Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- KolczyQ
- andrzej67
- wypalony
- konto usunięte
- greg_26
- +10 innych
- 2
- 23
- sekinoau
- hoppek
- nioncia
- Morswin2K21
- size
- +18 innych
- 3
- 3
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@BonerBogdan: nie, dziś znowu to będzie
@Wachatron nie jestem aż takim #!$%@?
- 2
- 0
Wymieńcie rzeczy, które widziecie w domu tylko na święta Bozego Narodzenia. Ja zaczynam( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swieta #bozenarodzenie #pytanie #religia
#swieta #bozenarodzenie #pytanie #religia
@anonimek123456: w porównaniu do poprzednich to taka se
@anonimek123456: @ulsterboy: Szalom, w żydowskich rodzinach można ruchać w dupę dziewczynę jak da się ojcu pióro watermana. Wspomina o tym rabin z kanału tajemnice świata Żydów: https://youtu.be/_7WsiS5thng
Jednym z najsilniejszych z mojego dzieciństwa, to jak bawiłem się w zimie na podwórku w śniegu. Po zabawie wróciłem do domu gdzie mama mi zrobiła ciepłej herbaty i oglądałem jak mój brat gra w Final Fantasy VII. Był na etapie z paradą Rufusa i tym delfinem, co trzeba było gwizdać żeby się wynurzył z wody. Muzyka z Parady Rufusa to do teraz jeden z moich ulubionych utworów z gier.
Teraz po około
Teraz po około
"Jezus powiedział: moj ludu, powiedzialem wam, że zaszczepieni ludzie moga umrzec od szczepionki" - takie bzdury czytaja antyszczepionkowcy. Dostalem coś takiego od mojej ciotki xD
#koronawirus #antyszczepionkowcy #szczepienia #bekazcovidian #swieta #fantastyka
#koronawirus #antyszczepionkowcy #szczepienia #bekazcovidian #swieta #fantastyka
- 0
- 1
@ajebo: rachunki za prad i gaz, plus analiza wydatkow swiatecznych
nosaczpolski.jpg
nosaczpolski.jpg
- 0
@ajebo: może nie horror tylko dreszczowiec https://www.filmweb.pl/film/Poziom+-2-2007-338357
- 2
Wpis z dupy o #wigilia
Tak się jakoś przyjęło tu, na mirko, że rodzina generalnie jest zła. I że bardzo dobrze widywać się z nimi tylko raz w roku. Ba, najlepiej w ogóle.
A ja przekornie powiem, że lubię swoją rodzinę, a nawet rodzinę mojej różowej i zawsze się cieszę, kiedy możemy się spotkać w większym gronie.
#rodzina #swieta #przemysleniazdupy
Tak się jakoś przyjęło tu, na mirko, że rodzina generalnie jest zła. I że bardzo dobrze widywać się z nimi tylko raz w roku. Ba, najlepiej w ogóle.
A ja przekornie powiem, że lubię swoją rodzinę, a nawet rodzinę mojej różowej i zawsze się cieszę, kiedy możemy się spotkać w większym gronie.
#rodzina #swieta #przemysleniazdupy




























W taką pogodę najlepiej w lesie.