Fajny klimat,200 gramów dobrej wódeczki,Ifigenia w Taurydzie Glucka brzmi w uszach....na horyzoncie 3 światełka...czy może być coś piękniejszego?.Tak,wiem ze to juz koniec.
#samobojstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I ja próbuję podnieść się
I Chcę jej w oczy zajrzeć
Zajrzeć w oczy
I rozpłakać się
I nigdy nie umierać
Nigdy nie umierać,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek-krol: Nie jest lepsze, bo wynikowo i tak bilans cierpienia do szczęścia przy niemal każdej legalnej używce jest ujemny. Nie zależy to od tego, czy chcesz żyć czy nie. Wyjątkiem jest tu m-------a i psychodeliki, ale z kolei który przegryw może sobie pozwolić na takie znajomości. A deep web nie wchodzi do gry, bo pan policjant, co porządku pilnuje, lubi sobie zaglądnąć co dostałeś od świętego Mikołaja.
  • Odpowiedz
Mirki pijcie ze mną kompot. Chyba pierwszy raz w swoim 32letnim życiu potrafię o sobie powiedzieć
Pitorro? Fajny gość
A łatwo nie było DDA w------e ponad skale epizody depresyjne, myśli samobójcze dwa związki w których były zaręczyny, a ślubów zero i jeszcze pewnie z milion innych rzeczy.
Jednak jak jest blisko dna warto spróbować takich opcji jak psychoterapia. Jeśli ktoś z was ma momenty, że już ma zero % wiary w to,
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idzpanstont: To, że nie ma ludzi nie nadających się do życia to słyszę od lat. Tylko, że jak obserwujesz świat wokół i widzisz ludzi którym coś wychodzi, są w czymś dobrzy, wiele rzeczy sprawia im radość to wtedy rozumiesz, że Ty taki nie jesteś.

Zawaliłem praktycznie wszystko co się dało w życiu. Wiem, że ile bym nie próbował to w wielu kwestiach nawet tej przeciętności nie osiągnę. A mam już
  • Odpowiedz
Mija kolejny dzień niepewności i obaw na tym paskudnym świecie z którego jedyną ucieczką jest bolesne s---------o. A brak możliwości swobodnej eutanazji tylko potwierdza że ten świat to więzienie. Nie uważam że jestem kimś dobrym i że nie zasługuje na potępienie,ale nie ułatwianie w samobójstwie jest wyrazem czystego sadyzmu ze strony elit i klas średnich które popierają zamykanie cierpiącego w psychiatryku ze schizolami. Nierozumiem tego kto czerpie fizyczną korzyść z tego by
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biont: A co,psycholog przeniesie mnie do świata bez przemocy i chorych wymagań,gdzie panuje spokój i brak jakiegokolwiek przymusu ? Czy powie mi tylko „idz na odwyk” i wezmie kase za to ? To są rozwiązania dla ludzi którzy mają dobre życie ale trzeba je dopieścić.
  • Odpowiedz
Nie wiem do czego ten świat konkretnie zmierza ale jeszcze nigdy nie odczuwałem tak panicznego strachu w stosunku do społeczeństwa..czasami chciałbym by już wszystkie karty zostały odkryte może to da mi siłę by się zabić,bo wystarczy że teraz z niczym sobie nie radze a co dopiero w jakiejś dystopii pod ciężką dyktaturą #depresja #samobojstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Niepokojąca cisza przeszyła to miejsce. Spojrzałem do góry. Wszyscy wyszli. Chyba zapomnieli mnie obudzić. Niespecjalnie się tym przyjąłem - spodziewałem się że zapomną. Usiadłem na łózku. Krew pompowana przez moje wzbudzone serce była źródłem jedynego dźwięku w tym pustkowiu. Przejechałem dłonią po swoich włosach i postanowiłem wstać. Jednak coś mnie powstrzymało. "Nie, to dobre miejsce, żeby się zastanowić" - pomyślałem. Nagle dziwny hałas zwrócił moją uwagę. Obróciłem głowę w kierunku źródła dźwięku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Mirabelki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój drogi bracie i siostro, Jeśli myślisz o #s---------o to zanim podejmiesz jakąś decyzję NAPISZ DO MNIE! Wyszedłem z ciężkiej depresji. Brałem otępiające leki, psychiatra itd. Po drodze strata różowego paska i przyjaciół (huja warci frajerzy). Budziłem się z myślą "o kur** znów tu jestem". I teraz dumnie dryfuje metr ponad s-----------m:) Bez prochów, religii, alko itd. Oficjalnie zakładam #
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henry555: po co tag, skoro ludzie maja pisac na pw?

Złe samopoczucie to tylko tymczasowa dysfunkcja mózgu

U niektorych to cos znacznie wiecej niz "tymczasowa dysfunkcja mozgu"....

Doświadczyłeś upadku, wiesz jak to jest. To daje Ci ogromną siłę do ratowania innych przed wpadnięciem w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
"Pomimo wezwań do zaprzestania działań autodestrukcyjnych, osobnik je kontynuował. Jeden z policjantów oddał więc w jego kierunku kilka strzałów. Dokładną przyczynę zgonu pozwoli poznać sekcja zwłok."


>bądź mno

>mysli_samobojcze.txt

>idź się zabić

>przyjeżdżajo bagiety
liskowskyy - >"Pomimo wezwań do zaprzestania działań autodestrukcyjnych, osobnik je k...

źródło: comment_1598147244Kyb5ZBs9goHOCoXzvCU9gC.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#s---------o #depresja #smierc #pogrzeb

Przedwczoraj w nocy moja serdeczna przyjaciółka postanowiła skończyć to wszystko. Dowiedziałem się o tym od jej cioci jakieś 10 godzin po zdarzeniu. Od tamtej pory nie mam pojęcia co ze sobą zrobić, mam ogromne poczucie winy, że nie pomagałem jej wystarczająco (znaleźliśmy psychiatrę, psychoterapeutę, pilnowałem, czy brała leki, 'rzucaliśmy' palenie, oglądaliśmy pozytywne filmy, chodziliśmy na dłuugie spacery). Miała bardzo ciężką przeszłość, dokuczanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, będzie #przegryw jak stąd do końca internetów ale chyba muszę

Lvl 24
Nie mam praktycznie znajomych
S----------m życie po całości
W takim sensie, że #h----d #narkotykizawszespoko #komornikstory #kredyt i takie tam inne fajne (dlatego też rodzina trzyma się ode mnie z daleka bo jeszcze kogoś zepchnę na złą ścieżkę)
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nigdy tak bardzo poważnie nie myślałam o #samobojstwo

Nic mi w życiu nie wyszło. Kompletnie nic.
Praca mnie nie satysfakcjonuje, jedynie zarobki są ok. Jednak inaczej to miało wyglądać, zamiast się rozwijać, zostałam zdegradowana. Teraz nawet jak chciałabym zmienić pracę, to nie mam doświadczenia w kierunku w którym skończyłam studia czy podyplomówkę. Myślałam o wyjeździe za granice, ale korona i boję się o języki, które zawsze sprawiały
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj, że dopóki żyjesz to możesz coś zmienić. W dzisiejszych czasach 30 lat to jeszcze młoda d--a jesteś. Umów się z wykopkami z Twojego miasta na p--o i od razu będzie lepiej. Popisz z ludźmi na priv i się wszystko ruszy. Pamiętaj, że wielka lawina może zacząć się od ruszenia małego kamyczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzisiaj media doniosły o odnalezienie ciała zaginionego od piątku policjanta który według doniesień prasowych popełnił s---------o poprzez postrzał z broni palnej.

Znalezisko
https://www.wykop.pl/link/5654367/nie-zyje-swidnicki-policjant-prokuratura-wszczela-sledztwo/

https://swidnica24.pl/2020/08/nie-zyje-swidnicki-policjant-prokuratura-wszczela-sledztwo/
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

proszę o powstrzymanie się od negatywnych komentarzy, tylko o merytoryczną dyskusję na temat sytuacji, która w tym momencie obowiązuje w największej służbie mundurowej w kraju.


@shadowsniper: ale o czym my mamy dyskutować jak my nic nie wiemy? Przykro mi z powodu faceta i jego rodziny.
  • Odpowiedz