@Ravenek:
Jesteś tu tylko na chwilę. Skoro jesteśmy tu tylko tymczasowo trudno mówić o tym, że możemy coś mieć. Raczej wygląda to bardziej na czasowe korzystanie – pieniądze, samochody, domy, te wszystkie towary od podstawowych po luksusowe ale i ambicje, problemy czy obawy – to wszystko możesz mieć tylko na krótszy lub dłuższy czas.

To, że można to mieć tylko na chwilę nie oznacza oczywiście, że nie warto części z tych rzeczy
  • Odpowiedz
no i h-j no i cześć
finito
mam dość ()
jako że mam feelsy bo samotność d--------a, a mirabelki tylko chco sie r----ć zamiast kochać to postanowiłem ze sobą skończyć
ile k---a można
Cybek-Marian - no i h-j no i cześć
finito
mam dość (╥﹏╥)
jako że mam feelsy bo sam...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry #lodz w dniu ratowania od samobójstw, dlatego zamiast normalnego #zdjeciatarzana daje filmik bo przechodząc po tym przejściu dla pieszych czuję się jak s-------a. Zgłaszałem na policję, zgłaszałem do takich programów jak "Drogówka" ale wszyscy mają to w dupie. Przedwczoraj złotówa mnie prawie rozjechał na tym przejściu a przechodziłem półtora metra za dwoma dziewczynami - nawet się nie zatrzymał przeprosić burak. Takie kwiatki są tu codziennie
WLADCA_MALP - #dziendobry #lodz w dniu ratowania od samobójstw, dlatego zamiast norma...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieje że jak już wejdzie nowy porządek to dadzą wybór że albo egzystuje w niewoli albo kara śmierci,niech chociaż w tej sprawie dadzą decydować o życiu #przegryw #samobojstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kiedyś będziecie się zastanawiać dlaczego samobójstwa w naszym kraju wyglądają tak a nie inaczej to dlatego.

Jeśli ktoś ma problem to nigdy nie lekceważymy, jeśli nie potrafimy rozmową pomoc to nakłaniamy do kogoś kto się zna (psycholog, terapeuta itp). Czyjeś wołanie o pomoc może mieć różne formy, a niekoniecznie ktoś może być odważny by samemu podjąć się leczenia.

#samobojstwo #depresja #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow
J.....D - Jeśli kiedyś będziecie się zastanawiać dlaczego samobójstwa w naszym kraju ...

źródło: comment_1599639524nEfgkbLCTyLILEE7ddtkb2.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach