#anonimowemirkowyznania
#terapia #rozstanie
Cześć, jaki nurt terapii polecacie do ogarnięcia sie po bolesnym rozstaniu? Nie mogę zapomnieć o ex, czuje że wpadam w jakąś obsesję, moja samoocena obecnie jest zerowa i nawet wychodząc do ludzi czuję się fatalnie.
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
#terapia #rozstanie
Cześć, jaki nurt terapii polecacie do ogarnięcia sie po bolesnym rozstaniu? Nie mogę zapomnieć o ex, czuje że wpadam w jakąś obsesję, moja samoocena obecnie jest zerowa i nawet wychodząc do ludzi czuję się fatalnie.
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo



















Bo nie można.
Ale trzeba zachować czujność.
Ten głupi mem o "koleżance, o którego nie musisz się martwić" to najprawdziwsza prawda.
Kilka lat temu - do chłopaka (byłego) odezwała się koleżanka ze szkoły. Pisali ze sobą