Najlepsze jest to, ze tak naprawde Twoj zywot nikogo nie obchodzi. Po prostu poprzez Ciebie inni ludzie realizuja swoje potrzeby. Gdybys umarl nie oplakiwaliby Ciebie, tylko wizje Ciebie jaka sobie stworzyli. #oswiadczenie #feels #depresja #samobojstwo
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 6
@generalnyprzeglad: dlatego żyje się dla siebie, a nie dla innych :)
@Horaccy: W tym przypadku to odczuwa egoistyczną potrzebę odczuwania twojej wdzięczności. Myślisz, że robi to bezinteresownie, naiwniaku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
4
W środku nocy wszedł na dach, zażądał kobiety i kanapek. Wielogodzinne...

Przez kilka godzin policyjni negocjatorzy prowadzili rozmowy z mężczyzną, który siedział na dachu kamienicy i groził, że skoczy. Udało mu się przemówić do rozsądku.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
Przydałby się na wypoku taki tag pro-choicerów, gdzie samobójstwo byłoby traktowane jako wolny wybór człowieka zasługujący na uszanowanie, coś na rodzaj redditowego r/sanctionedsuicide. Taka decyzja byłaby szanowana przez społeczność tagu, życzyłoby się takiej osobie szybkiej i bezbolesnej śmierci, a #!$%@? typu "NiE rUb TeGo, RzYcIe JeZt PiEnGnEe!!" byłoby banowane. Oczywiście namawianie do samobójstwa byłoby karane i zgłaszane na psiarskie z powodu naruszenia art. 131 k. k. Ten tag służyłby jako bezpieczna przystań
@johnywayne: tutaj strach cokolwiek napisac, bo od razu wyk0pki zglaszaja to na policje
@johnywayne: @ChelseaDagger: Mnie kiedyś jakiś kundel zgłosił bo napisałem i wrzuciłem zdjęcie mentosów że je przedawkuje, w komentarzach życzyli mi sraczki, ale jakiś kundel zadzwonił na "ten numer to kłopoty" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dziś dowiedziałem się czegoś, co było dla mnie straszliwym szokiem.
Co pokazało mi jak niesamowita przepaść jest pomiędzy mną a innymi ludźmi.
Otóż pewna kobieta na #tinder, o której to kobiecie sądzę z dużym prawdopodobieństwem, że nie ma nikogo, podała mi listę przyjemności jakie odczuwa. Lista ta była całkiem spora.
Było to dla mnie szokiem, ponieważ odkąd w grudniu zostawiał mnie dziewczyna nie było ani jednego momentu kiedy odczuwałem przyjemność. Ani jednej sekundy.
Po prostu jeśli nie mam dziewczyny to nic nie jest w stanie sprawiać mi
Co pokazało mi jak niesamowita przepaść jest pomiędzy mną a innymi ludźmi.
Otóż pewna kobieta na #tinder, o której to kobiecie sądzę z dużym prawdopodobieństwem, że nie ma nikogo, podała mi listę przyjemności jakie odczuwa. Lista ta była całkiem spora.
Było to dla mnie szokiem, ponieważ odkąd w grudniu zostawiał mnie dziewczyna nie było ani jednego momentu kiedy odczuwałem przyjemność. Ani jednej sekundy.
Po prostu jeśli nie mam dziewczyny to nic nie jest w stanie sprawiać mi
- 26
@sqlserver: kiepskie porównanie.
Tlen jest potrzebny każdemu organizmowi.
Uzależnienie od bycia w związku to raczej kwestie jakichś braków w psychice - bo zdecydowanie nie jest to zdrowe.
Związek jest fajny, super jest być z kimś, jeśli się dobrze dobierze, ale zdrowy psychicznie człowiek powinien być szczęśliwy sam ze sobą. Wiadomo, że sa czasem różne momenty, ale to co opisujesz, to jest duży problem ¯\_(ツ)_/¯
Tlen jest potrzebny każdemu organizmowi.
Uzależnienie od bycia w związku to raczej kwestie jakichś braków w psychice - bo zdecydowanie nie jest to zdrowe.
Związek jest fajny, super jest być z kimś, jeśli się dobrze dobierze, ale zdrowy psychicznie człowiek powinien być szczęśliwy sam ze sobą. Wiadomo, że sa czasem różne momenty, ale to co opisujesz, to jest duży problem ¯\_(ツ)_/¯
@sqlserver warunkiem bycia szczesliwym w zyciu jest bycie szczesliwym ze soba samym a dopiero pozniej z kims.
W Twoim przypadku kazdy związek sie rozpadnie bo na kogos zrzucasz odpowiedzialnosc za swoje szczescie a to bardzo duze obciazenie i malo kto to udzwignie.
Idz na terapie
W Twoim przypadku kazdy związek sie rozpadnie bo na kogos zrzucasz odpowiedzialnosc za swoje szczescie a to bardzo duze obciazenie i malo kto to udzwignie.
Idz na terapie
- 1
Ja #!$%@? moja byla mnie nekala wiadomosciami roznymi. Przez 2miesiace. Teraz dostalem informacje od jej siostry ze polknela tabletki i nieprzytomna zawiezli do szpitala. Calego mnie telepie i mam wyrzuty sumienia jak nie traume jak jej sie cos stanie.
#depresja #samobojstwo #pomocy
#depresja #samobojstwo #pomocy
- 5
@owlboi: wołanie o atencje, jakbyś ją znał to byś wiedział że wolała zeżreć tabletki żebyś tylko jej napisał i żeby mogła toba znowu manipulować
źródło: comment_1602890166ZpsBSmb68Y8gdf93lqdqqd.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@owlboi spodziewaj się bagiet
Nie wiem czy można zakładać tak swoje tagi ale #voidkonrad będzie odskocznią od życia. Będzie dużo opowieści o próbach samobójczych, lekach, życiu z depresją, szpitalach i trochę o mnie. Zachęcam do zadawania pytań w komentarzach.
#void #samobojstwo #blog trochę #policja i #zycie
#void #samobojstwo #blog trochę #policja i #zycie
- 1
@ZagubionyTermit pozostałe 3 to osoby z komendy wojewódzkiej xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Konrad96: czy to opowieści o tobie czy "myśli przerużne"?
1
Matka i jej 15-letni syn popełnili samobójstwo? Nowe informacje ws....
RMF FM dotarło do najnowszych informacji ws. zdarzeń, które rozegrały się w jednym z domów w Siedliskach. Dziennikarze rozgłośni, powołując się na informacje policyjnych techników, przekazali, że 15-latek i jego matka popełnili samobójstwo.
z- 1
- #
- #
- #
#koronawirus Polska bije rekordy w liczbie #samobojstwo a #pis obcina pieniążki na #psychiatria o .... O ile?
#polityka
#polityka
- 3
@DeafSilence: wsumie tylko ideologia i wiara w #tvpis może pomóc
@Loginsrogim: Dlaczego tagujesz "koronawirus"? Masz może jakieś akutalne dane na temat samobójstw w polsce? Jeśli tak to proszę o link, bo szukam i znalazłem jedynie za rok 2019 na stronie komendy głównej policji: link
Co myślicie o takim partnerze na telefon?
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #samotnosc #depresja #samobojstwo #demografia #technologia
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #samotnosc #depresja #samobojstwo #demografia #technologia

@tomek001: Wszelkie tego typu rozwiązania beda bezjajeczne i nudne jak flaki z olejem
- 1
@RoastieRoast: będą bardziej jak gra. W indiach 2 miliony mężczyzn nie znajdzie kobiety i świat ma to w dupie.
- 5
Chciałbym wyjechać do jakiegoś ciepłego kraju. Nie gorącego, nie lubię upałów. Ale tak w miarę ciepło, dość słonecznie. Najlepiej, żebym mógł tam spotkać miłych, przyjaznych ludzi i pożartować sobie z nimi, pogadać o różnych rzeczach. Przestać się stresować, odpocząć. Poczuć się w końcu dobrze. Może odnalazłbym wiarę w siebie i nową perspektywę. Na pewno przyszedłby spokój, bo trudno się martwić w tak miłym miejscu. Jakie kierunku polecacie? Teraz to w ogóle możliwe?
wiadomo jak w związku z pandemią koronawirusa zmieniła się liczba samobójstw w porównaniu do tego samego okresu rok temu?
#koronawirus #samobojstwo #statystyka
#koronawirus #samobojstwo #statystyka
- 0
@Polasz: być może
- 1
@Niewiemjaksienazwacexe: jest wiecej
12 mężczyzn? What
- 11
Zamiast szukać szczepionki na covid19 lekarze powinni zacząć szukać nowego leku na #przegryw. W tej chwili jedyne dostępne opcje na rynku to #samobojstwo lub #wegetacja . Przecież szansa na wyjście z covida to 99,9% a szansa na wyjście z przegrywu to 0.0001%...
#anonimowemirkowyznania
Już 3 raz w tym roku mam okres że nachodzą mnie myśli samobójcze. O tyle dobrze że tylko myśli i pomysły, ale żadnych czynów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto iść do psychologa/psychiatry/terapeuty? Z jednej strony wolę bardziej być zadowolony z życia, z drugiej nikomu o tym nie mówiłem, i nie zamierzam, a w mojej okolicy jest słaby dostęp do tego typu specjalistów. Albo poprostu żyć z tym?
#samobojstwo #depresja
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć
Już 3 raz w tym roku mam okres że nachodzą mnie myśli samobójcze. O tyle dobrze że tylko myśli i pomysły, ale żadnych czynów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto iść do psychologa/psychiatry/terapeuty? Z jednej strony wolę bardziej być zadowolony z życia, z drugiej nikomu o tym nie mówiłem, i nie zamierzam, a w mojej okolicy jest słaby dostęp do tego typu specjalistów. Albo poprostu żyć z tym?
#samobojstwo #depresja
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć
@hwk1988: jak renkom odjął...
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdecydowanie warto zwrócić się o poradę do specjalisty - to żaden wstyd. Im wcześniej tym lepiej - jeśli trafisz na dobrego specjalistę.
konto usunięte via Android
- 1
Ogolnie to nie polecam #samobojstwo bo mozliwe ze wtedy idzie sie do piekla i bedzie jeszcze gorzej
@SPRAWDZANIE_IP: Według książek fantasy szatan pan piekieł zabił 10 osób, bóg ponad 2 miliardy, do kogo wolisz iść w odwiedziny?
@SPRAWDZANIE_IP: Nie ma żadnego piekła, jest tylko nicość i utrata świadomości na wieczność
- 38
Raczej "ileż to razy w myślach zakończyłem to wszystko"
#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja #feels #samobojstwo
#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja #feels #samobojstwo
źródło: comment_1602193004J1cdMxfxn6yWiIEoog3Hko.jpg
Pobierz- 36
#depresja #samotnosc
Amerykańska popkultura nakarmiła mnie wzorcami, które pozwoliły mi przetrwać wiele lat gdy jedną nogą chciałem już iść na linę. Czy to tylko ułuda którą się pocieszam, czy realne cele do których mogę dążyć? Złapała mnie na ten temat refleksja.
Żeby jakoś przetrwać te lata, zmitologizowałem swoje cierpienie, jakkolwiek to patetycznie i infantylnie by nie brzmiało. Chciałem by miało ono sens, a nie było tylko pustym wyniszczaniem mojej osoby. Bo gdy cierpienie ma sens i do czegoś prowadzi, podświadomie myślimy że czeka za nie nagroda. Jako ateista / agnostyk (zależy którą nogą danego dnia wstanę) przyznałem przed sobą w końcu że jak na niewierzącego, podchodzę do tego bardzo religijnie.
Bo
Amerykańska popkultura nakarmiła mnie wzorcami, które pozwoliły mi przetrwać wiele lat gdy jedną nogą chciałem już iść na linę. Czy to tylko ułuda którą się pocieszam, czy realne cele do których mogę dążyć? Złapała mnie na ten temat refleksja.
Żeby jakoś przetrwać te lata, zmitologizowałem swoje cierpienie, jakkolwiek to patetycznie i infantylnie by nie brzmiało. Chciałem by miało ono sens, a nie było tylko pustym wyniszczaniem mojej osoby. Bo gdy cierpienie ma sens i do czegoś prowadzi, podświadomie myślimy że czeka za nie nagroda. Jako ateista / agnostyk (zależy którą nogą danego dnia wstanę) przyznałem przed sobą w końcu że jak na niewierzącego, podchodzę do tego bardzo religijnie.
Bo
źródło: comment_1602138302olGAyWrTzP1qta5UEUxIaA.jpg
Pobierz- 4
@Freak_001: Ogarnij trochę temat filozofii. Na początku jest jeszcze bardziej depresyjnie, ale potem pojawia się stan akceptacji, a wręcz infantylizacji swojego wcześniejszego sposobu myślenia (wyobraź sobie, że 2500 lat myśli potwierdzi Ci to, co myślisz, ale zmusi do zadania pytania: i co teraz?).
@Freak_001: ja ze swojej strony moge powiedzieć, że mam hustawkę nastrojów, raz czuję się świetnie, dzieje się tak gdy jestem w domu, lecz gdy wyjdę wśród ludzi to czuję sie jak gówno, większość ludzi jest wyzsza, dzieciaki po 10 lat moga mi patrzec prosto w oczy... mam wrażenie, że każdy kto mnie zauważy, to robi sobie beke, albo juz ocenia mnie najgorzej...
- 1
Czy powinienem iść do psychiatry?
Otóż mam pytanko. Miewam ostatnio dosyć mocne wahania nastroju, co można zobaczyć tutaj ==> #mamtegodosyc
Generalnie utrzymuje się to od prawie roku, z mniejszymi i większymi przerwami
Zauważyłem, że mieszkając u rodziców te wahania trochę się poprawiły, ale nie zniknęły. Podejrzewam, że odpowiedzialne za to są: za mało ruchu, za mało witaminy D (kontaktu z słońcem) zła dieta.
Tylko, że te wahania nie zniknęły całkowicie (poza jednym momentem)
Otóż mam pytanko. Miewam ostatnio dosyć mocne wahania nastroju, co można zobaczyć tutaj ==> #mamtegodosyc
Generalnie utrzymuje się to od prawie roku, z mniejszymi i większymi przerwami
Zauważyłem, że mieszkając u rodziców te wahania trochę się poprawiły, ale nie zniknęły. Podejrzewam, że odpowiedzialne za to są: za mało ruchu, za mało witaminy D (kontaktu z słońcem) zła dieta.
Tylko, że te wahania nie zniknęły całkowicie (poza jednym momentem)
@Filareta Iść warto, samemu nie ma się co diagnozować, w najgorszyn(najlepszym) przypadku leczenie zmotywuje Cię do samobójstwa. Pamięta że z powodu COVID wizyta na NFZ ale także prywatnie odbędzie się zdalnie, ale nie telefonicznie tylko za pomocą połączenia wideo. Dodatkowo psychiatra powinien zweryfikować Twoją tożsamość i może poprosić Cię o pokazanie do kamery dowodu osobistego.
- 1
@Filareta: omega-3 jeszcze dołóż, np. olej z rydzyka, ewentualnie lniany






















To, że nadal żyję oznacza, że uważam, że życie bez niej jest możliwe, czyli że jej nie kocham.
#rozstanie
LSD i psylocybina pomagają,też polecam. Chociaż ja brałem i miałem bad tripa :P