie xdd
  • Odpowiedz
Skrót dzisiejszych wiadomości ze świata technologii #codziennytech #sztucznainteligencja #technologia #wydarzenia #komputery #informatyka #ciekawostki #programowanie #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.

Japonia uruchomiła pierwszą w Azji elektrownię osmotyczną działającą przez całą dobę, wykorzystującą wyłącznie słodką wodę i wodę morską
W Fukuoce Japonia uruchomiła pierwszą w Azji elektrownię osmotyczną, która
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach