"Motto Braci Muzułmanów brzmi: Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć w imię Allaha jest naszą nadzieją" - to między innymi tych "biednych" ludzi wypuścili rebelianci z więzień Assada.
Państwo Islamskie, Bractwo Muzułmańskie, Al-Kaida zniknęły z Europy głównie przez to, że Assad trzymał ich w swoich mordowniach.
Ci "biedni" torturowani ludzie, bez wahania latali z maczetami po krajach europejskich i atakowali europejskie dzieci.
Zaraz znowu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli pamiętasz czasy, kiedy 8 grudnia parki wyglądały tak jak na zdjęciu, wracałeś wtedy z sankami do domu, pod butami Ci skrzypiło od mrozu bo było już -12 wieczorami a pod latarniami było widać lekko prószący śnieg, który w dzień mocno sypał to prawdpodbnie jestes ostatnim pokoleniem, które takie zimy pamiętał! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nostalgia #lata90 #gimbynieznajo #heheszki #
w.....m - Jeżeli pamiętasz czasy, kiedy 8 grudnia parki wyglądały tak jak na zdjęciu,...

źródło: zimowy-park-wieczorem-pokryty-sniegiem-z-dolaczonymi-latarniami-ulicznymi_367038-2040

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonek463: ja mam z panspermią jeden duży problem - ta hipoteza i tak zakłada, że gdzieś musiało powstać życie w sposób "naturalny", tak jak u nas się to aktualnie postuluje.

Jaki jest więc sens i jakie są podstawy, by komplikować ten proces i wymyślać istoty, które gdzieś indziej powstały na drodze ewolucji, a następnie zasiały życie na naszej planecie? Może to właśnie my jesteśmy tym pierwszym ogniwem?
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Wtedy przyznam Ci rację. Póki co dowody świadczą na moją korzyść.

Nie chce mi się z Tobą kłócić, tym bardziej gdy wyjeżdżasz z takimi tekstami:

przestań pi#przyć głupoty.


Bywaj.
  • Odpowiedz
@Lardor: Pamiętam ze jeszcze była koszykówka w tym stylu, która swoja droga lepiej mi siadała. Ale obie gry były w pyte.
  • Odpowiedz
Oto wypełźli oni - posiadacze milionów w btc i programiści 15k aby prosić o link do restreama famemma
#takaprawda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HURR DURR POLSKA WYGINIE, KTO BĘDZIE PRACOWAŁ NA EMERYTURY!?!?!

Tak właśnie postrzegane jest życie ludzie, a bardziej humanoidalna wkładka ludzka do konsumowania dóbr, na które całe życie zapier....
Polska wyginie, tak samo jak inne okoliczne kraje bałtyckie, wschodnie i postsowieckie. Wyginie, bo to nie tu stworzono tranzystor, nie tutaj powstają wafle krzemowe, nie tutaj powstaje big tech wokół technologii informatycznych. Kraje te zostaną skonsumowane, a gdy ich zasoby, w tym zasoby ludzkie okażą się
I.....a - HURR DURR POLSKA WYGINIE, KTO BĘDZIE PRACOWAŁ NA EMERYTURY!?!?!

Tak właśni...

źródło: morpheus-battery-matrix

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecznie nie będziesz żyć w matrixice, zasadniczo około 60-80 lat, niektórzy są odważniejsi i kończą z matrixiem troche wczesniej.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: ludzie nie żyją wiecznie tylko kilkadziesiąt lat i trumna, dlatego tak wiele w historii się wydarzyło. Będzie pora na korporacje, wojny atomowe, planete bez ludzi tj. małp a teraz polecam dupnąć sobie piwko czy monsterka
  • Odpowiedz
Przed oddaniem głosu w ankiecie fragment jednego z najnowszych tekstów do kontemplacji:

Ona nie grosza warta

Puść ją wolno

Bo brak już słów

Do tyłu nie zerkaj
talmudyczny_triumfalizm - Przed oddaniem głosu w ankiecie fragment jednego z najnowsz...

źródło: comment_16053810938uO7Rr5rLPKpbLdBJaxp9e

Pobierz

Czy wierzysz, że piosenki Sanah są pisane przez AI?

  • Tak 20.5% (8)
  • Tak, co więcej, ona sama jest tylko hologramem 48.7% (19)
  • Coś jest na rzeczy 12.8% (5)
  • Nieprawda 17.9% (7)

Oddanych głosów: 39

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@An-Dagda: Takie będą lekcje zdrowego odżywiania w szkole. Buła z mięsem i kluseczki. A potem 1/3 dzieci ma nadwagę, a wśród nauczucielek uczących tych głupot 2/3...
  • Odpowiedz