W--------e mnie z tymi samobójstwami. Może to wasza wina po części że się zabijacie? Miałem znajomego który do momentu aż nie poznał kobiety nie popełnił samobójstwa. Co było powodem? Zerwała z nim po dwóch latach a on nie miał gdzie wracać bo pozrywał wszystkie kontakty ze swoimi znajomymi, przestał interesować się swoim hobby. Oczy zalepiły mu się cipą że zapomniał o ziomeczkach a gdy chciał wrócić to było już za późno bo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Mało się o tym mówi ale mamy okropny czas dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne albo przechodzących trudny okres, mających problemy w relacjach... trzymajcie się tam i nie poddawajcie się, pamiętajcie że jesteście wartosciowymi ludźmi. ʕʔ Jakby ktoś chciał jakis mentalny support to może do mnie w wolnej chwili napisać xD
#koronawirus #samobojstwo #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Meybah: jako hipochrondyk z nerwica mogę powiedzieć tyle - to jest piekło, ostatnie 2miesiace to lata zmarnowanej terapii

@ciezkiwybor: U mnie podobnie. Przez lata było c-----o, na początku 2020 przełamałem zła passę i właśnie wtedy wszystko szlag trafił xD
  • Odpowiedz
@Adam_wkladamispadam: bardzo c-----o. Zero chęci do życia. W zasadzie matka mnie utrzymuje. Chodze do roboty i costam sie dokladam, ale nieznacznie. Jestem dla niej ciężarem. Brak perspektyw, fobie i lęki, brak życia towarzyskiego i jakiegokolwiek poza praca, ktorej szczerze nienawidze. Nie wyobrazam sobie ile to jeszcze moze trwac, pewnie dopoki w koncu sie nie odwaze ze soba skonczyc. Niby wieszanie sie to popularna opcja, ale probowalem pare razy i nidy
  • Odpowiedz
Ale mnie na #feels y wzięło, szukałam sobie dobrej muzyki z gatunku #dsbm #blackmetal i przypomniało mi się jakie sztosiwo zapodawal @Debil_Lesny ...niech mu ziemia lekką będzie:(( jego jeden z ostatnich wierszy na wykopie przed #samobojstwo ()() Może, gdybym miał dla kogo żyć, kochać, potrafiłbym trwać jak każdy, inaczej istnieje tylko dożywotnia agonia i nieustanne
O.....l - Ale mnie na #feels y wzięło, szukałam sobie dobrej muzyki z gatunku #dsbm #...

źródło: comment_1587324174Madeu9TuzlG9Hf68nk9Ney.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego człowiek musi wieszać się na gałęziach, podcinać sobie żyły, przedawkowywać leki, żeby w następstwie umierać w cierpieniach, kiedy już mu się żyć nie chce?
Tyle się ostatnio mówi o piekle kobiet w kontekście aborcji a ciągle zapominamy o piekle osób, które chcą się zabić i nie mogą tego zrobić w humanitarny sposób, bo eutanazja nie jest legalna. Z resztą nic dziwnego, bo jak ktoś jest np. chory psychicznie to musi chodzić
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupa_karuzela: Znam się to się wypowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem po jednej szczerej próbie samobójczej z której zostałem uratowany. Też wtedy byłem w stanie takim, że poddałbym się eutanazji gdyby tylko była legalna. Jednak jestem. Zaakceptowałem to, że depresja to choroba, którą trzeba leczyć. Od tego czasu miałem chwile nasilenia, które nawet kończyły się psychiatrykiem. Ale to da się uleczyć. Trzeba tylko przekonać chorego, że warto
  • Odpowiedz
Jakim cudem osoba która chce się zabić ma być na tyle przytomna żeby zadzwonić na jakąś infolinię wsparcia? xD


@MilionoweMultikonto: Bo ten numer jest dla atencyjnych różowych, które potrzebują pomocy i nie popełniłyby skutecznego samobója jak niebiescy.
  • Odpowiedz