W sumie zabawne - jakby Niemcy robili to czego oczekuje Bąkiewicz czy Tarczyński, to Bąkiewicz by wracał do Polski w czarnym worku, z paroma dziurami więcej w ciele xD Nachodźcy religijni ze wschodu, nie stosujący się do lokalnego prawa i obyczajów. To właśnie do takich ludzi chce strzelać Tarczyński czy Bąkiewicz ( ͡°͜ʖ͡°) #polityka #bekazprawakow
spoko ale ta wizyta w schronisku to unieważnia, tak to działa
@Handstander12: Cholera, a już było tak blisko. No truno, skoro faktyczie tam była, to musi być dobrym czlowiekiem. Myślicie, że dostanie niedługo order? ( ͡°͜ʖ͡°)
Moja mama taka była. Ogłupiona przez media Kurskiego i Sakiewicza, uważająca Tuska za mrocznego demiurga, który chodzi na sznurkach Berlina i chce dla Polski oraz Polaków jak najgorzej. Na każdą próbę polemiki reagowała słowną agresją, takim cynizmem i poczuciem wyższości, jadem, który cedziła przez uśmiechnięte w sardonicznym uśmieszku usta. Inteligentna, wykształcona kobieta w ciągu kilku lat stała się osobą niczym z jakiejś sekty. Osobą gotową szydzić z własnego syna tylko i wyłącznie
W piątek brałem ślub i dzięki Wam (bo mi doradziliście) wybralem Amouage Reflection i był to strzał w 10. Na weselu chyba z 10 razy slyszalem, że pięknie pachnę a wczoraj oddawalismy suknie ślubna i garnitur do czyszczenia i pani w pralni wyciagajac garnitur z pokrowca też powiedziała, że cudownie pachnie. Oczywiście nie kupiłem calej flaszki ale odlewkę od mireczka @Gontareek za co mu serdecznie dziękuję :) już żona zapowiedziała, że
"Rodzinny dom prezydenta Karola Nawrockiego w Gdańsku padł ofiarą fałszywego zgłoszenia - poinformował rzecznik głowy państwa Rafał Leśkiewicz. "Służby pod nieobecność domowników wyważyły drzwi i weszły do mieszkania" - przekazał. Wcześniej tego typu alarmy dotknęły m.in. Jarosława Kaczyńskiego."
Pracownicy Telewizji Republika skarżą się na opóźnienia w wypłatach. Z nieoficjalnych relacji wynika, że część załogi od miesięcy nie otrzymuje wynagrodzeń. Prezes stacji Tomasz Sakiewicz w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznaje, że próbuje przyzwyczaić zespół, iż nie pracują w typowej firm
@severnight: ale oni zgłaszali, nawet pisali listy do ministrów z koalicji, że im kasę wisi i żeby ktoś zareagował bo nie mają za co kupić jedzenia na swięta xD
To jest OSP kretynie, a nie PSP. Ochotnicy nie są w strukturach rządowych, tylko działają jako wolontariat. Za ich sprzęt i wyposażenie odpowiadają gminy, a nie budżet państwa.
@McDonaldsTrump: nie wymagaj od pisowaca myslenia, bo nie wie co to jest