#suicidefuel

Kiedy ty codziennie wegetując umierałeś po kawałku w środku inni ludzie się bawili, poznawali innych, uczyli się relacji międzyludzkich i czuli wiele różnych emocji. Ty z kolei myślałeś, że masz jeszcze czas, że musisz jeszcze nad sobą popracować i w kończy też będziesz mógł żyć tak jak oni.

Czas miną, twoja młodość się skończyła, a ty już tego nie nadrobisz Anonie. Nie masz nic, ani wspomnień, ani przyszłości, ani
J.....a - #suicidefuel

Kiedy ty codziennie wegetując umierałeś po kawałku w środku...

źródło: comment_1618792064KAzjCoh9DbR6fLULXjp10p.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetieX: jasne ze nie chce tego zrobic. To nie jest tak, ze uwazam smierc za cos pociagajacego, po prostu racjonalnie nie widze lepszej opcji, dalsze trwanie w obecnym stanie wydaje sie po stokroc gorsze
  • Odpowiedz
@paki82: A nie nie, to zdjęcie z internetu. Kiedyś latał tu taki obrazek z tym zdjęciem i podobnym podpisem. Nie mogłem znaleźć oryginalnego mema tylko samo zdjęcie więc wkleiłem zdjęcie. Ja jestem s---------y i to się nie zmieni xD
  • Odpowiedz
Pewnego dnia będę jak @Debil_Lesny
Mam nadzieję, że jest w lepszym świecie, gdzie nie ma bólu, samotności i poczucia bezradności.
Pluję sobie w twarz bo gdybym był tu wcześniej, to zapewne byśmy się zrozumieli.. też piłbym i kochałbym obserwować naturę, jak teraz.
#przegryw #depresja #samobojstwo
DamianeX1X - Pewnego dnia będę jak @Debil_Lesny 
Mam nadzieję, że jest w lepszym świ...

źródło: comment_1618521610NfpMGU9ZKdhdVEXD1k7fQ4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Zdecydowałem się zamieścić wpisy na temat syndromu DDD - Dorosłe Dziecko z Rodziny Dysfunkcyjnej. Robię to ponieważ w Polsce jest mnóstwo ludzi z tym problemem, a także z bardzo pokrewnym problemem, którym jest DDA( Dorosłe Dziecko z Rodziny Alkoholowej) jednak w społeczeństwie nadal nie jest to temat szeroko poruszany, a przynajmniej adekwatnie do skali problemu.

Przez kilka ostatnich miesięcy czytałem wykop jako anonimowy użytkownik. Wydawało mi się, że znalazłem ludzi którzy bardzo często
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Mirabelki. Pytanie kierowane raczej do osób, które miały podobny problem. Czy jest to mozliwe by wyleczyć się z nienawiści do samego siebie? Czy da się z tego wyleczyć?
Bo czuje ze zjada mnie to, jak trucizna. Nie mogę znieść samego siebie, nienawidzę siebie, nie mogę nawet znaleźć konkretnego powodu dlaczego tak jest, nie uważam ze jestem brzydki czy coś, po prostu sam siebie mecze. / nie wiem czy wiadomo o co
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muiałeś tyak kidyś, zę jednak samoobój i wychodzisz z domui i niech się dzieje? ja tu ludzi nawracam , a to na mnie przyszło, masakra, makabbra, dejcie jakiś numer telefonu w okoolicach Krakowa był by spoko
#samobojstwo #zycie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masakra samobojcy to sa serio odwazni, nie chodzi o sam fakt zabicia sie ale o to ze nie wiadomo gdzie sie idzie po smierci samobojczej czy do nieba czy do piekla i wyobrazcie sobie ze sie zabijacie a tam jeszcze gorzej xDDDDD masakrunia. Dlatego niech nikt sie nie zabija i git #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna noc nadchodzi, pora spać, ale pora też na przemyślenia którymi niestety się zadręczam ehh

Chciałbym, aby w Polsce ( powtarzam, że chciałbym, wiem że to tylko marzenie ) żeby była legalna eutanazja dla ludzi którzy po pierwsze:

- Zostali przebadani, że chcą to zrobić świadomie, żeby udzielający tego prawa wiedział, że dany osobnik wyczerpał wszystkie zasoby na poprawę swojego życia, przez co nie ma już czego z sobą próbować.

-
DamianeX1X - Kolejna noc nadchodzi, pora spać, ale pora też na przemyślenia którymi n...

źródło: comment_1617742190EOFuQmHtfAMUjZh5Wee8Tj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mimo pandemii USA spadła o 5,6% liczba samobójstw.
W Polsce o ile dobrze pamiętam od stycznia do końca listopada było o 121 samobójstw mniej niż w 2019 roku(danych za cały 2020 nie widziałem).

Przy okazji badanie wpływu pandemii na nastrój i zdrowie psychiczne ludzi o różnych typach osobowości
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0248895

#samobojstwo #psychiatria #psychologia #koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ten fenomen nieźle wyjaśnił już Albert Camus w "Dżumie" na przykładzie postaci Cottarda. Kiedy wszyscy mają c-----o, to tak jakby nikt nie miał i pewne dysfunkcyjne osoby lepiej się w takich okolicznościach odnajdują niż w 'normalności'. Zakończenie epidemii zakończyło również te szczególne warunki, a co się wtedy stało z Cottardem to warto zapamiętać. Zwłaszcza, że za miesiąc matura.
  • Odpowiedz
@GomiGomi: Kwestia wygląda niejednoznacznie, toteż wstrzymałbym konie.

The general reaction is 'Great, but let’s not do what we did with opioids and see only a small decrease and claim victory," Benjamin Miller, chief strategy officer of Well Being Trust, tells Axios.Deaths of despair, he added, "are made up [of] not just suicide, but drug overdose deaths and alcohol deaths. Both of the latter two we know we are still on
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WykopekBordo: to jeden z lepszych filmów, jaki istnieje. I jak się obejrzy kilka razy, to w c--j smutny i depresyjny ( ͡° ʖ̯ ͡°) a James McAvoy, po prostu geniusz po raz kolejny w kolejnej roli.
  • Odpowiedz
#samobojstwo
Mój szwagier, którego kochałem jak nikogo innego na tej p-------j planecie.....
popełnił s---------o dokładnie 3 lata temu.....
ciężko określić "jak to było"...
... poradze Wam tylko że.. Nie warto tego robić !!
szukajcie zawsze pozytywów w waszej pracy/ codzienności/ p-------m życiu....
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fucktyczny: "Bądź przegrywem, ale bądź" Wybacz, ale to zdanie to kompletna bzdura. Ludzie którym w życiu nie wyszło najczęściej są poniewierani przez innych. Często docinki i śmieszki nawet ze strony rodziny sprawiają, że takie osoby czują się bezwartościowe.
Dopiero jak taka osoba podejmuje próbę samobójczą to niektórym otwierają się oczy.
Gdyby społeczeństwo nie gardziło takimi osobami to pewnie wielu z nich potrafiło by się jakość odnaleźć. Ale żyjemy w bezwzględnym
  • Odpowiedz