Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@AnonimoweMirkoWyznania: wbijaj na tag normalnie, będziesz chyba najstarszy
- 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak poznałeś jedną w wieku 39, to co za problem znaleźć drugą w wieku 40 czy 41? Nic strasznego się nie stało. Zyskałeś cenne doświadczenie, wiesz już poniekąd co robić, a czego nie oraz z czym to się je. Głowa do góry. I nie staraj się za bardzo, nie stawiaj cipy na piedestale bo to Cię zgubi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Witam was mirki, mam duży problem z moją ex…
Od początku
Byłem z nią ponad 9 lat, z tego ostatnie 7 lat w Niemczech. Rozstaliśmy się ponieważ coś się wypaliło, wsumie to mi się tak wydawało. Po rozstaniu miałem nawet chwile że myślałem ze wrócimy do siębie lecz coś mi mówiło by lepiej to jakoś przetrawić i zostawić za sobą.
Witam was mirki, mam duży problem z moją ex…
Od początku
Byłem z nią ponad 9 lat, z tego ostatnie 7 lat w Niemczech. Rozstaliśmy się ponieważ coś się wypaliło, wsumie to mi się tak wydawało. Po rozstaniu miałem nawet chwile że myślałem ze wrócimy do siębie lecz coś mi mówiło by lepiej to jakoś przetrawić i zostawić za sobą.
@AnonimoweMirkoWyznania: i pomyśl że byłeś 9 lat z kims kogo wcale nie znałeś. Mogło byc gorzej. Mógł być slub, dzieci lub kredyt albo opcja combo czyli połączenie 2 lub 3 opcji. Trzymaj sie!
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Może faktycznie ją stalkowałeś a tobie wydawało się że tylko odbudowujesz relację. Odpuść sobie miras i to na dobre.
5
eksFeministka o Poradniku dla Mężczyzn "Rozwód"

"Madka Polka", autorka fejsbukowego bloga, jeszcze niedawno zagorzała feministka zrecenzowała książkę "Rozwód - Poradnik dla Mężczyzn". Zdumiała mnie mocno, ciekawe, czy Was też...?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Tęsknię za tym jak się czułem gdy miałem dziewczynę, byłem szczęśliwy, wiedziałem, że mogę jej poopowiadać o jakichś głupotach i mnie wysłucha. Spotkania z nią to była najlepsza część tygodnia, odkąd się rozstaliśmy to mam lepsze i gorsze momenty ale raczej nic mnie tak nie cieszy jak wcześniej. Mimo, że wiem, że nasza relacja nie miała przyszłości to tęsknię za okresem kiedy byliśmy razem.
#depresja #tfwnogf #feels
#depresja #tfwnogf #feels
- 5
@Ocean--Debil: Ja miałem dziewczynę ostatnio sześć lat temu, rozstając się z nią byłem przekonany, że jeszcze kogoś poznam i to w niedługim czasie, heh. No i za nią też nie tęsknię, ale za samym uczuciem owszem. Bylem wtedy najszczęśliwszy, haj, mocny bodziec, nigdy już się tak nie czułem jak wtedy.
@Ocean--Debil: Ja mam podobnie. Mimo, ze ta nasza relacja nie trwała bardzo długo, ale była bardzo intensywna. Rozmowy o wszystkim i o niczym, zwierzanie się z największych traum nawet, robiliśmy wszystko i nic… i to nie była pierwsza dziewczyna, ale z nią było inaczej niż wcześniej, cholernie mi brakuje tego uczucia szczęścia które towarzyszyło mi w każdej sekundzie spotkania z nią, jej oddechu… najgorsze, ze to sie rozpadło z tylko
#anonimowemirkowyznania
Rozstanie. Walka kobiety o faceta, poniżanie się z miłości. Ciągłe jego NIE.. Nagle zmiana z jego strony, chęć dogadania się i.... Zero czynów, kolejne puste nic nie warte słowa, mężczyźni XXI wieku xd
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozstanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Rozstanie. Walka kobiety o faceta, poniżanie się z miłości. Ciągłe jego NIE.. Nagle zmiana z jego strony, chęć dogadania się i.... Zero czynów, kolejne puste nic nie warte słowa, mężczyźni XXI wieku xd
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozstanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy radar dobrego charakteru znowu szwankuje. kobiety XXI wieku.
- 3
Minęło 7 miesięcy od rozstania z dziewczyna. Ona zerwała ze mną. Niby już było bardzo dobrze jakoś w marcu, że w ogóle o nie nie myślałem dobrze się żyło a teraz jak piorun trzasnął myśle non stop o niej przez co doła łapie… Pewnie spowodowane jest to tym, że od 2tyg na chorobowym jestem. Co nie zmienia faktu jak tu zapomnieć o niej? Trochę się już boje tego
#rozstanie #
#rozstanie #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1078
@AnonimoweMirkoWyznania: widać bardziej to przeżył, pytanie kto tu stwierdził że do siebie nie pasujecie
¯\_(ツ)_/¯ jak zaczynać od nowa skoro ktoś stwierdził że do siebie nie pasujecie?
Chciałam się z nim spotkać po świętach by pogadać by zacząć wszystko od początku
¯\_(ツ)_/¯ jak zaczynać od nowa skoro ktoś stwierdził że do siebie nie pasujecie?
- 1207
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak stwierdziliście że do siebie nie pasujecie to do czego chcesz wracać? Dobrze zrobił że wszędzie cie zablokował, bo bez tego nie mógłby zapomnieć zwłaszcza że chciałabyś do niego pisać.
#anonimowemirkowyznania
Zdecydowanie lepiej sie czulem nie znając smaku kobiety, ani bliskosci ani szczerej milosci i pożądania.
Jeśli nie znasz smaku cukru to go nie pożądasz.
S--s jeszcze mozna kupic niczym ten cukier, bliskosci i milosci już nie, jest to dla tych szczęśliwców którzy trafią na kobiete z odpowiedniej gliny. Jakże to trudne w dzisiejszych czasach, jakże żmudne.
Było to jedynym zabarwiaczem mego szarego i smutnego jak p---a życia i wlasnie dlatego
Zdecydowanie lepiej sie czulem nie znając smaku kobiety, ani bliskosci ani szczerej milosci i pożądania.
Jeśli nie znasz smaku cukru to go nie pożądasz.
S--s jeszcze mozna kupic niczym ten cukier, bliskosci i milosci już nie, jest to dla tych szczęśliwców którzy trafią na kobiete z odpowiedniej gliny. Jakże to trudne w dzisiejszych czasach, jakże żmudne.
Było to jedynym zabarwiaczem mego szarego i smutnego jak p---a życia i wlasnie dlatego
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczy ci cipą zarosły
- 3
AluminiowyMichał: O losie, ale zlot misiów podłączonych do Matrixa. Chyba zabłądziłem na dział z pluszakami w Smyku.
A najlepszy jest Frajerzyciowy - wypisz wymaluj kliniczny przykład choroby zwanej "ta jedyna".
W jego przypadku, możemy obserwować jak z normalnego mężczyzny, stał się niewolnikiem własnej projekcji i percepcji tej osoby. Tylko on sam sprawił, że tamta kobieta urosła w jego postrzeganiu do miana niemal boskiego, istoty bez skazy. Po prawdzie byłoby mi go żal, gdyby
A najlepszy jest Frajerzyciowy - wypisz wymaluj kliniczny przykład choroby zwanej "ta jedyna".
W jego przypadku, możemy obserwować jak z normalnego mężczyzny, stał się niewolnikiem własnej projekcji i percepcji tej osoby. Tylko on sam sprawił, że tamta kobieta urosła w jego postrzeganiu do miana niemal boskiego, istoty bez skazy. Po prawdzie byłoby mi go żal, gdyby
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mircy i Mirabelki. Jakiś miesiąc temu rozstałem się z dziewczyną po 3 latach związku. Powodem rozstania były różnice światopoglądowe oraz odmienne wizje przyszłości. Nasza relacja już jakoś miesiąc przed zerwaniem nie wyglądała, jakbyśmy byli parą.
Już dzień po zerwaniu nie myślałem o niej, nie tęskniłem. W trakcie bycia w związku nie zdarzyło mi się pomyśleć o tym, aby być z jakąś inną dziewczyną. Po rozstaniu miałem problemy z
Cześć Mircy i Mirabelki. Jakiś miesiąc temu rozstałem się z dziewczyną po 3 latach związku. Powodem rozstania były różnice światopoglądowe oraz odmienne wizje przyszłości. Nasza relacja już jakoś miesiąc przed zerwaniem nie wyglądała, jakbyśmy byli parą.
Już dzień po zerwaniu nie myślałem o niej, nie tęskniłem. W trakcie bycia w związku nie zdarzyło mi się pomyśleć o tym, aby być z jakąś inną dziewczyną. Po rozstaniu miałem problemy z
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdz sobie chlopaka
konto usunięte via iOS
- 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie by bardziej odstraszyło, że byłeś 3 lata w związku, po którym z dnia na dzień nic nie czujesz do eks, masz w ogóle jakieś uczucia? XD Źle to rokuje na przyszłość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@AnonimoweMirkoWyznania Chcesz powiedzieć, że 3 raz schodzisz się z dziewczyną, z którą dwukrotnie ci nie wyszło plus zachowała się jak zwykła szmula ghostując chłopa z którym kręciła.
Ja p------ę..... powodzenia!
Ja p------ę..... powodzenia!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@AnonimoweMirkoWyznania: bądź z nią tak długo aż będziesz miał ochotę rzygać na jej widok. Zbyt wczesne rozstanie sprawi że będziesz chciał wrócić do niej. Będziesz zdany na jej łaskę, a jak się nie zgodzi, będziesz cierpiał.
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj aby nie mylić zakochania i zauroczenia z miłością. To normalne ze po kilku latach nie będziesz miał motyli w brzuchu przy spotkaniu z ta osoba, w szczególności jeżeli z nią mieszkasz. Twoja partnerka powinna być Twoja przyjaciółka, kochanka i osoba z która się najlepiej dogadujesz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HFL-przed-30: ok oski
@HFL-przed-30 Witamy kolegę z powrotem
#anonimowemirkowyznania
Ile czasu wy leczyliscie sie z bolesnego rozstania z drugą połówką?
Kilka miesiecy minelo a ja dalej dostaje goraczki gdy mysle ze ona leci w tany z kims nowym
Od czasu do czasu mi sie przysni jakas akcja z nią, po czym tez chodze jakby mnie ktos w leb mlotkiem walnal. Wczesniej nie przysnila mi sie ani razu
To zupelnie irracjonalne.... zamiast isc do przodu to moja glowa mi o
Ile czasu wy leczyliscie sie z bolesnego rozstania z drugą połówką?
Kilka miesiecy minelo a ja dalej dostaje goraczki gdy mysle ze ona leci w tany z kims nowym
Od czasu do czasu mi sie przysni jakas akcja z nią, po czym tez chodze jakby mnie ktos w leb mlotkiem walnal. Wczesniej nie przysnila mi sie ani razu
To zupelnie irracjonalne.... zamiast isc do przodu to moja glowa mi o
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź se dupe, bo inaczej się idzie zayebać psychicznie. Pozdrawiam cieplutko.
- 12
@AnonimoweMirkoWyznania: należy przestać o niej myśleć zerwać kontakt, jak jesteś ciężkim przypadkiem to brać się za sport. Aktywność fizyczna daje endorfiny poprawia samopoczucie... a najlepiej to klin klinem wybić szukaj innej dziewczyny ... i nie mazgaj się....
Czasowo to różnie sport tak ok 3-12 miesięcy, znalezienie nowej dziewczyny to tygodnie (jak się zakochasz/zauroczysz inną to o tej zapomnisz... od ręki )
Blizny po tej będziesz nosić całe życie schowane w
Czasowo to różnie sport tak ok 3-12 miesięcy, znalezienie nowej dziewczyny to tygodnie (jak się zakochasz/zauroczysz inną to o tej zapomnisz... od ręki )
Blizny po tej będziesz nosić całe życie schowane w
#anonimowemirkowyznania
Brak obecności, brak jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą, olanie moich potrzeb, pragnień, podstaw. Zostawienie mnie samej na bardzo ważnym dla mnie wydarzeniu. Wykręcanie się pracą, szkołą itd. Ogólnie ja się nie liczyłam, durne wytłumaczenia, za każdym razem inne na tę samą sprawę. Związek... Wymagania z kosmosu? Najlepsze że można tak ślepo kochać i chcieć się pogodzić, wybaczyć, spróbować zrozumieć... Bo przecież można odejść i wrócić na drugi dzień z kwiatami
Brak obecności, brak jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą, olanie moich potrzeb, pragnień, podstaw. Zostawienie mnie samej na bardzo ważnym dla mnie wydarzeniu. Wykręcanie się pracą, szkołą itd. Ogólnie ja się nie liczyłam, durne wytłumaczenia, za każdym razem inne na tę samą sprawę. Związek... Wymagania z kosmosu? Najlepsze że można tak ślepo kochać i chcieć się pogodzić, wybaczyć, spróbować zrozumieć... Bo przecież można odejść i wrócić na drugi dzień z kwiatami
@AnonimoweMirkoWyznania: xD zakochałaś się w toksycznym patusie, a teraz płacz
@AnonimoweMirkoWyznania Dziewczyna wybiera bad boja, który daje jej emocje, ale jednak na końcu nie ma happy endu, bo traktuję ją, jak szmatę. Dlaczego tak jest? Odcinek 10243.
#anonimowemirkowyznania
Wierzycie w moce? Znaki? To jest tak absurdalne że aż śmieszne
Parę dni temu wywaliłam bukiet od eks bo wyszło że mnie oszukiwał od jakiegoś czasu i wszystko zakończyliśmy.. Dzisiaj wracam i te kwiaty leżą sobie obok zsypu jakgdyby nigdy nic ... Xd
1. Tak sprawdzałam wszystko pięknie się oddaliło w dal zgodnie z prawem grawitacji
2. Nie tylko ja to widziałam
#wrozby #zwiazki #rozstanie
Wierzycie w moce? Znaki? To jest tak absurdalne że aż śmieszne
Parę dni temu wywaliłam bukiet od eks bo wyszło że mnie oszukiwał od jakiegoś czasu i wszystko zakończyliśmy.. Dzisiaj wracam i te kwiaty leżą sobie obok zsypu jakgdyby nigdy nic ... Xd
1. Tak sprawdzałam wszystko pięknie się oddaliło w dal zgodnie z prawem grawitacji
2. Nie tylko ja to widziałam
#wrozby #zwiazki #rozstanie
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie jakiś żul grzebał wsmieciach i mu te kwiaty zawadzały to je wyjął.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie a każdy kto w to wierzy to dla mnie człowiek na poziomie szympansa.
#anonimowemirkowyznania
Można chcieć pogodzenia z partnerką a za 10 dni mówić jej że się jej nie kocha od jakiegoś czasu?
#zwiazki #rozstanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Można chcieć pogodzenia z partnerką a za 10 dni mówić jej że się jej nie kocha od jakiegoś czasu?
#zwiazki #rozstanie
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
konto usunięte via Android
- 6
@AnonimoweMirkoWyznania można, tylko że jest to s-----------o.
Hej Mirki i Mirabelki
Pojutrze się wyprowadzam od męża, razem z córką.
Jestem w połowie spakowana, córka już prawie wszystko ogarnęła.
Zaczynam nowy etap. Bardzo na to czekałam, chciałam jeszcze trochę wytrzymać żeby młodej rodziny nie rozwalać póki nie pójdzie na swoje, ale już się nie dało. Ciekawych odsyłam do moich poprzednich wpisów.
Jest dziwnie. Serio. Nawet aż miło w domu. Chyba też na to czeka.
17 lat małżeństwa do kosza.
Pojutrze się wyprowadzam od męża, razem z córką.
Jestem w połowie spakowana, córka już prawie wszystko ogarnęła.
Zaczynam nowy etap. Bardzo na to czekałam, chciałam jeszcze trochę wytrzymać żeby młodej rodziny nie rozwalać póki nie pójdzie na swoje, ale już się nie dało. Ciekawych odsyłam do moich poprzednich wpisów.
Jest dziwnie. Serio. Nawet aż miło w domu. Chyba też na to czeka.
17 lat małżeństwa do kosza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@369zszywek: teraz to jeszcze gorzej wygląda bo wychodzi na to że zostawiasz być może psychicznie chorego typa po 17 latach małżeństwa zamiast go wspierać i leczyć. I jeszcze zabierasz mu córkę, a wszystko dlatego że opowiada jakieś głupoty
@369zszywek: Olej dziada. Nie warto. Nie chce się leczyć to do widzenia
- 15
- 18
- 5
@Adasi: Gratuluję, wreszcie zostałeś mężczyzną. J---e w bani co? A teraz przestań p-------ć i znajdź sobie nową. Serio.
























Staramy się o dziecko z narzeczoną ale co się ostatnio odwaliło, to ja nie xD
Poruszyłem temat testów na ojcostwo, na zasadzie, że moim zdaniem to powinien być standard po narodzinach podobnie jak badanie na grupę krwi itp. Po co? Aby oczywiście wykluczyć lub szybko naprawić błąd z zamianą dzieciaka chociażby. Nawet jeśli to przypadek 1 na miliard to chciałbym mieć pewność.
Co na to moja różowa? KWIK XD
Uznała,