Piewszy raz od lat ( nastu?) ubrałam w tym roku choinkę, nawet przygotowałam Wigilie ( no dwunastu potraw nie było )i zjedliśmy po pracy w dwójkę tylko z moim ojcem. Też w tym roku wyjątkowo, bo po zerwaniu relacji z siostrą i bratem pierwszy raz tak wyglądały świeta. Do tego jestem w niedawno wynajetym mieszkaniu. Wszystko płynie...
Dzisiaj po kilkunastu latach byłam na pasterce ( w ogóle w kościele po kilku latach?).
Ana77 - Piewszy raz od lat ( nastu?) ubrałam w tym roku choinkę, nawet przygotowałam ...

źródło: comment_1640393480g0g7Tx8CS3l0bv7E8Q56LF.jpg

Pobierz