Wpis z mikrobloga

#halloween #polska #swieta #takaprawda to hallowen w Polsce to jest jakies nieporozumienie. Nie macie za grosz kultury obchodzenia tego święta. Gdyby przecietny amerykanin czy brytyjczyk zobaczyl to na własne oczy to by z zażenowania nie wytrzymał

Powiem wam jak to wyglada w kraju z którego to hallowen pochodzi a napewno nie jest świętem sztucznie zgapionym w ostatnich latach.

Dzieci pukają tylko do domów ozdobionych, te nie ozdobione omija się szerokim łukiem brak ozdób oznacza że masz swieto gdześ i nie chcesz żeby ci caly wieczór ktoś pukał do drzwi po cukierki.

Można nakleić nawet uprzejme na naklejki na szybe czy drzwi mowiące o tym ze nie obchodzisz tego swięta i prosisz o nie pukanie.

Pukają przebrane dzieci DZIECI tak hallowen jest dla malych dzieci w przebraniu a nie dla bandy 14 15 czy nawet 16 latków bez przebrania nawalających ci dzwoniem aż nie otworzysz bo chcą darmowe słodycze.przez 14 lat jeszcze nie zdążyło mi sie zeby połowa miski cuksami zniknęła w 20 minut od wyłożenia jej to był błąd od razu ją schowałem , nigdy nie zdazylo mi sie zeby jakis chłopak ktoremu prawie jaja obrastają pukał i domagał sie słodyczy jakby mu sie należały i to jeszcze bez stroju

W polsce to jest po prostu dramat i nawet nie chce mi sie rozpisywac dluzej i tym to moje ostatnie swieta w polsce.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach