Ale mnie na #feels y wzięło, szukałam sobie dobrej muzyki z gatunku #dsbm #blackmetal i przypomniało mi się jakie sztosiwo zapodawal @Debil_Lesny ...niech mu ziemia lekką będzie:(( jego jeden z ostatnich wierszy na wykopie przed #samobojstwo (╥﹏╥)(・へ・) Może, gdybym miał dla kogo żyć, kochać, potrafiłbym trwać jak każdy, inaczej istnieje tylko dożywotnia agonia i nieustanne
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Starszy pan próbuje zginąć pod kołami busa?

To jedna z tych sytuacji, które trudno rozstrzygnąć - to była próba samobójcza, czy skrajny przykład bezmyślności?
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 78
konto usunięte via Android
- 13
- 12
Kiedy czytam o Meksykaninie który został uratowany przed samobójstwem przez policjanta, ale okazuje się, że delikwent jest na czarnej liście Tijuana Cartel więc i tak skończy na sadisticu w dziale hard
#przegryw #depresja #samobojstwo
#przegryw #depresja #samobojstwo
źródło: comment_1587314376rMBkmw1VqVD51DeuHUtdWd.gif
Pobierz@krzysiek-paleta: Śmierć z rąk kartelu to masakra, widziałem filmy jak na żywca obcinają palce i kończyny, to jest totalna rzeźnia.
- 6
@WwaDdl022: No powiedzmy, że komisja etyki to nie jest ich mocna strona.
#koronawirus #depresja #wiktorbater #ewazarska #polsat #samobojstwo #seryjnysamobojca Na wszelki wypadek jakby komus umkło.. w ciagu kilku dni zmarło w podobny sposób dwoje znanych dziennikarzy zwiazanycm m.in. z polsatem.. Seryjny? Depresja?
źródło: comment_1587233429a7i8GBBaMwII7laet334Gr.jpg
PobierzDlaczego człowiek musi wieszać się na gałęziach, podcinać sobie żyły, przedawkowywać leki, żeby w następstwie umierać w cierpieniach, kiedy już mu się żyć nie chce?
Tyle się ostatnio mówi o piekle kobiet w kontekście aborcji a ciągle zapominamy o piekle osób, które chcą się zabić i nie mogą tego zrobić w humanitarny sposób, bo eutanazja nie jest legalna. Z resztą nic dziwnego, bo jak ktoś jest np. chory psychicznie to musi chodzić
Tyle się ostatnio mówi o piekle kobiet w kontekście aborcji a ciągle zapominamy o piekle osób, które chcą się zabić i nie mogą tego zrobić w humanitarny sposób, bo eutanazja nie jest legalna. Z resztą nic dziwnego, bo jak ktoś jest np. chory psychicznie to musi chodzić
- 24
@dupa_karuzela: Znam się to się wypowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem po jednej szczerej próbie samobójczej z której zostałem uratowany. Też wtedy byłem w stanie takim, że poddałbym się eutanazji gdyby tylko była legalna. Jednak jestem. Zaakceptowałem to, że depresja to choroba, którą trzeba leczyć. Od tego czasu miałem chwile nasilenia, które nawet kończyły się psychiatrykiem. Ale to da się uleczyć. Trzeba tylko przekonać chorego, że warto
Jestem po jednej szczerej próbie samobójczej z której zostałem uratowany. Też wtedy byłem w stanie takim, że poddałbym się eutanazji gdyby tylko była legalna. Jednak jestem. Zaakceptowałem to, że depresja to choroba, którą trzeba leczyć. Od tego czasu miałem chwile nasilenia, które nawet kończyły się psychiatrykiem. Ale to da się uleczyć. Trzeba tylko przekonać chorego, że warto
- 28
@kiszczak: a depresja jest jedyną chorobą na świecie, która jest powodem do eutanazji?
Jakim cudem osoba która chce się zabić ma być na tyle przytomna żeby zadzwonić na jakąś infolinię wsparcia? xD
#depresja #samobojstwo #psychologia #logikanormika #przegryw
#depresja #samobojstwo #psychologia #logikanormika #przegryw
@MilionoweMultikonto: W ogóle po co osobie która chce się zabić jakieś wsparcie? Sama sobie poradzi
- 12
Jakim cudem osoba która chce się zabić ma być na tyle przytomna żeby zadzwonić na jakąś infolinię wsparcia? xD
@MilionoweMultikonto: Bo ten numer jest dla atencyjnych różowych, które potrzebują pomocy i nie popełniłyby skutecznego samobója jak niebiescy.
- 15
Słonko świeci,
Ptaszek kwili,
Może byśmy się zabili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #depresja #samobojstwo #samobojstwocontent
Ptaszek kwili,
Może byśmy się zabili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #depresja #samobojstwo #samobojstwocontent
@smutny_login jak?
- 37
Dziś mija 10 lat od próby samobójczej
Pamiętam, jakby to było wczoraj. Sobotnie popołudnie, reszta rodziny pojechała na wesele do ciotki. Wszystko było gotowe. List pożegnalny, żyletka i kończymy zabawę. Zabrakło odwagi. Jaki był główny powód? Oczywiście różowa.
Co ty p--------z. Napiszesz, że na moim miejscu nie zrobiłbyś tak. Zesrałbyś, bo NIE WIESZ. Każdy ma inną psychikę, splot okoliczności i ten piękny 15-letni wiek.
Pamiętam, jakby to było wczoraj. Sobotnie popołudnie, reszta rodziny pojechała na wesele do ciotki. Wszystko było gotowe. List pożegnalny, żyletka i kończymy zabawę. Zabrakło odwagi. Jaki był główny powód? Oczywiście różowa.
Hurr durr beka z ruchania c--a kosztuje 200 zł
Co ty p--------z. Napiszesz, że na moim miejscu nie zrobiłbyś tak. Zesrałbyś, bo NIE WIESZ. Każdy ma inną psychikę, splot okoliczności i ten piękny 15-letni wiek.
@kamil150794: umrzeć można sobie zawsze.
Ryzykuj dla zysków (a nie śmierci).
Ryzykuj dla zysków (a nie śmierci).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@kamil150794: nekanie moglo ci z----c psychike, ale jak mozna nisko upasc, by sie chciec zabic przez kobiete i to jakas nastolatke. nawet niech ci przez myśl nie przejdzie, by spróbować wlasnie z takiego powodu k---a
- 54
Ależ sytuacja...
Wyjechałem rowerem do lidla o godzinie 23:25. Patrzę z daleka ucieszony, że nie ma przed sklepem kolejki, to wbijam się do środka, godzina 23:38. Zakładam rękawiczki i zza półki wyskakuje z metra cięty ochroniarz i mówi, że już nie można, że zamknięte bo już jest pokaźna 'kolejka' przy kasie. Śmieję się lekko z gościa bo już jestem w środku i jedyne co on może to mnie uprzejmie poprosić o opuszczenie
Wyjechałem rowerem do lidla o godzinie 23:25. Patrzę z daleka ucieszony, że nie ma przed sklepem kolejki, to wbijam się do środka, godzina 23:38. Zakładam rękawiczki i zza półki wyskakuje z metra cięty ochroniarz i mówi, że już nie można, że zamknięte bo już jest pokaźna 'kolejka' przy kasie. Śmieję się lekko z gościa bo już jestem w środku i jedyne co on może to mnie uprzejmie poprosić o opuszczenie
konto usunięte via Android
- 142
@Mlchal- ciekawe ile osób łyknęło ckliwa historyjkę
- 234
@Mlchal-: chyba w każdym mieście wojewódzkim znajdziesz conajmniej jednego takiego typa w okolicy dworca, ta sama bajera. Zastanawiam nie czy oni nie maja jakiegoś forum, gdzie wkuwają te pasty na pamięć xD
#anonimowemirkowyznania
Ponad trzy lata temu zdiagnozowano u mnie depresję. Przyczyna była prosta - za dużo zmartwień i stresów, niekiedy ekstremalnych. Zacząłem się leczyć i myślałem że będzie ok. Myliłem się - przez ten czas straciłem wszystko co miałem...
Mieszkanie - jest na kredyt, więc tak jakbym go zupełnie nie miał. Do tego masa innych długów.
Praca - poświęciłem jej sporo lat swojego życia, ale gdy zaczęły się problemy (opuszczałem coraz więcej godzin,
Ponad trzy lata temu zdiagnozowano u mnie depresję. Przyczyna była prosta - za dużo zmartwień i stresów, niekiedy ekstremalnych. Zacząłem się leczyć i myślałem że będzie ok. Myliłem się - przez ten czas straciłem wszystko co miałem...
Mieszkanie - jest na kredyt, więc tak jakbym go zupełnie nie miał. Do tego masa innych długów.
Praca - poświęciłem jej sporo lat swojego życia, ale gdy zaczęły się problemy (opuszczałem coraz więcej godzin,
- 0
CzarodziejskiTyran: @maze: OP z anonimowych mirko wyznań nie może pisać PW
to Ty musisz napisać do OPa korzystając z linku w wyznaniu: https://mirkowyznania.eu/conversation/5e97955ad7356cdbcaf62d62/new
Zaakceptował: Precypitat
to Ty musisz napisać do OPa korzystając z linku w wyznaniu: https://mirkowyznania.eu/conversation/5e97955ad7356cdbcaf62d62/new
Zaakceptował: Precypitat
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem w niemal identycznej sytuacji. Trzymaj się tam Mirku, nie narzucaj jej się, zajmij się sobą i walcz. Jak będziesz chciał pogadać to możesz pisać.
#anonimowemirkowyznania
Przegryw i s----------e to jednak piętno które w mózgu siedzi i niszczy jak rak. Chętnie bym się zabił, ale nawet nie mam jak.
Życie miałem całkiem zajebiste. Uratowany z patologicznej rodziny, wychowany w miłości od obcych ludzi, którzy stali się moimi rodzicami. Trochę za bardzo rozpieszczany byłem, co w połączeniu z mega c-------i genami mojego starego tworzy chyba najbardziej absurdalną mieszankę jaka może być. Człowiek, z wydawałoby się sporym potencjałem,
Przegryw i s----------e to jednak piętno które w mózgu siedzi i niszczy jak rak. Chętnie bym się zabił, ale nawet nie mam jak.
Życie miałem całkiem zajebiste. Uratowany z patologicznej rodziny, wychowany w miłości od obcych ludzi, którzy stali się moimi rodzicami. Trochę za bardzo rozpieszczany byłem, co w połączeniu z mega c-------i genami mojego starego tworzy chyba najbardziej absurdalną mieszankę jaka może być. Człowiek, z wydawałoby się sporym potencjałem,
- 3
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania: a uciec na południe, ale nie jako nomad, tylko na doktorat?
10
Pacjent szpitala w Białej Podlaskiej wyskoczył z okna
Pacjent bialskiego szpitala wyskoczył z 6 piętra. 68-latek nie przeżył.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Mam nadzieje ze wszystkie #rozowepaski ktore są zwolenniczkami #aborcja sa również za tym aby #eutanazja byla w Polsce legalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki #samobojstwo
#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki #samobojstwo
Ktoś koło mnie o-----ł Magika. Zawinęli do szpitala, był reanimowany na miejscu. 62 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°) #sanok #samobojstwo
źródło: comment_1586805075INPfyokfAMT2TK37L4Fg4k.jpg
Pobierz- 1
@Korso_Tygodnik_Regionalny: żałosne jest robienie zdjęć z fleszem lub nagrywanie z doświetleniem w trakcie interwencji pogotowania. Niepotrzebnie ich dekoncentruje
150
S-------a

Desperat wskoczył pod ciężarówkę, Iveco EuroCargo z zabudową kontenerową.
z- 85
- #
- #
- #
- #
- #
- 26
Jedyne co mnie wstrzymuje przed #samobojstwo jest poczucie wstydu przed ludźmi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znacie mnie - dusza towarzystwa, każdego pocieszy, każdemu pomoże, zawsze uśmiechnięty, 100 pomysłów na minutę, można ode mnie uczyć się czerpania radości z życia...
Za każdym razem gdy przebywam sam ze sobą zastanawiam się czemu żyję i jak długo to będzie jeszcze trwać (╯︵╰,)
#logikaniebieskichpaskow
Znacie mnie - dusza towarzystwa, każdego pocieszy, każdemu pomoże, zawsze uśmiechnięty, 100 pomysłów na minutę, można ode mnie uczyć się czerpania radości z życia...
Za każdym razem gdy przebywam sam ze sobą zastanawiam się czemu żyję i jak długo to będzie jeszcze trwać (╯︵╰,)
#logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1586781889l4zJmjxeqjSnPRyRMV68Du.jpg
Pobierz@smutny_login: mam podobnie.
Zresztą, wiesz jak to mówią: "Ci najbardziej uprzejmi ludzie są najsmutniejsi w życiu."
Zresztą, wiesz jak to mówią: "Ci najbardziej uprzejmi ludzie są najsmutniejsi w życiu."
@smutny_login: ale k---a mordo, ja rozumiem że najgorszym wrogiem jestesmy dla siebie samych ale wyjeb te myśli oknem. Zycie jest ciekawe, tak o zwyczajnie. Sky is the limit i c--j. Masz nie spadac z rowerka.
Znalazłem ten niezbyt popularny film z samobójstwa sprzed 5 lat, w komentarzach piszą, że chłopak zmarł na miejscu, no powiem skok pod auto to chyba niezbyt popularny sposób, ale przy zderzeniu z taką ciężarówką, łatwo o zgon. #samobojstwo #depresja

konto usunięte via Android
- 11
Ktoś z #depresja #samobojstwo #przegryw chętny pogadać czy potrzebuje jakiegoś wsparcia? Chętnie pomogę na PW. Cieszę się, że tamten "ja" mnie nie zabił, mimo wielu prób i chętnie pomogę innym ludziom zmienić swoje życie.
#pomoc #mirkopomoc #wsparcie
#pomoc #mirkopomoc #wsparcie























#przegryw #samotnosc #samobojstwo #zalesie #depresja
(╥﹏╥)