Wiecie jak tak sobie myślę o tym LGBT i o tym jak większość tych celebrytów to popiera bo twierdzą, że każdy powinien żyć jak uważa i nie można zabierać ludziom wolności.
Jakby tak medialnie rozszerzyć temat samobójstw i legalnej eutanazji dla osób schorowanych czy cierpiących od lat na depresje to jestem na 100%, że zdecydowana większość z tych celebrytów byłaby przeciw bo przecież "świętość życia" i inne pierdoły. C--j z tym, że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patrycja89: Bo osoby z depresją jak najbardziej są w stanie podejmować logiczne decyzje, nawet takie prowadzące do samobójstwa. Po prostu widzą bezsens swojego życia i jedyne rozwiązanie jakie wykalkulowali to właśnie odebranie sobie go ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czyli ludzie na początku cię olewają, pozwalają żeby działa ci się krzywda, wyśmiewają i plotkują, mówią że jesteś nikim itd., ale jak się ich posłuchasz i spróbujesz popełnić s---------o to wszyscy nagle się zmieniają i próbują cię powstrzymać? Jaka logika za tym stoi? Wtedy nagle przypomina im się że znęcanie się nad kimś jest złe i reagują w stylu "nie no ziom żartowałem k---a xDDD"?
#przegryw #samobojstwo #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnywayne: ludzie to zwierzęta stadne i dla normików ich zachowanie jest normalne, na tym ta gra polega. Gdy widzą kogoś "gorszego" to i podświadomie jego uczucia są "gorsze" i mało się tym przejmują. Nie wyobrażają sobie siebie w tym ciele i jak by się czuli z taką mordą, bo wydaje im się że ich IQ, emocje i ogólnie własne ja jest lepsze i jakby przegrywali te wszystkie rzeczy byłyby "stosownie
  • Odpowiedz
Po co żyć w świecie pełnym cierpienia, zła, niesprawiedliwości, śmierci, wojen, egoizmu, hipokryzji, wulgarności, nieuczciwości, zawiści i arogancji i wielu innych zwierzęcych zachowań?
Czyżby s---------o nie było najbardziej odpowiednim wyborem dla 90% ludzi?
#samobojstwo #depresja #antynatalizm #nihilizm
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raar
Co Ty chcesz naprawić?
Myślisz, że wygrasz z ludzkimi instynktami?
Nawet jeśli coś poprawisz to ktoś inny to zmieni, jakiś dyktator czy ktoś inny i na c--j Twoja robota byla. A może chcesz walczyć z nowotworami? Powodzenia w starciu z mechaniką kwantową.
  • Odpowiedz
Jak myślicie,czy istnieje jakaś instytucja która potrzebuje ludzkich cial do jakiegoś użytku i zapewnia eutanazje w zamian za całkowite prawo do ciała ? #samobojstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie coś znalazłem na miejskim portalu Gdańska gdansk.pl
A potem ogromna nierówność ilości samobójstw do mężczyzn do kobiet
Gdzie ma iść facet z problemami? Do psychiatry, za pół roku się dostanie
Albo pod pociąg czy do lasu ze sznurkiem, od ręki o każdej porze dnia i nocy.
Tfu.
#gdansk #polityka #samobojstwo #mezczyzni #polityka #rownouprawnienie
januszztrojmiasta - Takie coś znalazłem na miejskim portalu Gdańska gdansk.pl
A pote...

źródło: comment_1596861432RjfvQq9QdEe3CZqG6liXCQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach