Widze tiksrok,instasram roll,youtube roll to nawet tego gowna nie otwieram, kilku znajomych CPUNOW endorfinowych sie pobrazalo na mnie jak im napisalem ze dbam o swoj mozg i system nagrody i zeby mi takiego czegos nie podsylali, ale trudno, po czasie zrozumieli.

Choc jeden dalej jest oburzony i wciaz prubuje, a jak go odwiedzam w domu i rozmawiamy to skacze po kanalach na youtube na telewizorze jak opentany choc to ogolnie poczciwy chlop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiesniakzPowolania: a co mają mówić? Że sraja za domem? Że nie ma nic normalnego do żarcia? Że są coraz bardziej odcięci od technologii?

Putin zaprowadził ruskich nad przepaść na którą nie byli od czasu rozpadu związku radzieckiego i obstawiam że tak właśnie może się to skończyć. Amerykańskie służby bez jednego wystrzału mogą wyzwolić podział i separatystyczne zapędy w rosji. Skoro ogarnęli Syrię to tym bardziej mogą pomóc wolnym ludziom w
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: owszem, moja dorosłość odbiega od tego jak miało to wyglądać, ale z drugiej strony te wyobrażenia zawsze były jakieś takie naiwne, w dodatku bez podejmowania jakichś konkretnych działań zmierzających w tym kierunku. Ot, myślałem że samo się ułoży po mojej myśli. Raz tylko rozpoczynając studia uparłem się żeby konsekwentnie dążyć do tego jak chciałem żeby wyglądała moja przyszłość. Nie był to dobry okres w moim życiu i w dużej
  • Odpowiedz