Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@tempoconto: ogólnie odkąd miałem podejrzenie raka to badam regularnie i też zalecam
@papasmerf3737: Menele powinni tracić prawa człowieka i nie powinni być leczeni, a Ty o prawa pacjenta się burzysz xD
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
@Gumoleum: mmmmm ale st00pka
- 1
- 1
@allesisthelal: SOR uniwersyteckiego jest w Prokocimiu.
- 2
@allesisthelal: @allesisthelal: Braciak odstawiony na Narutowicza, chyba 3 osoby przed nim były tylko :o
Potrzebuję się poddpalić, ale nie odnieść obrażeń. Czym nasączyć nasmarować dłoń aby nie było oparzeń?
Myślałem o kremie nivea i żelu do golenia, a na to nafta.
Inny pomysł nasączony materiał naftą/benzyną ekstrakcyjną, która parując będzie płonąć.
Widziałem
Myślałem o kremie nivea i żelu do golenia, a na to nafta.
Inny pomysł nasączony materiał naftą/benzyną ekstrakcyjną, która parując będzie płonąć.
Widziałem
13
Ambulanse z pacjentami utknęły przed SOR. Kilka godzin oczekiwania! - film...

Kilka godzin muszą odczekać w kolejce zespoły ratownictwa medycznego na przekazanie pacjenta z ambulansu do SOR Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. W sobotnie popołudnie i wieczór oczekiwało dziesięć ambulansów z pacjentami!
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
20 marca 2021, Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej, godz. 20.40 - Kilka godzin muszą odczekać w kolejce zespoły ratownictwa medycznego na przekazanie pacjenta z ambulansu do SOR w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. W sobotnie popołudnie i wieczór oczekiwało dziesięć ambulansów z pacjentami! Więcej: http://bit.ly/3vKUYeV
#bielskobiala #pogotowieratunkowe #sor #szpital #bpr #ambulans #sluzbazdrowia #koronawirus #covid19 #112
#bielskobiala #pogotowieratunkowe #sor #szpital #bpr #ambulans #sluzbazdrowia #koronawirus #covid19 #112
źródło: comment_1616280146X2D4IfZ5JrpHD0MosCROTu.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeśli wystąpiły by bóle głowy/migrena/ucisk w głowie/słabości/wymioty/ pulsowanie w głowie lub jakiś inny podobny niepokojący objaw to radził bym udać się do lekarza/na sor. Może być jakiś tętniak itp
- 1
niech sam ocenia czy uderzenie było na tyle silne aby się tym martwić.
@10129: po jaka cholere spamujesz jakimis case-raportami chlopaka ktory tygodniami mial bole glowy zanim zmarl i przyczyna zgonu bylo uszkodzenie tetnicy kregowej ktore sie nalozylo na stare wspolistniejace rozwarstwienie tetnicy czy wklejajac info o przewleklych krwiakach ktore wystepuja u starych ludzi a u mlodziezy to kazuistyka - w dodatku komus kto ma zaburzenia nerwicowe? lubisz udawac madrego
10
W Warszawie najwięcej zakażeń od dwóch miesięcy. Przepełnione SOR-y,...

- Proszę sobie wyobrazić 430 tysięcy mieszkańców lewobrzeżnej Warszawy i okolic, których musimy obsłużyć i 25 miejsc na naszym oddziale internistycznym. Ja nie mam gdzie położyć tych pacjentów - rozkłada ręce dyrektor Szpitala imienia Orłowskiego.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
@racer1714: Jak masz problem który nie wymaga sor'u to możesz spróbować do opieki nocnej i świątecznej. Oni działają w niedziele również. Zobacz na google, gdzie najbliżej jakiś lekarz dyżur ma.
@racer1714: Jak zachodzi prawdopodobieństwo, że możesz zostać na ortopedii, to spakuj sobie torbę, a w niej:
-bieliznę i ubrania na zmianę
-butelkę wody mineralnej i kubek
-ręcznik
-stopery do uszu
-ładowarkę
-bieliznę i ubrania na zmianę
-butelkę wody mineralnej i kubek
-ręcznik
-stopery do uszu
-ładowarkę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@coco-cola: skończyłem na 0.5mg clona przez 2 tygodnie, a do rolek nie miałem dostępu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Sor, poczekalnia. Dwie kobiety się zgadały i paplają o ich wypadkach, pracy, blablablabla XDXD P-----I MNIE
#sor #gorzkiezale #zalesie
#sor #gorzkiezale #zalesie
#sor #lekarz #szpital #pogotowieratunkowe
Mirki czy lekarze mnie teraz przyjmą z ostrym bólem brzucha na pogotowiu, czy wyleją się na mnie i odpuścić?
Mirki czy lekarze mnie teraz przyjmą z ostrym bólem brzucha na pogotowiu, czy wyleją się na mnie i odpuścić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@bakter: idź na nocną i świąteczną pomoc lekarską
@starypijany123: Tam gdzie zsyłają to pewnie npl ;)
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak wygląda teraz sytuacja na sor? Od 5 dniu pobolewa mnie tak 5/10 prawe biodro + prawe jądro, dziś byłem u rodzinnej i dostałem skierowanie na sor(według niej za długo bym czekał na wizytę na nfz) no i ogólnie podejrzewa u mnie kamice nerkową, nastawiać się na pobyt parogodzinny czy parodniowy?
#pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna #sor #lekarz #kiciochpyta
Kliknij
Mirki, jak wygląda teraz sytuacja na sor? Od 5 dniu pobolewa mnie tak 5/10 prawe biodro + prawe jądro, dziś byłem u rodzinnej i dostałem skierowanie na sor(według niej za długo bym czekał na wizytę na nfz) no i ogólnie podejrzewa u mnie kamice nerkową, nastawiać się na pobyt parogodzinny czy parodniowy?
#pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna #sor #lekarz #kiciochpyta
Kliknij
@AnonimoweMirkoWyznania: sor jest od nagłych wypadków. Jeśli chodzisz z tym już dłuższy czas, to rodzinny powinien zrobić sam badania i ewentualnie skierować do specjalisty. Takie odsyłanie na sor to zwykła spychologia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak wyglądają teraz #sor w #warszawa w związku z #covid19 ? Chodzi o uraz głowy (podejrzenie wstrząśnienia mózgu). Gdzie najlepiej jechać (z Bemowa) żeby przyjęli przede wszystkim a przy okazji w miarę mało czekać. #ratownikmedyczny #ratownictwo
@vladek: mało, to pewnie Sochaczew, luz inne mniejsze miasteczko. Jak osoba dorosła to lindleya, jak dziecko to na żwirki
@vladek byłem na powislu przed sylwestrem i spokój. Przyszedłem 23:30 i byłem sam, ale teraz jest ślisko to pewnie więcej polamancow
czy przyjmą z danym problemem - zawsze możesz zadzwonić na rejestrację i się spytać. Kiedyś tak zrobiłem
czy przyjmą z danym problemem - zawsze możesz zadzwonić na rejestrację i się spytać. Kiedyś tak zrobiłem
- 2
Dostalem od poczatku pandemi 0 zl wiecej. Tyle pieniedzy ! ! Bogactwo! Dla medykow ! Wow!
Nawet nie licze, ze dostane cokolwiek. Nikt z mojego szpitala nie dostal. Dzis jeatem po 24h pracy bo mnie blagano, bo swiat sie wali, ludzie umieraja , bo ktos jest chory , bo lekarka zmarla, a tamten jest na Nivie.
i co ? Zrobilem blad zycia zgodzilem sie wziasc zastepstwo na SOR. Na dzien dobry 2 szpitale
Nawet nie licze, ze dostane cokolwiek. Nikt z mojego szpitala nie dostal. Dzis jeatem po 24h pracy bo mnie blagano, bo swiat sie wali, ludzie umieraja , bo ktos jest chory , bo lekarka zmarla, a tamten jest na Nivie.
i co ? Zrobilem blad zycia zgodzilem sie wziasc zastepstwo na SOR. Na dzien dobry 2 szpitale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@BajerOp: Niestety praca tutaj naklada na Ciebie pewne obowiazki nieobecne w innych branzach. Malo tego naklada sie na Ciebie pewne odpowiedzialnosci. Roznice.
Nie mozesz wyjsc z pracy jak nie masz zmiennika. Nie mozesz wysjc z pracy jesli zagrozenie pacejnta jest wysokie. Przychodzac do pracy godzisz sie na prace w danych warunkach wiec cala odpowiedzialnosc za braki slrzetowo lrganozacyjne jest Twoja ( a nie dyrekcji ) wina. Jesli jest pacjent kierowany
Nie mozesz wyjsc z pracy jak nie masz zmiennika. Nie mozesz wysjc z pracy jesli zagrozenie pacejnta jest wysokie. Przychodzac do pracy godzisz sie na prace w danych warunkach wiec cala odpowiedzialnosc za braki slrzetowo lrganozacyjne jest Twoja ( a nie dyrekcji ) wina. Jesli jest pacjent kierowany


























Komentarz usunięty przez moderatora