@Jan_Stulej No ale czego oczekujesz, że znajdziesz w końcu dziedzinę, która Cię pochłonie bez reszty? Jeśli tak to nie ma innej drogi niż probowanie. Jeżeli natomiast szukasz dziedziny w której bez trudu, pracy i konsekwencji staniesz się mistrzem to warto sobie zadać pytanie czy jest ona godna twego zainteresowania. Wartość jest w procesie twórczym i nauce, a nie w rezultatach. Podium jest jedynie zwieńczeniem wytrwałości i niezłomności. Istotą rzeczy jest żeby
  • Odpowiedz
@Jan_Stulej: Jeśli dana dziedzina Cię interesuje, nie przejmuj się, ze nie wszystko rozumiesz, albo nawet mało rozumiesz, nasycaj się wiedza. Bierz kolejne publikacje i czytaj, wiem, ze teraz bardziej popularne jest oglądanie na you tube, ostatecznie pewnie może być i tak, ja wole słowo pisane. W każdym razie po czasie zacznie Ci się to wszystko układać w głowie. Samo edukacja, to nie przygotowanie do jakiegoś egzaminu, tu można stopniowo oswajać
  • Odpowiedz
Kiedy dowiadujesz się, że w związku z tym, że 1 mają przypada w sobotę będziesz miał dodatkowo wolny wtorek

No i to jest wiadomość na jaką czekałem.
W takim razie do majówki zrobię sobie zgarnięty za darmo dzięki statusowi studenta kurs na coursera z serii 4 powiązanych z blockchainem.
A w piątek po pracy przed majówka aktywuje darmowy tydzień próbny premium i w te wolne będę cisnął by zrobić resztę. (ale będę
W.....n - Kiedy dowiadujesz się, że w związku z tym, że 1 mają przypada w sobotę będz...

źródło: comment_1617719850zD5yrTnph5BpqaF3GDKRXa.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wappyn: Robię to samo, tylko z kursami Andrew Ng z Deep Learning, podobno są bardzo dobre. Tylko też się pewnie nie wyrobię i będzie trzeba premkę, ale warto próbować, powodzonka! ()
  • Odpowiedz
Jak myślicie, czy słuchanie konkretnego gatunku muzyki wpływa na samopoczucie człowieka? w sensie na przykład puści sobie jakaś wesoła motywująca muzyke to od razu jest pewny siebie i gotowy do działania, a jak słucha smutnej muzyki to idzie ukrywając się od ludzi itd. #ankieta #eksperyment #muzyka #wiedza #samorozwoj

Muzyka wpływa na samopoczucie w danym momencie

  • Zgadzam się 96.9% (31)
  • Nie zgadzam się 3.1% (1)

Oddanych głosów: 32

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie kursy zrobić w Polsce, aby lepiej zarabiać i których certyfikaty są w pełni akceptowane nie tylko w samej Holandii? W Holandii poza widlakami i VCA nie ma nic ciekawego.
Dlaczego w Polsce? Bo mój holenderski nie jest zbyt dobry no i w Polsce taniej.
Myślałem o SEP, podestach ruchomych, zurawiach HDS, prawie jazdy C+E wraz z ADR, języku niemieckim, koparko-ladowarce, spawaniu i CNC.
Uprzedzam, że chodzę na kurs holenderskiego
#holandia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

¡Poszukiwana książka!

Szukam poleceń dobrych książek o charyźmie? Może coś o fobii społecznej, ale nie jakiejś grubej, ataki paniki zostały ogarnięte u mnie, brakuje mi po prostu luzu w kontaktach społecznych. Ewentualnie przytule też takie o depresji lękowej () Nie mam co robić z życiem więc naprawię sobie social skill'a.

Wyślę zdjęcie z głupim zwierzątkiem za każdą pozycję, tylko dajcie czas żeby się wypłacić. Pozdrawiam
Finopatozaur - ¡Poszukiwana książka!

Szukam poleceń dobrych książek o charyźmie? M...

źródło: comment_1616779419ctayZ0C1aewYDB6m6yxjg3.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko Miraski wrzucam Wam Krótka, ale niesamowita historię.
Ludzie olewali niewidomego i nagle pojawiła się piękna kobieta, która zrobiła coś niesamowitego.
Pamiętajcie warto pomagać karma zawsze wraca
Czasem drobny gest nas nic nie kosztuje, a komuś może pomóc bardzo wiele
Wspaniałego wieczoru :)
https://www.youtube.com/watch?v=QflEZmaEsFw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kochane mirki, czy ktos mial moze do czynienia z kursami szybkiego czytania? Zainteresowalo mnie to w ramach ogolnie pojetego samorozwoju i znalazlem nawet jeden w przystepnej cenie, ale nie jestem pewien czy warto?

W internecie dominuja dwie skrajne opinie - jedni sie zachwycaja, inni wysmiewaja i udowadniaja ze to mit. Bede wdzieczny za opinie tych, ktorzy sie zetkneli i sprobowali.

#rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #szybkieczytanie #samorozwoj
reventon - Kochane mirki, czy ktos mial moze do czynienia z kursami szybkiego czytani...

źródło: comment_1616428168msN6B4ZFIOM3mosdqB3C14.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reventon: wiesz, szybkie czytanie i jego nauka nie jest problemem- o wiele ważniejsze jest zapamiętanie tego co się czytało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w sumie -hehe- allen to dobrze podsumował

Wziąłem kurs szybkiego czytania, zdołałem przeczytać "Wojnę i pokój" w dwadzieścia minut. To jest o Rosji.
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Chłopak miał rację a ty się go czepiasz. Gdyby to był wpis faceta nikt by się tym nie zainteresował.
Nie jesteśmy tu aby znaleźć pomoc tylko zrozumienie. Jak jesteś nieatrakcyjny to nic ci nie pomoże, możesz zostać beta bankomatem i to wszystko co możesz z życia wyciągnąć.
Dobrze, że faceci nie boją się pisać prawdy, kobiety mają znaczenie mniej empatii i są strasznie wyrachowane..
  • Odpowiedz
Siema mirki moze ktos slyszal/wie. Ostatnimi czasy duzo pracuje nad soba, lecz mysle ze jest taki czas w ktorym potrzebna jest trzecia osoba aby dala nam kopa do przodu. Rozwazam udanie sie do jakiegos coacha, trenera personalnego z ktorym moglbym popracowac na swoim zyciem. Gdzie szukac ? Idealnie by bylo gdybym z kims takim moglbym porozmawiac o tym jakie obszary mojego zycia moglyby byc usprawnione i zaczac pracowac nad tym, od takiej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jak taki coach może ci powiedzieć które obszary twojego życia mogą być usprawnione, przecież to wiesz tylko ty sam. Moim zdaniem strata pieniędzy które można zainwestować w coś lepszego.
  • Odpowiedz
Z muzycznymi pozdrowieniami, dla wszystkich muzykomaniaków i pozytywnych ludzi, którzy lubią spędzać czas przy muzyce, w pozytywnym gronie :)
Staram się dawać ludziom uśmiech i inspirować ich do działania więc jak masz ochotę to po prostu wpadnij :)
https://www.youtube.com/watch?v=_eXPZ-hA5zw
#motywacja #samorozwoj #rozwojosobisty #rozwoj #muzyka #sukces #lecimy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maze: prawdziwe wyjście z przegrywu to nie bycie bankomatem samobieżnym jak większość normików, to życie, w którym zaspokajasz wszystkie swoje potrzeby i zachowujesz godność. Można pójść też drogą pozbycia sie potrzeb, ale do tej pory nie widziałem żadnego, który przez to nie stał sie frustratem.
  • Odpowiedz