@KompleksIndygo a ja bym nie dawała prezentów sugerujących problem. Jeśli to bliska osoba, spędź z nią trochę czasu : może zapros na jakieś ściany wspinaczkowe albo tunel aerodynamiczny. Idźcie na pizze do jakiegoś dobrego lokalu, pogadajcie. Może kręgle lub bilard, ale w takich lokalach często jest bar, więc trochę ryzykowne. Albo zapros do kina na jakiś film akcji. Zabierz go na mecz , a może zapros na zwiedzanie stadionu, jak mieszkacie
  • Odpowiedz
Nie lubię oglądać Kevina i nie dlatego, że nudzi mnie ten film tylko wywołuje u mnie smutek, pamiętam jak prawie 20 lat oglądało się Kevina z całą rodziną przy wigilijny stole, czuło się tę magię świąt, rozdawanie prezentów, śnieg za oknem...

Lata zleciały, kilka osób zmarło, z roku na rok coraz bardziej pusty ten stół wigilijny, człowiek zamiast odczuwać radość odczuwa smutną nostalgię biednych czasów ale było coś wtedy takiego magicznego! #
w.....m - Nie lubię oglądać Kevina i nie dlatego, że nudzi mnie ten film tylko wywołu...

źródło: comment_1670865328lHJlD4LJsJ3xcLhDUcQhMl.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wakxam: Mam tak samo kumplu. Mam sentyment do tego filmu, bo był puszczany jak byłem gówniakiem. Magia świąt, wszystko przez pryzmat bycia dzieckiem. Pewnie nie było tak kolorowo jak to pamiętamy, ale jednak jest ten smutek-nostalgia, że to już minęło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i mirabelki pomóżcie!
Szukam prezentu z motywem samoyedów. Różowa ma na ich punkcie fioła i chciałem jej na święta coś tego typu kupić. Jakaś koszulka, maskotka, cokolwiek, no byle nie sam pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak macie jakieś propozycje, sklepy, gdzie takie rzeczy można kupić, byłbym wdzięczny :)
#samoyed #kiciochpyta #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wigilia #kuchnia #jedzenie
#swieta
Czy u kogos jeszcze na wigilie jada sie zupe grzybowa podawana na zimno? Grzyby, cebula, ziemniaki i chyba sledz, zupe po gotowaniu odstawia sie do lodowki albo na dwor i podaje sie zupelnie zimna. Nie wiem czy to po prostu jakas odmiana zupy grzybowej (prawdopodobnie ze wschodu) czy moze ma to swoja nazwe.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śnieg już za oknem, a Święta tuż tuż. Chociaż to nie ze smokami, a z bliskimi przyjdzie Ci się zmierzyć w najbliższym czasie, to warto pomyśleć o tematycznym zestawie kości (dla siebie lub jako prezent!) na ten nadchodzący (mamy nadzieję) spokojny czas!
-> https://rgfk.pl/zestaw-8-czerwonych-swiatecznych-kosci-kostek-rpg/47845-5907699493616.html

#rgfk
#gry #rpg #grybezpradu #gryfabularne #dnd #warhammer #kostki #swieta #
RGFK_PL - Śnieg już za oknem, a Święta tuż tuż. Chociaż to nie ze smokami, a z bliski...

źródło: comment_1670861068duClHBHWl7puFAX1jCow5o.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach