Już po kolacji, Kevin w TV a szwagier śpi w stanie wiadomomym tymczasem ja zostałem sam ze Szwecja! Zdrowia dla was! #pijzwykopem #alkohol #swieta #polska
Ale wkurzają mnie znajomi wrzucający żarciki typu "wszystkiego nawzajem". Powielanie tego samego żartu lub zerowa kreatywność i mało kulturalny sposób odpowiedzi na życzenia. Coś jak boomerskie teksty z bingo świątecznego, ale u młodych xD #swieta #wigilia #oswiadczenie #gownowpis #niepopularnaopinia
Mój Mikołaju @Mfalme_Kitunguu dziękuję ślicznie za paczkę (。◕‿‿◕。) Wczoraj wieczorem odebrałem, otworzyłem o 1 w nocy. Niestety już nie dałem rade napisać wpisu. Dopiero teraz po wigilii mam czas na napisanie czegoś o paczce, nie wiem po co są te święta więcej #!$%@? niż odpoczynku XD
Kubek - tak trafiłeś wizerunek się zgadza, vayne z #leagueoflegends i do tego starsza wersja jej ikonki, ale to
#zalesie #swieta Kurde puściliby co innego np Grinch albo chociaż E.T. a nie tylko Kevin i Kevin. Jakby tego było mało to mój stary każe mi to oglądać.
Powiem szczerze jedne z najlepszych świat od kiedy chodzę na Wigilię do rodziny bo spokojnie nikt prawie o niczym nie rozmawia jak już to o pierdołach, teraz oglądają Kevina, jedzenia w sam raz, nikt się nie pokłócił, tylko babcia życzyła mi męża i wnuków ale trudno tak to spokój bez takich pytań durnych. A i prezent zajebisty dostałam bo kamerkę samochodowa, która i tak miałam kupić (ʘ‿ʘ) #
W Hennessey istnieje wielka świąteczna tradycja przywiązywania choinki do dachu samochodu i sprawdzania, jak szybko pojedzie. Czy uda nam się pobić nasz stary rekord? W tym roku wyzwanie padło na osobiste Porsche 911 Turbo S Johna Hennessey'a (tuningowane do 750 KM).
Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że chociaż trochę będzie wam głupio katole, że świętujecie narodziny dziecka niechcianych uchodźców, śpiewając piosenki o złych ludziach co odmówili im gościny, a teraz robicie to samo. Albo nie to samo. Robicie gorzej, bo 2000 lat temu nikt nie nawoływał do strzelania do Józefa i Maryjii
2000 lat temu nikt nie nawoływał do strzelania do Józefa i Maryjii
2000 lat temu Maryja i Józef nie #!$%@? kamieniami w srażników wrzeszcząc #!$%@?Ć JUDEĘ, CHCEMY DO CESARSTWA! RZYM RZYM RZYM! DO RZYMU, PO DARMOWE PLACKI I IGRZYSKA!
Zachęcam do śledzenia działań na http://www.wymagajmy.pl Pamiętacie aferę z Braunem który do ministra syntezatora powiedział, że ten będzie wisiał? Jakież to było wielkie oburzenie, jakieś prokuratury i zarzuty o groźby karalne czy kary finansowe ze strony jej magnificencji pani...
Sama nie wiem co o tym myśleć.
#swieta
@Eliade btw: nie tylko ty (ʘ‿ʘ)