Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sie dowiedzialem ze ten kto popelnil samobojstwo to wina tego ze nie chodzil do kosciola. I tu najlepsze - jesli nie wierzyl w boga to pieklo, jesli jednak wierzyl to moze liczyc na boze milosierdzie, bo okazuje sie ze istnieje wzor na boza kare. Pan Bog zaprogramowal cie na iles lat zycia, jak popelniasz samobojstwo to tyle ile ci powinno zostac musisz spedzic w czysccu, wiec wystarczy odjac

Drogi kosciele katolicki czemu zes tak spral mozg mojej babci

#bekazkatoli #samobojstwo #depresja
  • 16
@yahoomlody: co za #!$%@? xD co ciekawe, wszyscy samobójcy jakich miałem okazję znać w życiu, byli gorliwymi katolikami. Sam jeśli się zestarzeję, że trafię do łóżka i przykładowo demencja będzie nieunikniona... mam nadzieję, że zachowam tyle sił i świadomości by doczołgać się do garażu i odpalić silnik
to wina tego ze nie chodzil do kosciola. I tu najlepsze


No ale przecież boge ma jakiś "plan" dla każdego człowieka na Ziemi, więc nie wiem jakim cudem jest to potępiane ¯\_(ツ)_/¯


Dzisiaj sie dowiedzialem ze ten kto popelnil samobojstwo to wina tego ze nie chodzil do kosciola


Wierzący nie mogą pojąć że mogą istnieć ludzie którzy nie muszą być trzymani na religijnej smyczy xD

Drogi kosciele katolicki czemu zes tak spral
Ale to nie znaczy, że jesteś w jakiś sposób mądrzejszy, lepszy od nich


@xbonitoxxx: Oczywiście, że jestem xd. Omawiałeś w szkółce Sokratesa właśnie? Następnych wywodów o tym czego nie wiem, a ty oczywiście tak, to nawet nie skomentuję, bo jedną ręką nie cgce mi się pisać.

@yahoomlody: Mnie patostrimer z dziennikarzami nawoływali do zamordowania w kwietniu 2017, gdzie nie mogłem wypowiedzieć się do mediów, bo za mnie ten kuc się wypowiadał (co było przestępstwem) i jakoś się nie powiesiłem. Jeżeli ktoś się powiesił, to był słaby i nie zasługuje na godny pogrzeb. Walczy się do końca pomimo przeciwności losu.