@ZeZycieMaSens: skoro nie masz nic do stracenia to nic ci nie będzie bez względu na to co zrobisz.
Ja na twoim miejscu bym wyszedł i szedł najpierw do Hiszpanii, potem do Grecji i gdzieś dalej.
  • Odpowiedz
Nasz problem nie polega na tym że nie mamy #rozowypasek

Tylko za dużo byśmy od życia chcieli, przytualnia? całowania? segzu? uczucia odwzajemnionego?

Może jeszcze od kobiety? xDDD

Już
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z wielka chęcią pomogę Ci z bólem jaki niesiesz w sercu, z samotnością, depresją i wszystkimi problemami życiowymi. Dzięki innemu świeżemu spojrzeniu osoby, która od zawsze interesowała się psychologia i sama ma spory bagaż doświadczeń, może uda się coś zmienić. Prawdopodobnie nigdy się nie poznamy, nic nie stracisz dając sobie szanse #przegryw #tinder #depresja #boomer #samotnosc #samobojstwo #rozowepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach