#swieta Pasterka w tym roku bardzo ładna i mądra :D
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
14
Zadyma na Pasterce w Zielonej Górze. Pijani rzucali śnieżkami. Wezwano policję

Grupa pijanych mężczyzn zakłóciła Pasterkę w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano patrol policji!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
- 0
@Anderson23: niece waidhofer
jak tam święta???
#swieta
#swieta
@NieobliczalneZieloneKonto W porządku, bez afer, miła atmosfera i fajny klimat. A u Ciebie?
@NieobliczalneZieloneKonto Rozumiem, no moja babcia też miała chwilę wzruszenia, bo nie chodzi od 3 miesięcy i nie może się z tym pogodzić, ale całe szczęście udało mi się ją rozweselić. Wszystkiego dobrego dla Babci!
- 19
@Anderson23: Kat Dennings?
Chyba nie...
Chyba nie...
@Anderson23: Podobny strój żonie kupiłem ;)
@PonuryBatyskaf: Znachor sam w domu 2: Mokrzy bandyci robią Potop
konto usunięte via Android
- 8
- Tuff
- matnos
- stanleyfinger
- Singularity00
- Merli20
- +3 innych
- 11
- 21
@Anderson23: Ale koza. Ale by się grzał przy niej.
- 19
- 9
To już potwierdzone. Polacy życzyli sobie w tym roku przede wszystkim:
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
2. SZCZĘŚCIA
3. MOCZU CUDZEGO NIE PICIA
#kononowicz #wigilia #koronawirus #heheszki #swieta
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
1. ZDROWIA
2. SZCZĘŚCIA
3. MOCZU CUDZEGO NIE PICIA
#kononowicz #wigilia #koronawirus #heheszki #swieta
@pyczasty: ja bym chciał matki bez trudnego charakteru, bo obecna mnie denerwuje i idę po bandzie.
- 57
- konto usunięte
- xvlk
- idzii
- EnderWiggin
- evolved
- +52 innych
- 24
Z Coca Colą? Weee
@KolorowyMisioPluszowy: nie no kurla kolejny konser smakowej whisky xD
Ja lubię w proporcjach 150ml whisky i 50ml coli i coo? XD
- LetsHailSomeSatan
- ziom2123
- matixrr
- Spajkuss
- konto usunięte
- +19 innych
@KolorowyMisioPluszowy: jak to nie jakieś ekskluzywne whisky tylko masówka to jak najbardziej
- Damianowski
- matixrr
- joki101
- Pan_Beniowski
- Bobby12
- +3 innych
















Dzisiaj po kilkunastu latach byłam na pasterce ( w ogóle w kościele po kilku latach?).
@Ana77: bog nie pomoze bo go nie ma, ale wiara w cos wzmacnia psychicznie ludzi
mogloby byc lepiej, ale trzeba doceniac to co sie ma