Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 348
Święta 2021 z Wykop.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WESOŁYCH ŚWIĄT! MAMY TROCHĘ LEPIEJ NIŻ W TAMTYM ROKU - ŚWIĘTUJMY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WYKOP https://www.wykop.pl/link/6426495/swieta-2021-z-wykop-pl-%CA%96/
Wołam plusujących wpishttps://www.wykop.pl/wpis/54451729/swieta-2020-z-wykop-pl-%CA%96-wesolych-swiat-mamy-dziw/
#polska #koronawirus #swieta #bozenarodzenie #wigilia #wykop
WESOŁYCH ŚWIĄT! MAMY TROCHĘ LEPIEJ NIŻ W TAMTYM ROKU - ŚWIĘTUJMY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WYKOP https://www.wykop.pl/link/6426495/swieta-2021-z-wykop-pl-%CA%96/
Wołam plusujących wpishttps://www.wykop.pl/wpis/54451729/swieta-2020-z-wykop-pl-%CA%96-wesolych-swiat-mamy-dziw/
#polska #koronawirus #swieta #bozenarodzenie #wigilia #wykop
- konto usunięte
- Kotouak
- Odczuwam_Dysonans
- iks__dee
- dumnie
- +343 innych
- konto usunięte
- konto usunięte
- lukija
- Maudee
- balatka
- +1 innych
@PajonkMondry: wesołych także dla #moderacja
- PajonkMondry
- EnderWiggin
- lakukaracza_
- balatka
- pacjent_0
- +19 innych
- 120
- bonczur
- LubieGroszek
- PLTR2016
- Krystian19922
- Norbercikk
- +115 innych
@#!$%@?: To jest ta sławna melina Kononowicza?
- CipakKrulRzycia
- Kotouak
- Widur
- mannoroth
- Bover
- +3 innych
- 24
- 0
Cały czas wszyscy mówią że karp na święta to pozostałość po PRL a co takiego jadło się przed IIWŚ?
Były jakieś tradycje które przez PRL zanikły?
#polskiedomy #swieta #historia #pytanie
Były jakieś tradycje które przez PRL zanikły?
#polskiedomy #swieta #historia #pytanie
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
641
Święta 2021 z Wykop.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WESOŁYCH ŚWIĄT! MAMY TROCHĘ LEPIEJ NIŻ W TAMTYM ROKU - ŚWIĘTUJMY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 89
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- kumulunga
- czikoczajko
- konto usunięte
- KevinMalone
- MCPatrykPL13
- +2915 innych
@adzioq dzienki za spoiler
- Majkelelee
- Hellicon
- Nikaraguanczyk
- robson7
- willard
- +1309 innych
- 1181
- 10
- xXdeXx
- Shin
- juliusz-slowacki
- Utylizejszyn
- Hurytig
- +5 innych
- 3
Nie przepadam za swietami, nie cierpie swiatecznych piosenek. Ale jest jeden wyjatek potwierdzajacy regule.
Firebirds "Trzy zyczenia" z Joanna Prykowska na wokalu (1997).
Przepiekny, malo znany utwor.
#muzyka #polskamuzyka #swieta
Firebirds "Trzy zyczenia" z Joanna Prykowska na wokalu (1997).
Przepiekny, malo znany utwor.
#muzyka #polskamuzyka #swieta

- 17
@Damianowski: ale z browarem, widzę w tle nawet kolor butelki.(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Wesołych Świąt, mordo chada.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wesołych Świąt, mordo chada.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
Kevin się zaczął #swieta #kevinsamwdomu
W te święta jeszcze ten temat chyba nie został poruszony to może ja go odświeżę jak co roku.
To, że w święta czy to Bożego Narodzenia czy Wielkanocne ludzie walą wódę normalnie przy świątecznym stole, niektórzy aż do odcięcia dowiedziałem się jakoś w wieku 20 lat kiedy poszedłem do pracy. Wtedy to pierwszy raz usłyszałem od gościa, że co to za święta skoro nie będzie mógł się "zgazować" bo zmiana wypadła tak,
To, że w święta czy to Bożego Narodzenia czy Wielkanocne ludzie walą wódę normalnie przy świątecznym stole, niektórzy aż do odcięcia dowiedziałem się jakoś w wieku 20 lat kiedy poszedłem do pracy. Wtedy to pierwszy raz usłyszałem od gościa, że co to za święta skoro nie będzie mógł się "zgazować" bo zmiana wypadła tak,
- asdfghjkl
- truskawkowa1
- uuugg
- taka_jedna
- napaczony
- +1 innych
W te święta jeszcze ten temat chyba nie został poruszony to może ja go odświeżę jak co roku.
@PaprykarzXL: juz chyba 10 raz czytam o tym na wykopie dzzisiaj
@kfiatek_na_parapecie: Widocznie musiałem przegapić ;)
- 20
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora

- Ehhh_jest_jak_jest
- quaz2020
- konto usunięte
- Samzach
- Koichi
- +2 innych
@lvface szybko bierz petardy i prezenty z depo bo zaraz gm event robi. Moze smoka zobaczymy

























Zawiera treści NSFW
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.