@CrokusYounghand: to nadal nie są ciekawsze xD Jak się dziewczyn boisz to sobie virt a mate ściągnij xDD To, że nie mogę latać po kosmosie nie znaczy że latanie po kosmosie nie jest ciekawsze niż wyprawa do biedronki xD Jeśli zaliczenie elfki czy kosmitki czyli filmik 30sekund w ciuchach jest ciekawsze niż towarzystwo fajnej witaminki przez kilka h to ładnie
  • Odpowiedz
Przypominam że dzietność jest tak niska z powodu zmiany mentalności ludzi a nie z powodów materialnych, pod względem dobrobytu mamy najlepsze warunki w całej historii ludzkości. I NIE, dawanie kolejnej kasy w postaci darmowych mieszkań, żłobków, 500 czy 800+ nie zmieni współczynnika dzietności jeśli ktoś po prostu nie chce ich mieć (a masa osób teraz nie chce a jak chcą to jedno max dwie).
#demografia #polska #nieruchomosci
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
gosciu, jak zyjesz w jaskini i nie jestes swiadom ze III WŚ nigdy blizej nie byla... to znaczy ze nie ma z kim dyskutowac, bo ewidentnie nie wiesz co sie dzieje


@katopa: typowy foliarz.. napięcia zawsze są, teraz są wieksze niż na przyklad 10-15 lat temu ale wciaż globalny konflikt jest bardzo mało realny, w wielu filmikach artykułach twórcy specjalnie podgrzewają atmosferę żeby się klikało a ludzie wierzą XD
  • Odpowiedz
Haha frajer, jest dużo więcej plusów... detale opiszę później jak skończę pracę... jeszcze dwa mejle...
  • Odpowiedz
Tak mnie naszło przemyślenie, że żyjemy w ostatnich chwilach świata działającego na starych zasadach. W USA rusza właśnie największa inwestycja w dziejach ludzkości nakierowana na rozwój AI i finalnie wyparcie ludzkiej pracy - ale ona tylko przyspieszy postęp a nie go spowoduje. W tym momencie jeszcze tego nie wiemy ale właśnie zaczyna się podział społeczeństwa na kapitałowców którzy będą w stanie na tym skorzystać i całą resztę która zostanie zepchnięta na margines.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morgiel: islamiści zrobią z tego kraju z potencjałem kolejny k--------k w stylu afgau kultura kulturze nie jest równa kultura wywodząca się z islamu jest gorsza od europejskiej indywidualistycznej i tyle.
  • Odpowiedz