@arinkao: Format A5 - złożona na pół najtańsza kartka do drukarki.
Lekki zarys ołówkiem (miały być biegnące dzieci, ale leżące i martwe są mniej wymagające). Potem takim cienkopisem noname z Auchan - zarąbisty jest, bo wali tuszem na lewo i prawo. Niestety już ich nie ma - kupiłem sobie tylko jeden. Kosztował mniej niż 5 zł (zdaje się, że jakieś 2,99). Bardzo fajnie idzie po papierze. Kolorki dodane kolorowymi cienkopisami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Już jutro - 14 grudnia - razem
z Narodowym Centrum Krwi ruszamy
z akcją #choinkadlazycia 
W kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce możecie oddać krew,
a w podziękowaniu otrzymacie naturalną choinkę od leśników. 
#zdrowie #medycyna #las #lesnictwo #pomagajzwykopem #swieta #choinka #polska
snorli12 - Już jutro - 14 grudnia - razem 
z Narodowym Centrum Krwi ruszamy 
z akcją ...

źródło: comment_1670939146DZBzr9Aoirh9W13tjStlx1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto ci w święta przynosi przezenty?

  • Mikołaj 36.4% (32)
  • Gwiazdor 15.9% (14)
  • Aniołek 4.5% (4)
  • Dzieciątko Jezus 18.2% (16)
  • Dziadek Mróz 2.3% (2)
  • Śnieżynka 2.3% (2)
  • Gwiazdka 4.5% (4)
  • Ktoś inny (w komentarzu) 15.9% (14)

Oddanych głosów: 88

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy praktykujecie jedzenie np. w święta jednoczesne spożywanie bigosu z sałatką warzywną i np chleb do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #ankieta #swieta #jedzenie #jedzzwykopem

Jednoczesne jedzenie Bigosu z sałatką warzywną

  • Jeszcze jak! 35.6% (16)
  • Nigdy nie próbowałem/am - spróbuję 4.4% (2)
  • Nigdy w życiu - nie spróbuję 20.0% (9)
  • Co kur**? Obrzydliwe 40.0% (18)

Oddanych głosów: 45

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie kojarzycie kultowe filmy, które corocznie są emitowane w TV na #swieta, ale niekoniecznie są filmami stricte świątecznymi jak np. Szklana Pułapka.

#film
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Mieliśmy od Was kilka wiadomości, że nie zdążyliście skorzystać ze zniżki na black friday, więc wracamy z rabatem -10% na cały asortyment. Dla zasięgu również #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachęcamy Was również do sprawdzenia naszych bluz i spodni dresowych. Są zrobione z wysokiej jakości, antypilingowej dzianiny, dzięki czemu unikniecie kulkowania/mechacenia się materiału.

Aby skorzystać z rabatu -10%
BONAMERA - Cześć,
Mieliśmy od Was kilka wiadomości, że nie zdążyliście skorzystać ze...

źródło: comment_1670925775COA3EiD5Su7k1IZEqQX1lo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach