Nie wiem jak wy ale odczuwam mieszaninę strachu i ulgi że nie dożyje kolejnego roku,bo co kolejny to jest tylko gorzej,wszystko funkcjonuje na niekorzyść zwyczajnych ludzi,jak sobie myślę ile jeszcze złego czeka to się trzęsę po prostu i tylko myśl że mogę to zakończyć jednym krokiem z dachu budynku. Trzyma mnie jeszcze przy życiu ten strach przed bólem przy śmierci (jeszcze psychodeliki) ale życie nieubłaganie nabiera tępa i jest coraz gorzej,boje się
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spośród wielu ruchów społecznych #lgbt uważam za najbardziej cyniczny. Za fasadą haseł o tolerancji kryje się hipokryzja i zwyczajna nienawiść. Nienawiść do wszystkich, którzy mają inne zdanie a każda krytyka, która im się nie podoba jest mową nienawiści. Do tego dochodzi mitologizacja i kult ofiary. Dzisiaj wdałem się w krótką wymianę zdań na temat usprawiedliwiania samobójstw. Nie przytoczę epitetów, które na siebie przeczytałem, bo nie o tym jest ten post.
L3stko - Spośród wielu ruchów społecznych #lgbt uważam za najbardziej cyniczny. Za fa...

źródło: comment_1596481580a3kDv11ZyJQU00uq52iPkK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#depresja #psychologia #samobojstwo #gotowanie

181 cm, fiut 13 cm i do tego 75 kg. Dla mnie to jest niepojęte, jak ostatnio tracę na wadzę, w sensie, mój stan psychiczny pogłębia się coraz bardziej. Wcześniej biegałem, robiłem aeroby, różne ćwiczenia na spalanie, na wyrabianie mięśni, a nawet jakieś serie, jeździłem na rowerze, długie piesze wędrówki [przynajmniej dla mnie te 30km~ to sporo] i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.wykop.pl/wpis/51131885/dzialacze-lgbt-kradna-znicze-w-liczbie-mnogiej-htt/

@artpop wygrywa dziś tym wpisem w sumie nie wiem co bo trzeba być strasznym troglodytą empatycznym albo robić to za kasę, żeby pisać takie wysrywy. Zamiast budować w człowieku pewność siebie i uczyć go jak sobie radzić z nieprzychylnymi sytuacjami, walimy w niego filozofią mówiąc mu, że może być kim chce i robić co chce, a jak lekarz ci powie coś z czym się nie zgadzasz to lekarz fobem i się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sens życia przeciętnego Polaka
Z-----------e po 12 godzin przez 6 dni w tygodniu przez 40 LAT!! tylko po to, żeby mieć pieniądzę i jakoś przeżyć
No rzeczywiście, aż mi się żyć zachciało.
S---------o to najbardziej racjonalna rzecz, której można dokonać
Ale nauka i psychiatrzy próbują nam wmówić, że samobójstwa spowodowane depresją są chorobą

Gówna
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W doktrynie chrześcijańskiej (Biblia, Augustyn z Hippony, Tomasz z Akwinu) s---------o było jednoznacznie potępiane. Chrześcijaństwo jako dominująca religia, wyznaczyło także opinie społeczne i kształt instytucji prawnych. Przez wiele stuleci, s---------o było aktem jednoznacznie potępianym: przez prawo, społeczeństwo, religię (zarówno katolicyzm, jak i protestantyzm) i filozofię[147].

Kiedy w antycznym Rzymie niewolnicy zaczęli ponosić śmierć z własnej ręki, zostało uznane za przestępstwo, z powodów ekonomicznych[146].


To by wyjaśniało dlaczego społeczeństwo nie lubi samobójców. Niewolnikowi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie tak dawno w gorących był mem o chemsie obserwującym pociągi z perspektywy szyn ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ktoś w komentarzu napisał: "jakże durnym sposobem na samobója jest kładzenie się na torach" - (nie ma pewności czy zginiesz, a maszynista ma traumę na całe
Adrian_Wojnarowski1488 - Nie tak dawno w gorących był mem o chemsie obserwującym poci...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#szpitalpsychiatryczny #depresja #samobojstwo

Czy jeśli nie jestem w żaden sposób ubezpieczony np. od kilku miesięcy to czy mogę dobrowolnie (z wyłącznie własnej woli) zapisać się, czy jak to się zwie, do zakładu/szpitala psychiatrycznego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach