Wpis z mikrobloga

Ja gotowy ale skromnie jednak peirwszy raz coś naszykowałem dla siebie i dla innych

Halloween jest coraz popularniejsze w naszym kraju, ale też z każdym rokiem rośnie świadomość osób biorących udział w zabawie.


We wtorkowe popołudnie i wieczór do wielu drzwi mieszkań i domów zapukają dzieci przebrane w straszne stroje. Padnie słynne "cukierek albo psikus", a ci, którzy biorą udział w zabawie, obdarują przebierańców słodkościami.


Choć wielu rodziców chce umożliwić dzieciom wzięcie udziału w zabawie, pojawiają się obawy o to, czy mieszkańcy życzą sobie takich odwiedzin. Coraz popularniejsze jest dogadywanie się między sąsiadami z danych ulic czy osiedli w sprawie tego, kto Halloween uznaje, a kto nie. - Na forum naszego osiedla z poznańskiego Chartowa kilka dni temu pojawiła się informacja o planowanej zabawie w Halloween. Zdając sobie sprawę, że część osób tego święta nie uznaje, padła propozycja zadeklarowania, kto chce się bawić - pisze Czytelniczka. - Ostatecznie ustalono, że zaproszeniem do zastukania w drzwi będą halloweenowe dekoracje na drzwiach mieszkania - dodaje. Z takich ustaleń korzysta coraz więcej osób. W ten sposób można uniknąć ewentualnych nieprzyjemności dla dzieci.

https://epoznan.pl/news-news-144574-we_wtorek_halloween_policja_apeluje_o_bezpieczenstwo_sasiedzi_dogaduja_sie_do_kogo_mozna_isc_po_cukierki

#halloween #pytanie #ankieta #swieta #wszystkichswietych #usa #polska #wies #miasto #warszawa #poznan #gdask #krakow #lublin #lodz #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #normictwo #oskarek #kofola
Lukardio - Ja gotowy ale skromnie jednak peirwszy raz coś naszykowałem dla siebie i d...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

A wy jak spędzacie Halloween

  • Wcale, bo nie lubie tego szajsu wole dziady 36.6% (45)
  • Wcale, bo jestem zajęty, pracuje inne 17.9% (22)
  • a tylko kupie sobie jakieś słodycze np donut 3.3% (4)
  • coś naszykuje, jakieś słodycze i film na wieczór 4.1% (5)
  • kupie dynie i lampiony i naszykuje coś żarcie 3.3% (4)
  • no wystroje sie i dom i pójdę do znajomych 1.6% (2)
  • wystroje sie i dom i robie imprezke halloween 0% (0)
  • no na full wypas, żarcie, wystrój impreza 6.5% (8)
  • a ja jade do mamci, bo wszystkich świetych 9.8% (12)
  • nie wiem / nie mam zdania 17.1% (21)

Oddanych głosów: 123

  • 4
  • Odpowiedz