Siedzę sobie na sor i po tych 5 godzinach zaczęło mi się nudzić. Obłożenia nie ma wcale, karetki nie przyjeżdżają, a ludzie i tak są przyjmowani w tępię 1 osoba / 2 godziny.
Za co te podwyżki?

#nfz #sor #szpital
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto dziś nosił meble i zwichnął bark? No ja, komu dziś o 20 próbowali nastawić bark bez znieczulenia na SORze? No mi. Kto prawie stracił przytomność z bólu? No ja. Kto czekał 4h na SORze bo wszyscy anestezjolodzy operowali? No ja. Kto się właśnie wybudził ze znieczulenia ogólnego z nastawionym barkiem? Tez ja.

Co za dzień Mircy, dalej boli jak cholera ale to jest nic w porównaniu do bólu przed nastawieniem. Pijcie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem właśnie z SOR szpitala MSWiA w Warszawie.
Jeśli jesteś bez szczepienia, robią test, wynik dopiero po 5h, dopiero wtedy spojrzy na Ciebie lekarz.
#sor #warszawa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@powaznyczlowiek @beer_man: Nie wiem jak w przypadku zagrożenia życia.

Były tam starsze osoby, zgłaszały bardzo złe samopoczucie i tak musiały czekać na wynik.

@linek_big: nie ma to jak jechać ze złym samopoczuciem na szpitalny oddział ratunkowy, taki do ratowania życia nie samopoczucia. Potem szok, że się stoi w kolejkach jak ludzie z bólem palca jadą na sor
  • Odpowiedz
@Cryolite: Cóż, lekarz nie miał dostępu do diagnostyki obrazowej (szpital w Grudziądzu jest najbardziej zadłużony w PL i na pewno nie stać vh na radiologa w porze nocnej) wiecy puścił do domu. W najlepszym przypadku to moze wyglądać na neuropatie w przebiegu zmian zwyrodnieniowych kr. szyjnego, w najgorszym na zakrzepicę żył powierzchownych i głębokich konczyny gornej lewej z progresją w kierunku zatorowości płucnej. Warto rano znaleźć kogoś z USG Doppler
  • Odpowiedz
Jest jakiś oddział laryngologiczny w #krakow na #sor? Mam zatkane ucho i boli od dłuższego czasu. Mam wizytę u lekarza na wtorek, ale nie wiem czy czekać tyle...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drill:

każda czynność polegająca na używaniu mózgu zabiera mi 100%

czyli się potwierdza, że do mirkowania nie potrzebny jest mózg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz