Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Wpis z dupy o #wigilia
Tak się jakoś przyjęło tu, na mirko, że rodzina generalnie jest zła. I że bardzo dobrze widywać się z nimi tylko raz w roku. Ba, najlepiej w ogóle.
A ja przekornie powiem, że lubię swoją rodzinę, a nawet rodzinę mojej różowej i zawsze się cieszę, kiedy możemy się spotkać w większym gronie.
#rodzina #swieta #przemysleniazdupy
Tak się jakoś przyjęło tu, na mirko, że rodzina generalnie jest zła. I że bardzo dobrze widywać się z nimi tylko raz w roku. Ba, najlepiej w ogóle.
A ja przekornie powiem, że lubię swoją rodzinę, a nawet rodzinę mojej różowej i zawsze się cieszę, kiedy możemy się spotkać w większym gronie.
#rodzina #swieta #przemysleniazdupy
mame mi kiedyś kupiła w #!$%@? wegańskich kotletów ale nie zdazylam zjeść i mi zamroziła i się okazały dziś spleśniałe, także nie dość że humor popsuty bo zaraz się zjedzie 20 osób i już mnie głowa boli na samą myśl że trzeba się będzie do nich uśmiechać i rozmawiać to jeszcze święta na ziemniorach bo mi się nie chciało w nie swojej kuchni zrobić sobie wege żarełka jak żyć
#swieta
#swieta
@Radysh: nigdy nigdzie w niczym nie brakuje mięsa
- 3
- 1
Wczorajsze święta wyjątkowo specjalne bo mojej różowej rodzinka do nas dołączyła i ze świąt polskich zmieniły się na filipińskie.
A jak wyglądają takie święta?
To dość proste, dużo jedzenia, dużo śpiewania i dużo radości (ʘ‿ʘ)
Polecam mocno, a wy jak spędziliście swoje święta? Mam nadzieję że bez większych kłótni :)
#swieta
A jak wyglądają takie święta?
To dość proste, dużo jedzenia, dużo śpiewania i dużo radości (ʘ‿ʘ)
Polecam mocno, a wy jak spędziliście swoje święta? Mam nadzieję że bez większych kłótni :)
#swieta
- 555
- mr_ponglish
- nedre
- luckyduck
- Rapepo
- Zjem_Ci_nos
- +550 innych
- 122
@alan-parysek: a tutaj z ciocią
- konto usunięte
- konto usunięte
- VishnyaVishnevskaya
- Pilicz
- adekad
- +117 innych
- 70
@alan-parysek: itsmajlajf
- Resistance05
- lanekrasz
- dr-proktor
- pomito
- zwaldemar
- +65 innych
- 11
wesolych swiat
#swieta
#swieta
@mt1t29r2: hary stuj
"Raz w roku chyba możesz do babci przyjść"
"Co ci szkodzi"
"Co sam będziesz w święta siedział"
Nienawidzę świąt, sztuczna atmosfera, toksyczna rodzina, nawet mieszkając sam nie mogę się od nich uwolnić... Czemu cieszy mnie czas spędzony z różową w jej domu a do najbliższej rodziny mam wstręt?
#swieta #wyznanie
"Co ci szkodzi"
"Co sam będziesz w święta siedział"
Nienawidzę świąt, sztuczna atmosfera, toksyczna rodzina, nawet mieszkając sam nie mogę się od nich uwolnić... Czemu cieszy mnie czas spędzony z różową w jej domu a do najbliższej rodziny mam wstręt?
#swieta #wyznanie
@Qznia21: eh mam tak samo, a w tym roku kombo 3 dni udawania że ktokolwiek kogokolwiek obchodzi
@StatekKosmiczny98: Co przez to rozumiesz? Jestem inny bo nie udaję że mnie święta obchodzą?
- 232
- 106
- CondomPack
- Mistborn
- FFFFUUUU
- el_loco_crooliko
- JustKebab
- +101 innych
- 12
@Kaczypawlak: Mają nawet relikwie świętego na kremlu
- Mistborn
- Szaklak
- magiczny_banan
- dqdq1
- SebekSewastopolski
- +7 innych
- 3
0
LO-STARK - Życzenia Świąteczne

Chciałbym tylko pokazać jak się robi pozytywne reklamy świąteczne. LO-STARK - robicie to dobrze!
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- efceka
- Lenalee
- Pabllito
- octave25
- Peggy-brown
- +6 innych
- 1
konto usunięte via iOS
- 10
Mirki pochwalcie się co wam przyniósł Mikolaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja lvl 33 dostałem resoraka rc ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym roku stwierdziłem że jak różowa ma mi kupić skarpety i inne pierdoły zrobiłem listę rzeczy które bym chciał są stosunkowo tanie ale mi szkoda kasy na taką pierdołke i tak o to na urodziny dostałem airtaga a na święta to cudo
W pierwszy dzień świąt najgorsza jest poranna gra o tron. Są intrygi, zdrady, sojusze.
#swieta #bozenarodzenie #gownowpis
#swieta #bozenarodzenie #gownowpis
- 105
Szury w ilości 300+ na czele z @maz00rskie_mleko - wytłumaczycie dlaczego tak się zesraliście o to, że ktoś robi sobie test za niecałe 2 dyszki (w pięciopaku za 90 zł) przy rodzinnym spendzie w którym na 99,99 proc. są babcie i dziadki 70,80+? xD
Czemu was boli, że ktoś korzysta z dostępnych narzędzi aby ograniczyć ryzyko choroby groźnej dla starszych ludzi co pozwoli stosunkowo bezpiecznie świętować w gronie rodziny?
W nawiązaniu do
Czemu was boli, że ktoś korzysta z dostępnych narzędzi aby ograniczyć ryzyko choroby groźnej dla starszych ludzi co pozwoli stosunkowo bezpiecznie świętować w gronie rodziny?
W nawiązaniu do
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 85
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
363
Pijani mężczyźni zakłócili Pasterkę. Rzucali w wiernych śnieżkami

Podczas Pasterki w parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze nieznani mężczyźni zaatakowali wiernych, rzucając w nich... śnieżkami. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu interweniowała policja, która ustaliła, że sprawcy byli pod wpływem alkoholu.
z- 127
- #
- #
- #
- #
- #





















#film #horror #kino #swieta
nosaczpolski.jpg