Wpis z mikrobloga

Przed chwilą prowadząca powiedziała nam że ktoś z roku niżej popełnił samobójstwo i jest tym wstrząśnięta. Z tego wszystkiego nie wzięła jakichś ważnych notatek, i w ogóle zaczęła nam mówić że to dla niej bardzo ciężki dzień.
No i teraz pytanie, czy to ja jestem jakaś #!$%@? że dziwie się jej reakcji? Ja rozumiem że to smutna rzecz, ale przecież to był tylko uczeń którego słyszała jedynie na zajęciach online.
Czuje się jak z tego mema z ziomkiem wypranym z emocji który ogląda brutalne obrazki xD #kiciochpyta #studbaza #samobojstwo
  • 31
@Korax: Na szczęście studbaza bezpłatnie. Ale nikt mi nie odda zmarnowanego czasu po każdych zajęciach z tego angielskiego, kiedy babka puszcza piosenkę na koniec a my musimy słuchać. Dziś puściła piosenkę Nirvany no bo wiecie, Kurt też się przecież #!$%@?ł, więc pasuje do tematu zajęć (ʘʘ)
@Okoproroka: Zależy, jak miała tą osobę w grupie i grupa była tak góra 10 osób to zdąży się człowieka trochę poznać. Jak to była jedna z wielu osób na wykładzie no to raczej bardziej szokujący jest sam fakt, że studenci nie wyrabiają i się zabijają, a nie, że zrobił to jakiś Jan Kowalski.