Jestem skazany na samotność, bo moim ścisłym wymaganiem jest to, żeby dziewczyna była dziewicą. To obrzydliwe jeżeli dała się zbrukać jakiemuś innemu mężczyźnie wcześniej. W sensie fizycznie obrzydliwe. Na jej ciele dalej pewnie są atomy/cząsteczki śliny, potu czy nasienia poprzedniego partnera.
Do tego jest zbrukana psychicznie, pozbawiona całej swojej dziewczęcej niewinności.
Zresztą skoro ja stawiam na stole swoje prawictwo, to chyba uczciwe żebym otrzymał w zamian to samo? Chciałbym być dla niej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zresztą skoro ja stawiam na stole swoje prawictwo, to chyba uczciwe żebym otrzymał w zamian to samo?


@niedorzecznybubr: to tak nie działa. Więcej, to NIGDY tak nie działało, nawet w "dawnych lepszych czasach". Nie możesz żądać tu symetrii bo nie jesteśmy jednakowi i wymienni.
Z punktu widzenia czystej biologii dziewictwo to najcenniejsze co kobieta ma do zaoferowania (gwarancja że dziecko będzie twoje), tak więc i ty musisz zaoferować co najcenniejsze -
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia czystej biologii dziewictwo to najcenniejsze co kobieta ma do zaoferowania (gwarancja że dziecko będzie twoje), tak więc i ty musisz zaoferować co najcenniejsze - czyli wygrać konkurencję z innymi mężczyznami w dyscyplinie "wygląd i zasoby".


@gorobei: Dokladnie - byc dziewica to wyczyn godny szacunku, bo stracenie dziewictwa dla kobiety jest latwiejsze niz dla nas oddychanie a bycie prawiczkiem to nic czym moznaby sie szczycic (no chyba, ze
  • Odpowiedz
@wiedzminyo: :"ważne żeby robota była" i kit z tym że nie płaci albo płaci tyle że nie starcza na jedzenie.
"Panie Areczku proszę uruchomić maszyny o 6 byśmy mogli zaczynać o 7 i do 16 się wyrobili. Jutro ma być mróz? A no tak, to trzeba o 5 przyjść bo się do 16 nie wyrobimy z robotą."
i potem siedzą takie gamonie zasmarkane i cieszą się że są zaufanymi ludźmi
  • Odpowiedz
Fajnie widac jak p-------e dziala rynek nieruchow w pl, jak byly wzrosty, to mielismy pompe otwierajaca oczy ze zdumienia co kwartal. Jak mamy ponad rok stypy, to nawet prywatni sprzedajacy maja w------e i sa zdeterminowani trzymac wysoka cene i obawiaja sie zejsc z ceny przez FOMO.

Nawet jak sytuacja sie utrzyma, to ile lat trzeba bedzie czekac na sensowna korekte? Pamietajmy ze to nie jest tylko tak, ze ogloszenia sie kumuluja na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Kutafonix215

Meh....

Realny popyt mieszkaniowy ma formułę ciągła. Czyli kolejne roczniki kończą studia/dochodzą do 25 lat i ruszają na rynek pracy a chwilę później rozglądają się za mieszkaniem. Te roczniki są dużo mniej liczne, niż to co było 10-15 lat temu... DUZO mniej liczne. Można sobie dyskutować, czy ktoś kto nie poszedł na studia za jest spawaczem i w wieku 20 lat zarabia lepiej niż nie jedne 30 latek z wielekigo miasta
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie moge z tych kodoklepaków, którzy myślą że jak wszyscy jak jeden mąż będą kłamać, że z----------ą w robocie i jeszcze im mało za to płacą, to ktoś im uwierzy XD

Każdy kto zna choć jednego zawodowego kodoklepaka ten wie, że nie ma drugiego takiego zawodu gdzie robiłoby się tak mało. Nie ma żadnego z-----------a w sprintach, nie ma żadnego spowiadania się scrummasterkom. W zamian za to jest napisanie maksymalnie kilku linijek
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzidek_nowak: to już nieaktualne, teraz już sie nawet nie staraja z tym kryc bo nie musza, polak i tak da rosomaka za darmo na ktorym sobie moga wywiesic czerwono czarna szmate, ja bym powiedzial ze jest czerwono czarno za dnia i w nocy
  • Odpowiedz
Kucolandia powinna raz na zawsze wyrzucić postulat dobrowolnego ZUSu i ubezpieczeń zdrowotnych prosto do kibla i spuścić kilka razy, bo taki pomysł skończyłby się tak samo jak skończyła się dobrowolność uczestnictwa w PPK - czyli większość Polaków wypisało się z PPK, bo pracodawcy zniechęcali pracowników do PPK i szantażowali oraz podsuwali pracownikom wnioski rezygnacji z PPK do wypełnienia przy podpisywaniu umowy, odmowa wypełnienia wniosku o rezygnację z PPK kończyła się w zasadzie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to co innego mordo. Do PPK połowę wpłaca pracodawca, a połowę pracownik. Składkę ZUS płacisz tylko ty


@Pelne_Cierpienie: pracodawcy januszexy traktują odprowadzanie składek pracownika do ZUS jako ich własne koszty - stąd śmieciowe umowy na minimalnej a reszta pod stołem, szara strefa, wypychanie na b2b byle tylko zajêbać te składki zusowskie dla siebie a pracownikowi płacić tylko na rękę bez składek ZUS w kopertce pod stołem.
  • Odpowiedz