Jestem ciekaw, który to k---a znów był taki mądry...(°°

BZP:Opalenica - Nowy Tomyśl od godz. 17:38 do godz.19:50 przerwa w ruchu poc. z powodu potrącenia przez poc. KW 77240 osoby postronnej ze skutkiem śmiertelnym. Zwłoki leżą w torze nr 1i2.Skład poc. 18107 na stacji Opalenica przechodzi na poc. 81100 a skład poc. 18107 na stacji Zbąszynek przechodzi na poc. 81100.na odcinku Opalenica
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#depresja #byciegownem #samobojstwo
Pora na wyznanie s----------a z brakiem nadziei na lepsze jutro

Lvl ćwierćwiecza, od dłuższego czas leczona depresja wychytami serotonijy i neadrenaliny w dawce maksymalnej ( 300 mg dziennie) , przez jakiś czas dawałem radę, bywało lepiej, czasem nadal płakałem nocami ale się jechało dalej z nastawieniem, że będzie lepiej. Miałem ludzi, których miałem za przyjaciół i przed którymi zrobiłem coming outa swojej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: to może psychoterapia? Leki to tylko wspomagacz, przecież nie będziesz brać ich całe życie. Podstawa to psychoterapia i wiem o czym mówię, bo sama dwa lata temu próbowałam spaść z rowerka. Jestem Twoją rówieśniczką i po wszystkich tych przejściach uważam, że życie jest piękne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak się nazywał ten Mirek co chodził pić do lasu aż w końcu popełnił s---------o? Wiem że jego konto wciąż jest tutaj
#kiciochpyta #wykop #samobojstwo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
Z najnowszych danych do teraz w Polsce z powodu covid19 zmarły 723 osoby. W Polsce w 2019 roku 5255 zamachów samobójczych zakończyło się zgonem, co daje 14,4 samobójców dziennie. Dzisiaj jest 127 dzień roku. Zakładając że średnia będzie identyczna (chociaż prawdopodobnie będzie wyższa) to do dzisiaj popełniło s---------o w Polsce 1828 osób (127 x 14,4). Nie ma puenty, wnioski zostawiam wam. #samobojstwo #depresja #choroby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depcioo: Właśnie ostatnio z nudy zagłębiałem się w statystyki samobójstw w Polsce i jest to straszne że o tym nic sie nie mówi w obecnym czasie gdzie depresja i wszelakiego rodzaju problemy dosięgają ludzi bardziej, temat samobójstw jak zamiatany pod dywan a cały czas mówi się o wypadkach drogowych gdzie statystycznie rocznie ginie o 40-50% mniej osób. Jestem bardzo ciekaw jak sprawa teraz będzie wyglądać bo przez koronę dużo ludzi
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć, na początku zaznaczę ze moja decyzja już zapadła. Chcę popełnić s---------o.
Jestem nastolatkiem i mieszkam z matką alkoholiczką która szuka ciągle zaczepki, wyłącza prąd w mieszkaniu, nie daje mi jeść i tłucze kubkami i talerzami, w domu jest jeszcze brat alkoholik który fizycznie znęcał się nad rodzina i chleje praktycznie dzień w dzień no i ojciec który jest pucybutem i zawsze staje w obronie matki albo brata. Ja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczku kur*a... rzuć szkole i weź się do roboty. Zarób hajsiwo na mieszkanie i zerwij kontakt z rodziną, która jest toksyczna i podupcona. Nie odbieraj innym szansy na poznanie i pokochanie Ciebie. Nie odbieraj sobie szansy na piękne życie, które z pewnością może takie być jeśli tylko weźmiesz siebie i je (życie) w garść!!! Proszę!!! :( chociaż wiem, ze masz ku temu powody to przestań się nad sobą użalać i zachowaj się
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Chłopaki jestem w oplakanej i całkowicie chorej sytuacji. Na wstępie zaznaczę ze to nie bait. Choruje na depresje i fobie społeczna, której oczywiście nie lecze. Mieszkam z zaburzona matka, która nie jest nalogowa palaczka i alkoholika, utrzymuje nas ojciec, który uciekł jak miałem 10 lat. Wysyła nam miesięcznie 900zl i opłaca czynsz z tych 900 zł musze jeszcze znaleźć na paczkę fajek dla matki, bo inaczej jest agresywna i
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sp0ngelele: no ta na pewno chłop pojedzie za granice do pracy jak on w polsce nie wyrabia psychicznie. walnij się w łeb normiku xD

@AnonimoweMirkoWyznania: teraz najważniejsze jest żebyś miał co jeść. może poszukaj jakichś ośrodków pomocy albo spróbuj się skontaktować z rodziną i wytłumacz sytuacje, tylko całkowite sk*rwiele odmówili by pomocy w takiej sytuacji. terapie nie zawsze pomagają, poza tym one trochę trwają, a w tym czasie
  • Odpowiedz
Jak zawsze depresja i myśli samobójcze pojawiają się gdy mam do czynienia z silnym stresem, problemami, które mnie przerastają, kłótniami w domu. Najgorsze są jednak brak sił do pracy i dołujące sny. Poczucie bezsensu własnych działań. Co do snów, pojawiają się w nich znajomi że szkoły, niewidziani od lat, senna rzeczywistość, nieistniejąca przeszłość, to jedyne miejsce gdzie czuję się wolny, chociaż po przebudzeniu dołek narasta. Dziwne to
#samobojstwo #depresja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko ja mam tak ze po 3 latach ciągłego ćpania i palenia baki dosłownie wszystko jest mi obojętne?Nie przejmowałem się czy skończę szkole nie przejmuje się czy napisze maturę nie bede sie przejmował jak mnie wyrzuca z pracy i w sumie #rozowepaski tez mi się obojętne bo nie potrafię chyba okazywać uczuć
#przegryw #depresja #s----------e #samobojstwo #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach