Ale mnie na #feels y wzięło, szukałam sobie dobrej muzyki z gatunku #dsbm #blackmetal i przypomniało mi się jakie sztosiwo zapodawal @Debil_Lesny ...niech mu ziemia lekką będzie:(( jego jeden z ostatnich wierszy na wykopie przed #samobojstwo ()() Może, gdybym miał dla kogo żyć, kochać, potrafiłbym trwać jak każdy, inaczej istnieje tylko dożywotnia agonia i nieustanne
O.....l - Ale mnie na #feels y wzięło, szukałam sobie dobrej muzyki z gatunku #dsbm #...

źródło: comment_1587324174Madeu9TuzlG9Hf68nk9Ney.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego człowiek musi wieszać się na gałęziach, podcinać sobie żyły, przedawkowywać leki, żeby w następstwie umierać w cierpieniach, kiedy już mu się żyć nie chce?
Tyle się ostatnio mówi o piekle kobiet w kontekście aborcji a ciągle zapominamy o piekle osób, które chcą się zabić i nie mogą tego zrobić w humanitarny sposób, bo eutanazja nie jest legalna. Z resztą nic dziwnego, bo jak ktoś jest np. chory psychicznie to musi chodzić
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupa_karuzela: Znam się to się wypowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem po jednej szczerej próbie samobójczej z której zostałem uratowany. Też wtedy byłem w stanie takim, że poddałbym się eutanazji gdyby tylko była legalna. Jednak jestem. Zaakceptowałem to, że depresja to choroba, którą trzeba leczyć. Od tego czasu miałem chwile nasilenia, które nawet kończyły się psychiatrykiem. Ale to da się uleczyć. Trzeba tylko przekonać chorego, że warto
  • Odpowiedz
Jakim cudem osoba która chce się zabić ma być na tyle przytomna żeby zadzwonić na jakąś infolinię wsparcia? xD


@MilionoweMultikonto: Bo ten numer jest dla atencyjnych różowych, które potrzebują pomocy i nie popełniłyby skutecznego samobója jak niebiescy.
  • Odpowiedz
Dziś mija 10 lat od próby samobójczej

Pamiętam, jakby to było wczoraj. Sobotnie popołudnie, reszta rodziny pojechała na wesele do ciotki. Wszystko było gotowe. List pożegnalny, żyletka i kończymy zabawę. Zabrakło odwagi. Jaki był główny powód? Oczywiście różowa.

Hurr durr beka z ruchania c--a kosztuje 200 zł

Co ty p--------z. Napiszesz, że na moim miejscu nie zrobiłbyś tak. Zesrałbyś, bo NIE WIESZ. Każdy ma inną psychikę, splot okoliczności i ten piękny 15-letni wiek.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kamil150794: nekanie moglo ci z----c psychike, ale jak mozna nisko upasc, by sie chciec zabic przez kobiete i to jakas nastolatke. nawet niech ci przez myśl nie przejdzie, by spróbować wlasnie z takiego powodu k---a
  • Odpowiedz
Ależ sytuacja...

Wyjechałem rowerem do lidla o godzinie 23:25. Patrzę z daleka ucieszony, że nie ma przed sklepem kolejki, to wbijam się do środka, godzina 23:38. Zakładam rękawiczki i zza półki wyskakuje z metra cięty ochroniarz i mówi, że już nie można, że zamknięte bo już jest pokaźna 'kolejka' przy kasie. Śmieję się lekko z gościa bo już jestem w środku i jedyne co on może to mnie uprzejmie poprosić o opuszczenie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mlchal-: chyba w każdym mieście wojewódzkim znajdziesz conajmniej jednego takiego typa w okolicy dworca, ta sama bajera. Zastanawiam nie czy oni nie maja jakiegoś forum, gdzie wkuwają te pasty na pamięć xD
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Ponad trzy lata temu zdiagnozowano u mnie depresję. Przyczyna była prosta - za dużo zmartwień i stresów, niekiedy ekstremalnych. Zacząłem się leczyć i myślałem że będzie ok. Myliłem się - przez ten czas straciłem wszystko co miałem...

Mieszkanie - jest na kredyt, więc tak jakbym go zupełnie nie miał. Do tego masa innych długów.

Praca - poświęciłem jej sporo lat swojego życia, ale gdy zaczęły się problemy (opuszczałem coraz więcej godzin,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Przegryw i s----------e to jednak piętno które w mózgu siedzi i niszczy jak rak. Chętnie bym się zabił, ale nawet nie mam jak.

Życie miałem całkiem zajebiste. Uratowany z patologicznej rodziny, wychowany w miłości od obcych ludzi, którzy stali się moimi rodzicami. Trochę za bardzo rozpieszczany byłem, co w połączeniu z mega c-------i genami mojego starego tworzy chyba najbardziej absurdalną mieszankę jaka może być. Człowiek, z wydawałoby się sporym potencjałem,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyne co mnie wstrzymuje przed #samobojstwo jest poczucie wstydu przed ludźmi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znacie mnie - dusza towarzystwa, każdego pocieszy, każdemu pomoże, zawsze uśmiechnięty, 100 pomysłów na minutę, można ode mnie uczyć się czerpania radości z życia...

Za każdym razem gdy przebywam sam ze sobą zastanawiam się czemu żyję i jak długo to będzie jeszcze trwać (,)

#logikaniebieskichpaskow
smutny_login - Jedyne co mnie wstrzymuje przed #samobojstwo jest poczucie wstydu prze...

źródło: comment_1586781889l4zJmjxeqjSnPRyRMV68Du.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalazłem ten niezbyt popularny film z samobójstwa sprzed 5 lat, w komentarzach piszą, że chłopak zmarł na miejscu, no powiem skok pod auto to chyba niezbyt popularny sposób, ale przy zderzeniu z taką ciężarówką, łatwo o zgon. #samobojstwo #depresja
M.....o - Znalazłem ten niezbyt popularny film z samobójstwa sprzed 5 lat, w komentar...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MedGeek Blackpill daje odpowiedzi na prawie wszystko a twój bluepill robi z Ciebie podnóżek kobiet. Osobiście dziękuję bardzo, nie chce być takim czymś
  • Odpowiedz