#anonimowemirkowyznania
Urodzenie się brzydkim autystą w tym z------m kraju to jedna z najgorszych rzeczy jaka mogła spotkać człowieka. Gdybym urodził się z neurotypowym mózgiem to być może nadrobiłbym swoją brzydotę charakterem. Albo gdybym urodził się ładny to prędzej czy później jakaś dziewczyna podeszła by do mnie sama i pokierowała relacją.

Przez całe życie byłem traktowany jak upośledzony brzydal. Nawet przez nauczycieli w szkole. Co z tego, że programuje od 9 roku
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie gdy Twoje życie to nieporozumienie, Twoje życiowe decyzje są najgorsze z możliwych, nawet jedyna mirabelka z wypok.pl która z Tobą czasami pisze daje Ci do zrozumienia że ona tylko popisać a zdjęcia nie wyśle bo wie że jest ładna a jej chodzi tylko o pisanie. Poza tym mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu daleko od rodzinnych stron, widzisz w internecie że wszyscy już żonaci i dzieciaci a Ty zostałeś jak jakiś odsort
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem obecnie 28lvl i życie daje mi ostatnio tak mocno w kość, że trochę żałuję nie dołączenia do elitarnego klubu 27.
Na mój jakiś jeden sukcesik przypada 10 porażek które z roku na rok coraz bardziej dobijają. Cóż taki już los niektórych z Nas, że musimy być zawsze sponiewierani przez los.
#samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPRAWDZANIE_IP: Może jestem międzynarodowym artystom? :D Wiadomo, że nikt by mnie do takiego klubu nie zaliczył, ale 27 lat to wydaje się taki fajny wiek na śmierć. Jeszcze nie ma 30 po której pewnie nie pozostaną już żadne złudzenia, a jednocześnie już przekroczony jest wiek w którym powinno się jakoś ogarnąć swoje życie.
  • Odpowiedz
@blackfriday: Dla normalnego człowieka to dopiero życie się zaczyna i wszystko przed nim. Jednak dla przegrywa to już taki wiek w którym powinien zrozumieć, że lepiej już nie będzie, a po 30 to już w ogóle nie będzie nawet minimalnej szansy na zmianę.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się ostro wyżalić a jednocześnie nie jest to oświadczenie
Od 2-3 lat staram się wyjść z przegrywu ale jestem jego definicją,ciagle zmiana pracy bo chuyowa jak jest dobrze płatna to zawsze po umówię próbnej dowidzenia bo przecież normy muszę wyrabiać jak normictwo,z dziewczynami to samo totalna porażka i ciagle trafiam na manipulatorki i p0lki,robiłem wszystko inne sporty wyjazdy za granice dosłownie wszystko,na dzień dzisiejszy jestem goły i wesoły
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba juz sie pogubiłem w swojej egzystencji,z jednej strony życie staje na głowie przytaczając mi wymyślne okoliczności które nie pozwalają mi przestać ćpać a z drugiej strony utrudnia mi do nich dostęp i zażywanie. Nie pasożytuje,codziennie pracuje,zmniejszylem swoje oczekiwania tylko do odurzania,porzuciłem miłośc..jednak dalej jakby było za mało,jakbym życie chcialo za wszelką cene sprawdzić ile jeszcze moze mi oderbać,tyle ze juz nic nie mam #narkotykizawszespoko #depresja #samobojstwo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy siedzą tu nazywają się przegrywami, jeżeli mają jeszcze plany i nadzieję na to, że coś ich w życiu czeka.
- Tu matura, studia itd.. może jakoś to będzie, "a pójdę zobaczę, może się dorobię potem czegoś w życiu"
- Albo takich co mieli kiedykolwiek różową i są failed normikami
- Lub jeszcze takich którzy mają nadal różową, ale im się nie układa i wylewają żale tutaj
- A także tych
DamianeX1X - Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy siedzą tu nazywają się przegrywami, jeż...

źródło: comment_16200787884zWrC6gUps3WXWeFTx3hyQ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianeX1X: pieniądze faktycznie dają ci komfort, ale to tylko wydłuża i tak bezcelowe życie. wszystko czym ludzie mydlą sobie oczy i tworzą iluzję nadziei jest tak na prawdę bezwartościowe. gatunek ludzki wyginie, to tylko ziarenko piasku na bezkresnej pustyni bezsensu.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X zajebiste nadzieje po tych studiach. Nawet ich pewnie nie skończę bo moja psychika jest r-----------a. Nie mam żadnych perspektyw, jestem gównem w każdym aspekcie życia ale według Ciebie nie mogę przegrywać bo poszedłem na gównostudia, które mnie ostatecznie dobiły?
  • Odpowiedz
Tak na prawdę będę już wolał popełnić #samobojstwo niż iść na #szczepienia. Ostatnie moje poczucie wolności zostanie mi zabrane, więc dalsze życie tak na prawdę nie ma sensu. Przez #depresja moje poczucie potrzeby na świecie jest zerowe. Nie mam perspektyw, zrozumienia wśród ludzi, więc walczę z każdym, a teraz ze systemem, który chce nas zaszczepić. Dlaczego nie pozwolicie mi zdechnąć? W dupie mam waszą dobroczynność
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sad_budluck: Nie zmusza? Ciągła nagonka, zapisz się na szczepienia już dziś, chroń siebie i bliskich! W zakładach pracy zapisy na szczepienia, bez którego zaraz nigdzie Cię nie przyjmą. Zaraz zrobimy jeszcze restauracje, kina, tylko dla zaszczepionych. Reszcie zrobi się getta, a te jak skończyły, to każdy już wie.
  • Odpowiedz
David Cox - zawodnik Albion Rovers, który 2 lata temu próbował popełnić s---------o w czasie wczorajszego meczu 2 Ligi Szkockiej, usłyszał od kapitana rywali słowa :

'Za pierwszym razem powinieneś to zrobić dobrze'.

Zawodnik w przerwie meczu opuścił stadion i za pomocą swoich social mediów poinformował, że kończy karierę


#depresja #samobojstwo #pilkanozna
josedra52 - >David Cox - zawodnik Albion Rovers, który 2 lata temu próbował popełnić ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mój brat chce się zabić. Ma koło 40 lat. Mówi, że mu nic w życiu nie wychodzi. Nie ma szczęścia w miłości (jest sam). Ma bardzo duże ambicje ale jednocześnie nie ma jakichś konkretnych umiejętności. Jest alkoholikiem niepijącym. Chodził już na milion terapii. Ma depresję. Ma lęki przed wszystkim. Nie ma ochoty budować bo wie, że nawet jeśli będzie teraz ok to za jakiś czas i tak go to
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 2020 s---------o popełniło 5165 Polaków, w tym: 4386 mężczyzn (4. miejsce w UE) i 778 kobiet (6. miejsce w UE). To 15 samobójstw dziennie. Co 2 godziny odbiera sobie życie jakiś polski mężczyzna. - GUS

#niebieskiepaski #rozowepaski #samobojstwo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nyo7: nadal więcej promowania toksycznej męskości, wyśmiewania problemów, bądź facet, jaka depresja? Podziękujcie asom z pewnego tagu którzy piorą mózgi młodym chłopakom. Wcale bym się nie zdziwił jakby pod wpływem tamtych wpisów ktoś popełnił samobója.
  • Odpowiedz
  • 32
@wykolejony: Wykop to promil problemu. Ile tu jest użytkowników. Skala problemu jest znacznie większa i ma głębsze socjologiczne podłoże. Facet ma nie okazywać emocji, płakać. Ale czemu u nas w tym wszystkim jest więcej samobójstw w porównaniu z Europą? Nie wiem.
  • Odpowiedz
Ehh kumpel samobója walnął... W życiu bym nie pomyślał, ogarnięty człowiek, dziewczyna, praca, pieniądz, plany, często za wzór go stawiałem, starał się motywować każdego dookoła i sam też zawsze był bardzo pozytywny i rozsądny. Nic nie ćpał, czasami się napił, jak każdy, a tak to jak sobie jakiś cel postanowił, to go osiągał. No i tym razem też mu się widocznie udało. Nie rozumiem dlaczego... Nigdy go zdołowanego nie widziałem, zawsze uśmiechnięty,
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noswtg: Na zewnątrz starał się pokazać, że wszystko okej, a w środku go zżerało. Myślę, że jest dużo więcej osób, które wydają się zadowolone i szczęśliwe życiem a w środku zżera go jakieś g---o.
  • Odpowiedz
@Dudleuss: jak to p0lka to można.

@noswtg: może łatwiej jest odpuścić kiedy doświadczyło się w życiu już wszystkiego co dobre niz w momencie, w którym nie masz pojęcia jak takie życie w ogóle wygląda. Nie wiem.
  • Odpowiedz
w każdą rękę 12,5kg i 50 powtórzeń bez przerwy. Dopiero pierwszy napad #depresja dziś.

Nienawidzę siebie, jestem największym zagrożeniem dla samego siebie, nic nie umiem, nigdzie nie byłem, niczego w życiu nie zrobiłem, jestem już tak stary że powinienem umrzeć. Już co miałem szansę zrobić to już zrobiłem, ziemia wzywa bo kwiatki same bez nawozu nie urosną (,)

Ktoś taki jak ja obniża powagę tej planety
smutny_login - w każdą rękę 12,5kg i 50 powtórzeń bez przerwy. Dopiero pierwszy napad...

źródło: comment_1619418302oHBpNyFobzBqBIS1jiH1af.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrzcie na tego wielkiego naukowca tallfaga. Ten ignorant powiedział, że wyżsi mężczyźni częściej popełniają samobójstwa, co jest kompletną bzdurą!!

Ten tallfag podał również źródło tych rewelacji: "J. M. Perkins - Adult height, nutrition, and population health". Problem w tym, że tam jest napisane coś kompletnie odwrotnego:

Yet, even when controlling for socioeconomic position, adult height is inversely associated with lowered risk of depression and suicide and demonstrates a positive association with psychological
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tell_me_more: to 164 w moim cytacie oznacza źródło. Jest to ten tekst "Magnusson PK, Gunnell D, Tynelius P, et al. Strong inverse association between height and suicide in a large cohort of Swedish men: evidence of early life origins of suicidal behavior?".

Tutaj podsumowanie: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15994722/
I cytat:

Results: There were 3,075 suicides over an average follow-up period of 15 years. There was a strong inverse association between height and suicide
  • Odpowiedz
@tell_me_more

Naukowy bełkot powołuje się na badanie J. M. Perkins - Adult height, nutrition, and population health.
Cytat z tego badania:

Yet, even when controlling for socioeconomic position, adult height is inversely associated with lowered risk of depression and suicide and demonstrates a positive association with psychological well-being,165 although there may be gender differences in this
  • Odpowiedz