Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Czy rozstaliście sie z partnerem w jakiś inny sposób niż na żywo, smsem lub przez messengera? Chciałabym po takim sposobie potraktowania mnie, poprosić o spotkanie aby spojrzeć w oczy i dopiero pogadać, przyjąć taki stan rzeczy. Nie da się ukryć że jest to dziecinny i podły sposób zakończenia związku i ciężko jest zastąpić prawdziwą, szczerą rozmowę wymianą paru zdań online, które nie układają się w głowie. Czy uważacie że jest to brak szacunku, co w takiej sytuacji zrobiliście?
#zwiazki #rozowepaski #rozstanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e38c6e0a71f0e7a33038ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
Chciałabym po takim sposobie potraktowania mnie, poprosić o spotkanie aby spojrzeć w oczy i dopiero pogadać, przyjąć taki stan rzeczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma sensu tracić resztek godności i prosić o spotkanie które ci się należało od tchórza który zrywa smsem. Teraz wywalić wszystko co typa przypomina, skupić się na zajęciach które nie pozwolą rozpamiętywać sytuacji i czas wszystko wyleczy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem tą złą kobietą, która rozstała się przez messengera. Napisałam długą wiadomość, w której przekazałam wszystko co czułam, że trzeba.
Dlaczego nie na żywo? Po pierwsze, wyjechałam wtedy do rodzinnego domu w innym mieście, więc i tak nie było mnie w pobliżu. Ale przede wszystkim dlatego że przy każdej wcześniejszej próbie zerwania niebieski pasek płakał, patrzył na mnie z wyrzutem, przychodził i stał przed moimi drzwiami płacząc (nie przeszkadzało mu
  • Odpowiedz
IskrzacaProgramistka: @thewickerman88: @hekktik: @bardzogrubababa: @Vayloren: @taktoto: @VSterling:
Boje się niedomówień, chciałabym mieć wszystko obgadane i dopiero zostawić to za sobą. Dodam że to był mój pierwszy tak poważny związek. Myślę że należy mi się zwykła rozmowa i nie rozumiem jak można tak postąpić wobec osoby (mnie), której wyznawalo się tyle razy miłość. Minął już miesiąc od tej rozmowy, a dalej myślę o spotkaniu
---

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
CiepłyDziadek: Moim zdaniem zerwania na zywo sa przereklamowane. W 99% przypadkow powodem jest problem z potencjalna reakcja osoby, z ktora zrywasz.
Wez pod uwage, ze jezeli rzeczywiscie macie dobra relacje to osoba, z ktora jest zrywane powinna co najmniej podejrzewac #!$%@?. Jezeli jest inaczej to cos jest z nia nie tak.

W wiekszosci przypadkow powody zerwania sa najpierw omawianie n razy. Albo byly proby omowienia, ktore nie doszly do skutku przez
  • Odpowiedz