BZP:Opalenica - Nowy Tomyśl od godz. 17:38 do godz.19:50 przerwa w ruchu poc. z powodu potrącenia przez poc. KW 77240 osoby postronnej ze skutkiem śmiertelnym. Zwłoki leżą w torze nr 1i2.Skład poc. 18107 na stacji Opalenica przechodzi na poc. 81100 a skład poc. 18107 na stacji Zbąszynek przechodzi na poc. 81100.na odcinku Opalenica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
72
W Japonii spada liczba samobójstw. Powodem pandemia koronawirusa

Każdego dnia można wyczytać o różnych wydarzeniach, na które pozytywny wpływ ma wbrew pozorom koronawirus. Ostatnio pojawiły się dane mówiące o tym, że liczba samobójstw w Japonii spadła przez izolację.
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
- #
397
24-letni obywatel Ukrainy namawiał dzieci do samookaleczeń i samobójstwa ...

Policjanci Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością KWP w Poznaniu przy współpracy z Biurem Cyberprzestępczości KGP zatrzymali mężczyznę, który nakłaniał dzieci do samookaleczeń, a być może nawet do samobójstwa. 24-letniego obywatela Ukrainy zatrzymano w czwartek, w
z- 38
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Stworzył "grę" zachęcającą nastolatków do samobójstw. 24-latek zatrzymany

Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali autora internetowej gry, która miała nakłaniać nastolatków do samobójstw. 24-latek wpadł na terenie województwa łódzkiego.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 5
BZP:Opalenica - Nowy Tomyśl od godz. 17:38 do godz.19:50 przerwa w ruchu poc. z powodu potrącenia przez poc. KW 77240 osoby postronnej ze skutkiem śmiertelnym. Zwłoki leżą w torze nr 1i2.Skład poc. 18107 na stacji Opalenica przechodzi na poc. 81100 a skład poc. 18107 na stacji Zbąszynek przechodzi na poc. 81100.na odcinku Opalenica
- 3
- 0
3
Policjanci z oddziału prewencji udaremnili czyn samobójczy [VIDEO]
![Policjanci z oddziału prewencji udaremnili czyn samobójczy [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1589448725Nqy12H1oyBPXwgDuWypVcy,w220h142.jpg)
"Na tak desperacki krok zdecydował się 35-letni bydgoszczanin. Mężczyzna chciał skoczyć z mostu do Brdy. Mundurowi negocjując z nim wykorzystali trochę sprytu, który przyniósł pożądany efekt"
z- 7
- #
- #
- #
- #
#depresja #byciegownem #samobojstwo
Pora na wyznanie s----------a z brakiem nadziei na lepsze jutro
Lvl ćwierćwiecza, od dłuższego czas leczona depresja wychytami serotonijy i neadrenaliny w dawce maksymalnej ( 300 mg dziennie) , przez jakiś czas dawałem radę, bywało lepiej, czasem nadal płakałem nocami ale się jechało dalej z nastawieniem, że będzie lepiej. Miałem ludzi, których miałem za przyjaciół i przed którymi zrobiłem coming outa swojej
- 0
#samobojstwo
- 1
6
Nie żyje Johanna Bassani, reprezentantka Austrii w kombinacji norweskiej.

Nie podają przyczyny śmierci więc pewnie zmarła na choroby współistniejące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
#kiciochpyta #wykop #samobojstwo
- 2
Komentarz usunięty przez autora
#samobojstwo #przegryw #filozofia
Są inne metody.
Ale pamiętaj "to w naszych najciemniejszych momentach musimy dostrzec światło".
- 2
źródło: comment_1588788924vWdP5B9BeXmNJaKz7qNLnZ.jpg
Pobierz- 4
Cześć, na początku zaznaczę ze moja decyzja już zapadła. Chcę popełnić s---------o.
Jestem nastolatkiem i mieszkam z matką alkoholiczką która szuka ciągle zaczepki, wyłącza prąd w mieszkaniu, nie daje mi jeść i tłucze kubkami i talerzami, w domu jest jeszcze brat alkoholik który fizycznie znęcał się nad rodzina i chleje praktycznie dzień w dzień no i ojciec który jest pucybutem i zawsze staje w obronie matki albo brata. Ja
- 12
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #samobojstwo
źródło: comment_15886189130qH4hbTIRQGhqVei8TkruM.jpg
PobierzChłopaki jestem w oplakanej i całkowicie chorej sytuacji. Na wstępie zaznaczę ze to nie bait. Choruje na depresje i fobie społeczna, której oczywiście nie lecze. Mieszkam z zaburzona matka, która nie jest nalogowa palaczka i alkoholika, utrzymuje nas ojciec, który uciekł jak miałem 10 lat. Wysyła nam miesięcznie 900zl i opłaca czynsz z tych 900 zł musze jeszcze znaleźć na paczkę fajek dla matki, bo inaczej jest agresywna i
- 18
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz najważniejsze jest żebyś miał co jeść. może poszukaj jakichś ośrodków pomocy albo spróbuj się skontaktować z rodziną i wytłumacz sytuacje, tylko całkowite sk*rwiele odmówili by pomocy w takiej sytuacji. terapie nie zawsze pomagają, poza tym one trochę trwają, a w tym czasie
- 4
#samobojstwo #depresja
- 0
#przegryw #depresja #s----------e #samobojstwo #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
- 1
- 1





















#samobojstwo