Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mija 6 miesiąc od rozstania, 5 odkąd go ostatnio widziałam.. I choć zadał mi tyle bólu to nie ma dnia abym o nim nie myślała. Codziennie próbuje go znienawidzić ale bezskutecznie. Kocham go i nie potrafię wybaczyć sobie, że pozwoliłam mu na powrót na chwilę, na obiecywanie jak to teraz naprawi wszystko, żeby później kopnąć mnie jak śmiecia po 4 latach razem. Miłość to choroba psychiczna. Jak zapomnieć?
#zwiazki #rozstanie #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f2e502b1ac8312b91b9420
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie powinnas pozwalac na łatwy powrót do siebie. Skoro najpierw w Cie zostawil, a potem chciał powrotu to chlop powinien ciężko pracowac na odbudowanie Twego zaufania!! Wziął co chciał w łatwy sposób, zobaczyl ze mimo tego jak Cię tratował wciąż Ci na nim zależy, podbudował swoje ego i zostawił. A Ty czujesz się źle, bo nie masz szacunku do samej siebie i dałaś se poniesc emocjom zapominajac o rozumie. Pilnuj
@AnonimoweMirkoWyznania: Zalezalo Ci i to jest ok, zakochanie tez jest ok, dyskomofrt i ból tez sa naturalne po zerwaniu dlugiej reacji.Wyciagnij wnioski, ustal sobie plan dzialania najlepszy dla swojej przyszlosci i trzymaj się tego najbardziej jak umiesz! Nie śledz go w internecie, nie szukaj kontaktu. Zapominanie przyjdzie samoistnie z czasem.