@sebek_r tak jak przedmówca, zależy do czego. Osobiście brałbym MacBooka air(3,5k nowy ale imo warto dołożyć to 500zl) albo po leasingowego thinkpada. Jak do gierek to nie pomogę bo mam same złe wspomnienia z gamingowymi lapkami xd
  • Odpowiedz
Siedzę sobie i gram sobie w Kingdom Come 2 na laptopie, który by miał problem z Wiedźminem 3 a mimo to ma spokojnie 60 FPS na średnich bo mam dobry internet i gra śmiga przez chmurę od Amazon Luna, która jest dostępna jeśli tylko masz Prime. Nie wydałem tysięcy złotych na nową kartę i procesor a mimo to i tak mogę się cieszyć z nowej gry. Mam nadzieję, że ta technologia stanie
Kagernak - Siedzę sobie i gram sobie w Kingdom Come 2 na laptopie, który by miał prob...

źródło: temp_file3411107243542213781

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: na szczęście mało kto chce grać przez taką chmurę

Będę bardzo rozczarowany jeśli za kilkanaście lat kupowanie ultradrogich kart stanie się domeną największych zapaleńców a nie koniecznym standardem.

Mhm, to ciekawe ile by wtedy te abonamenty na chmurę kosztowały i jakie by miały ograniczenia xd bo grający na GeForce now się w-------ą że nie mogą się wysrac bo ich wywala z tej chmury za afkowanie xdd
  • Odpowiedz
Skrót dzisiejszych wiadomości ze świata technologii #codziennytech #sztucznainteligencja #technologia #wydarzenia #komputery #informatyka #ciekawostki #programowanie #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.

Japonia uruchomiła pierwszą w Azji elektrownię osmotyczną działającą przez całą dobę, wykorzystującą wyłącznie słodką wodę i wodę morską
W Fukuoce Japonia uruchomiła pierwszą w Azji elektrownię osmotyczną, która
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy spokojnej niedzieli postanowiłem pobawić się trochę w "inżynierię dźwiękową". Lubię słuchać instrumentalnych wersji utworów, ale w mojej ulubionej muzyce wydawanie materiału w takiej wersji jest rzadkością. Użyłem na początku kilka przebiegów dynamiki, następnie filtrowanie spectrum bandpass i bandstop a na końcu wrzuciłem w model do stem separation - wiadomo, że nie da się odzyskać jajek z upieczonego ciasta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Efekt jak dla mnie jest bardzo zadowalający. W
M.....i - Przy spokojnej niedzieli postanowiłem pobawić się trochę w "inżynierię dźwi...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #wifi #komputery #technologia

Potrzebuję udostępnić wifi do budynku oddalonego o ok. 50m, nie ma przeszkód po drodze. W domu przy oknie znajduje się router tplink archer c6, po drugiej stronie też coś podobnego, ale łapie dosyć słabo. Zastanawiam się nad zastosowaniem w tym miejscu bez internetu zewnętrznego AP (tp-link cpe210 lub coś w tym rodzaju) - czy dobrze myślę, czy lepiej dodać po
nibynoozki - #internet #wifi #komputery #technologia

Potrzebuję udostępnić wifi do b...

źródło: asdasf

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nibynoozki: Nie wiadomo jakie masz poziomy sygnału i szumu z obcych sieci więc nic doradzić się nie da. Zakładając że zainstalujesz te anteny tak że nie będzie żadnych przeszkód pomiędzy nimi, nie ma żadnej obcej sieci - to bez problemu na takich antenkach zapniesz link na 2 km i puścisz w 40 MHz kanale ponad 100 Mbitów.
  • Odpowiedz
Cześć! Oto co poprawiłem w Pollar.pl zgodnie z waszymi wskazówkami, za które serdecznie dziękuję!
- Dostępna wersja serwisu w językach angielskim i ukraińskim.
- Dodano możliwość ręcznego przewijania kluczowych punktów.
- Wprowadzono ręczne przełączanie trybu nocnego/dziennego.
- Źródła są pokolorowane według biasu (nastawienia).
- Pojawiły się animacje uatrakcyjniające
www3 - Cześć! Oto co poprawiłem w Pollar.pl zgodnie z waszymi wskazówkami, za które s...

źródło: mockup

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: A czemu w starym kompie? To w nowym już nie można mieć?
Osobiście używam nagrywarki Blu-ray do archiwizowania ważnych dla mnie rzeczy na dyskach M-DISC, i do zgrywania starych seriali na zwykłych płytach. Jakbym miał dziś kupować nowy komputer, to też z taką nagrywarką byłbym składał.
  • Odpowiedz