Logika przegrywów:

Facet się zabija - olaboga, wszyscy mają ich w dupie, to wina p0lek, one mają za dobrze i nie muszą się tak często zabijać jak faceci! Wprowadzić parytety do samobójstw dla kobiet!

Kobieta się zabija - i dobrze jej tak, i tak za mało kobiet się zabija, wymyśliła sobie depresję, a jej koleżanka żeruje na spermiarzach, którzy dają jej atencję lajkując jej post o śmierci koleżanki, loszki to wyrachowane kurrrr...!

No
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logika przegrywów:

Facet się zabija - olaboga, wszyscy mają ich w dupie, to wina p0lek, one mają za dobrze i nie muszą się tak często zabijać jak faceci! Wprowadzić parytety do samobójstw dla kobiet!

Kobieta się zabija - i dobrze jej tak, i tak za mało kobiet się zabija, wymyśliła sobie depresję, a jej koleżanka żeruje na spermiarzach, którzy dają jej atencję lajkując jej post o śmierci koleżanki, loszki to wyrachowane kurrrr...!
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Dobija mnie trochę to wszystko. Od jakichś 4 miesięcy nawracające myśli #samobojstwo Zaczęło się od trafienia do #wiezienie, dwa miesiące i prawie codziennie plany jak odebrać sobie życie. Potem wyszedłem na #sde, 2 miesiące w domu, trochę lepiej, ale nadal słabo, nie ma tygodnia bez mysli samobójczych, czasem parę razy w tygodniu. I chyba jestem w błędnym kole. Siedzę cały czas w domu, większość czasu przy komputerze(nawet 10-12h/dzień), bo co tu innego robić? I czuje ze zamykam się na innych, jak wcześniej lubiłem spotkania rodzinne,tak teraz jak rodzina wpada w odwiedziny to i tak zamykam się w pokoju i komputer. Pomimo że #it, to nadal bezrobotny, ledwo rok doświadczenia zawodowego, i miejsce zamieszkania nie ułatwia podjęcia pracy. Nie wiem, jakoś podświadomie izoluje się od ludzi, i mam coraz mniej chęci do życia, monotonne to wszystko każdy dzień taki sam. Nawet do specjalisty się nie zapisze bo harmonogram :( I to wszystko po kilku latach dorosłości #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: moze byc gozej d---i h----d itp - lub na przykład walka z chronicznym bólem fizycznym który nie ustępuje - generalnie jesli jestes zdrowy fizycznie i to cie nie hamuje - to musisz znaleść swój początek - i swoja wizje plan gdzies tzreba zacząć
  • Odpowiedz
Moja znajoma się zabiła. Nie była to jakaś bliska przyjaciółka, ale znałam ją na tyle, że wiedziałam, że zmaga się z depresją, czasami o tym rozmawiałyśmy. Locdowny i covidowa orka przelały czarę goryczy. Wróciła niepewność, poczucie kompletnego bezsensu, brak siły, brak wiary w przyszłość i bunt przed "nową normalnością". I tak oto, 24-letnia Paulina została jedną z tysięcy osób globalnie, które odebrały lub odbiorą sobie życie z powodu działań wdrożonych "dla naszego
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ja nienawidzę tej mojej chorej głowy.
Dzisiaj cały dzień w pracy się normalnie czułem, a wróciłem do domu i od 16 mam myśli samobójcze ja p------e, jakie to jest nieprzyjemne uczucie
#samobojstwo #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nahmere: Nie wiem ale żywcem nie wyciągają tego z Ciebie więc po wyjęciu mogli by uśmiercić odrazu by dawca się nie męczyl,po za tym dla mnie to moze być strzał w głowe,od tego nerki,serce,wątroba itd nie padną
  • Odpowiedz
Witajcie. Od kwietnia codziennie myśli samobójcze, utrata pracy, dziewczyny po 6 latach, prawa jazdy, wypadek motocyklem, picie, ćpanie. Wszystko się z-----o. Mega depresja. Leki średnio pomagają.

Mam 2 opcje s---------o lub mam ochotę kupić bilet w jedną stronę w p---u daleko. Z YouTube spodobał mi się Meksyk i Albania, tylko tam ciężko pewnie z jaką kolwiek pracą.

Mam 20k PLN oszczędności i albo wyjadę gdzieś bardzo daleko albo s---------o.

Pomóżcie

Co robić!

  • Samobójstwo 16.1% (306)
  • Wyjechać bardzo daleko 83.9% (1593)

Oddanych głosów: 1899

  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
@RudyKot2017: do Norwegii nabijać rybę w puszki, dupę olej - jaka by nie była zawsze znajdziesz inną jeśli Ci do szczęścia potrzebna - weź zapas leków ze sobą i zacznij życie od nowa. I pamiętaj ; nie ważne jak c-----o by było nie warto robić magika.
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę co czują samobójcy skaczący z przykładowo 20 piętra? Czy mają czas na refleksje? Z takiej wysokości spada się kilka sekund
#samobojstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pytanie. Jak nazywa się takie coś, że ludzie nie mający myśli samobójczych pomyślą sobie tak o "ciekawe jak byłoby wjechać w to drzewo", "co by się stało gdybym skoczył". Wiem, że istnieje na to taki termin i że prawie wszyscy tak mają. #ciekawostki #psychologia #samobojstwo #choroby. Założyłem konto, żeby zapytać, nie zawiedźcie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteś już kolejnym, który założył konto, by o to spytać. Jak widać, świat jest cykliczny


@biliard: Co 13 milionów lat spotykają się naukowcy, i odpalają wielki zderzacz hadronów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znaliście kogoś osobiście kto popełnił s---------o?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił s---------o w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GardzeKulturystyka: Zdobyć się na odwagę popełnić samobója się nie zdobędę. Tak samo nie zdobędę się na odwagę żeby pójść do lekarza z jakimkolwiek z moich narastających problemów zdrowotnych, więc liczę, że koniec nadejdzie niedługo. Jak nie przed 30 to niewiele po.
  • Odpowiedz
Każda "Próba samobójcza" be like: TheSimpsons.mp4
to nie próba odebrania sobie życia lecz wołanie o pomoc.
Nie oszukujmy się, trzeba być wyjątkowo głupim by zaplanować nieskuteczne s---------o i 99 % ludzi na świecie,
po podjęciu dezycji o odebraniu sobie życia, ma na tyle rozwinięte zdolności intelektualne by nie nawalić.
Dlatego postuluję by od dzisiaj to co nazywamy "Próbą samobójczą" było nazywane inaczej, moja propozycja to
"intecja zakomunikowania krytycznego stanu psychicznego"
GardzeKulturystyka - Każda "Próba samobójcza" be like: TheSimpsons.mp4
to nie próba ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach