Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
- 0
#rowery #rower #roweroweswiry
Mirki, jaram się jak dzieciak. Kupiłem dzisiaj pierwszy rower szosowy, przesiadam się z wysłużonego już MTB którym p-----------m ostatnie 7 lat. Jest serio, aż taka różnica? Będę jeździł szybciej? Mniej się męczył? Dłuższe dystanse? Naczytałem się, że to taki przeskok, że niektórym kopara opada... do tej pory na grubych oponiskach, a teraz patrzę na to cudo to opona jak mój fiutek... niegruba. Nie
Mirki, jaram się jak dzieciak. Kupiłem dzisiaj pierwszy rower szosowy, przesiadam się z wysłużonego już MTB którym p-----------m ostatnie 7 lat. Jest serio, aż taka różnica? Będę jeździł szybciej? Mniej się męczył? Dłuższe dystanse? Naczytałem się, że to taki przeskok, że niektórym kopara opada... do tej pory na grubych oponiskach, a teraz patrzę na to cudo to opona jak mój fiutek... niegruba. Nie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nadmuchane_jaja: OPie nie słuchaj go.
@4x80: czemu nie 28 skoro komfort się podnosi, a opory toczenia nie zmienia się diametralnie?
@4x80: czemu nie 28 skoro komfort się podnosi, a opory toczenia nie zmienia się diametralnie?
konto usunięte via Android
- 1
Rower Riverside 900 - warto za tę cenę (2k)? Będzie dobry do jazdy z dzieckiem 60% miasto 40% leśne ścieżki i trochę kamieni/piachu w tychże? A może coś lepszego.na takie warunki, w tej cenie maks dla dorosłego z dzieckiem?
Ostatni raz jeździłem na rowerze z 15 lat temu na prostym podstawowym góralu i widzę że tu cuda się porobiły w rodzajach rowerów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#decathlon
Ostatni raz jeździłem na rowerze z 15 lat temu na prostym podstawowym góralu i widzę że tu cuda się porobiły w rodzajach rowerów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#decathlon
@Niedzwiedzmin: ciężko powiedzieć , (słabo opisane )wszytko coś szerszego na 100% wciśniesz na felgę ważniejszy bieżnik , ten ma że opony szosowo terenowe ale co do marki opon cisza niestety , co do wagi to niestety prawda większość rowerów na alu ramię ma takie ograniczenie niestety ale jak nie będziesz szalał to da radę , ja męczę ramblera 5 lat i z ramą się nic nie dzieje a mam 195
- 0
Riverside 900
@Niedzwiedzmin: ja od roku jeżdżę na Riverside 500, czyli słabszym modelu i bardzo sobie chwalę. Jedyne rzeczy warte zwrócenia uwagi - ma jedną tarczę z przodu - to zaleta i wada. Dla mnie to zaleta, bo lubię jak mam tylko jedną przerzutkę do obsługiwania, ale niektórzy wolą mieć szerszy zakres przełożeń.
Co do terenu - spokojnie da radę na asfaltach, polnych drogach, szutrach. W piachu i błocie łatwo
- 51
@NoNameNoIdeaNoLife: ja na pierwszej jeździe w-------m się bo wypiąłem prawą nogę a chciałem stanąć na lewą xD
- 33
Mission failed. Przejechałem 20km bez ani jednej wpadki. Ale będę próbować, bo świateł jeszcze nigdzie nie mijałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ven0m: @NoNameNoIdeaNoLife: dożywotnia gwarancja = na czas życia produktu, jak wycofają ten konkretny model zapięcia to będziesz się z tym bujać ;)
- 1
@Jurek993: wybrałem je tylko dlatego, że musiałem (długa historia). Sa wygodne, łatwo sie je zakłada, wyglądają na solidne.
Wizualnie 2/10, ale porównując z innymi spd to sa mister universe.
Da sie w nich normalnie chodzić po schodach. Jak coś konkretnego to pytaj.
Pierwszy buty spd wiec wiele nie powiem
Wizualnie 2/10, ale porównując z innymi spd to sa mister universe.
Da sie w nich normalnie chodzić po schodach. Jak coś konkretnego to pytaj.
Pierwszy buty spd wiec wiele nie powiem
Siemka. Powoli rozglądam się nad upgradem elektroniki rowerowej. Stoję przed zakupem komputerka rowerowego. Oczekuję GPSa, łączenia sensorów no i wysyłania treningu do stravy. W moim zasięgu jest Garmin edge 520 czyli cena +/- 500zl jest jakaś alternatywa dla tego urządzenia? #szosa #rower #mtb #rowery
- 1
@Birui: Zajefajny rower też nad nim myślę i jeszcze Presidio 1, Mariany chyba od Lutego mają być dostępne
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
Ktoś z was jeździ i ma jednocześnie cieśń nadgarstka? Szukam "uchwytu" na kierownicę, która wspomoże mnie w tej kwestii, bo dłuższa jazda w standardowej pozycji na kierownicy MTB powoduje co chwilę drętwienie ręki. Na Ali znalazłem coś takiego. Zda to egzamin? W komentarzu wrzucam drugą opcję
#rower #rowery #aliexpress
#rower #rowery #aliexpress
źródło: comment_16102811669dZwzYxNF9ijysAETqWYxT.jpg
Pobierz#rowery #rower
Mirki, od jakiegoś czasu przeskakuje mi łańcuch przy mocnym naciśnięciu pedałów... wymieniłem łańcuch na nowy, ale efekt został. Jest nawet gorzej... ale tylko na ostatnich dwóch biegach. Kaseta do wymiany? I pytanie kolejne: czy w moim MTB można założyć większą zębatkę na korbę/ewentualnie wymienić korbę na taką z większą zębatką? Nigdy sam przy rowerze nie grzebałem, oznaczenia w ofertach na Allegro nic mi nie mówią. Może
Mirki, od jakiegoś czasu przeskakuje mi łańcuch przy mocnym naciśnięciu pedałów... wymieniłem łańcuch na nowy, ale efekt został. Jest nawet gorzej... ale tylko na ostatnich dwóch biegach. Kaseta do wymiany? I pytanie kolejne: czy w moim MTB można założyć większą zębatkę na korbę/ewentualnie wymienić korbę na taką z większą zębatką? Nigdy sam przy rowerze nie grzebałem, oznaczenia w ofertach na Allegro nic mi nie mówią. Może
źródło: comment_1610277602hoz1hezT3dhziTZQFL2BP3.jpg
Pobierz- 1
@nadmuchane_jaja: No tak, do wymiany kaseta. Jeśli łańcuch się zużył, to i zębatki razem z nim. Teraz są niedopasowane do nowego łańcucha
- 0
@nadmuchane_jaja: Jakieś Shimano standardowe miałem. Po kolejnej zmianie łańcucha i tylnej kasety, zaczął przeskakiwać na środkowym blacie właśnie z przodu. Za pierwszym razem z godzina roboty, więc spoko
- 0
Dobra, wiem że takich pytań jest masa, ale proszę o nie zamykanie tematu i nie odsyłanie do wujka Google ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra lampka przednia z odcięciem z ali? Któraś z Rockbrosa się nada, czy nie ma sensu cebulić?
No i fajnie by było jakby można ją było zamontować na lemondce albo na takim uchwycie
#rower #rowery #aliexpress
No i fajnie by było jakby można ją było zamontować na lemondce albo na takim uchwycie
#rower #rowery #aliexpress
- 3
@guru8: standardowo - Lumintop B01 z aku 21700 5000mAh. Jako że okrągła jak latarka to pewnie w jakieś uchwyty pod licznikiem pójdzie zamontować.
@AliSale_pl: lampka która nie świeci jak latarka a odcina z góry część snopu światła - tak aby nie oślepiać innych z naprzeciwka (przykład na zdjęciu). Ogólnie chodzi o niemiecką normę StVZO.
@AliSale_pl: lampka która nie świeci jak latarka a odcina z góry część snopu światła - tak aby nie oślepiać innych z naprzeciwka (przykład na zdjęciu). Ogólnie chodzi o niemiecką normę StVZO.
źródło: comment_1610279990GWT9zd1IXp4nKb6zDdOb7Y.jpg
Pobierz@guru8: zrobię tylko śniadanie i ci wydaje na priv kupon i link bo tu usuną. Ps. Kupon na mojej stronie są.
Rowerowe mirki, potrzebuję oświetlenia do roweru. Jeżdżę głównie po mieście, więc nie musi oświetlać na kilometr. Potrzebuję "na już", więc zakupy z Chin odpadają. Znalazłem taki zestaw. Nada się? Znajdę coś lepszego?
#rower #rowery
#rower #rowery
@liskurnikowy: Do miasta tak, za już trochę brakuje mocy. W tej cenie to tylko prox od ręki
- 2
@liskurnikowy: Dobry wybór! Nie zawiedziesz się, testowałem nocami lampkę przednią na wałach przy Wiśle jechałem na 50% i wszelkie dziury widziałem. W lesie jechałem na 100% mocy i było nawet za jasno, jakby była możliwość skręciłbym moc na 70% i byłoby wystarczająco.
Jak wyregulować przerzutki #shimano 105?
Próbowałem z poradnika od #szajbajk ale chłop chyba pijany nagrywa xD. Jedyne co pokazał to gdzie są śrubki (dzięki szaju XDDDD) H i L.
Tak wyregulowalem na oko, ze jakoś działało przez pierwsze 15km, a potem tragedia i ledwo biegi wchodziły.
#szosa #gravel #przelaj #mtb #rowery #rower
Próbowałem z poradnika od #szajbajk ale chłop chyba pijany nagrywa xD. Jedyne co pokazał to gdzie są śrubki (dzięki szaju XDDDD) H i L.
Tak wyregulowalem na oko, ze jakoś działało przez pierwsze 15km, a potem tragedia i ledwo biegi wchodziły.
#szosa #gravel #przelaj #mtb #rowery #rower
@NoNameNoIdeaNoLife: https://www.youtube.com/watch?v=UkZxPIZ1ngY
łap, park tool ma najlepsze filmiki serwisowe
łap, park tool ma najlepsze filmiki serwisowe
- 3
ale chłop chyba pijany nagrywa xD
@NoNameNoIdeaNoLife: To chyba różne filmy oglądamy bo bardzo dobrze pokazuje.
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
źródło: comment_16100504115nMz0fOLQAdwpNjpSMTXnb.jpg
Pobierz- 0
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
- 0
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
Troche d-------m z tym ukladaniem tras - mam kilkaset i na stravie ogarnac juz sie tego nie da. Moge te wszystkie kilkaset tras usunac gdzies kilkoma kliknieciami? Chcialem nawet przez API, ale nie ma DELETE.
https://developers.strava.com/docs/reference/#api-Routes
#strava #rowery #rower
https://developers.strava.com/docs/reference/#api-Routes
#strava #rowery #rower
Przez API albo ze strony wyciągnij ID tras. Potem wejdź na https://www.strava.com/athlete/routes , wcisnij (na Chrome, Operze itd..) Ctrl+Shift+I, wybierz zakładkę Network, usuń jedną dowolną trasę i zobaczysz żądanie HTTP - method Delete odpowiadające za usunięcie tej trasy, prawym przyciskiem myszki kopiujesz to żądanie jako CURL, albo Powershell albo w jakimś innym dogodnym formacie i potem powtarzasz to żądanie zmieniając tylko ID trasy.
- 0
- 0
@GrubyKociol: co
- 6
konto usunięte via Android
- 16
- 5
Z tymi 30000 km to trochę heheszki, ale nigdy nie wiadomo czego używa @metaxy xD
@guru8: MP540 w Tribanie, PD-RS500 w BH. Bloki MTB wiadomo nie do zajechania. Bloki w szosie 2 razy w roku do wymiany, ale wiadomo, że przy moim kolarstwie gruzowym, chodzonym niszczą się szybciej. Tak to by ze 30k wytrzymały. Części nie ma, bo się wyprzedało na potęgę, a jest problem z transportem i kontenerami.
Hej, może ktoś się zastanawia nad licznikiem/nawigacją Bryton?
Osobiście korzystam i zrobiłem krótką prezentację wszystkich modeli z ich oferty
Łapcie, niech się na coś przyda.
#rower #rowery #serwisrowerowy
Osobiście korzystam i zrobiłem krótką prezentację wszystkich modeli z ich oferty
Łapcie, niech się na coś przyda.
#rower #rowery #serwisrowerowy
@BrokenReed:
Ręcznie nie da się ustawić punktu, do którego chcemy dojechać i wystartować z nawigacją bez podłączenia do sieci?
Czy jak odpalę już nawigację, a zasięg zgubie po drodze to nawigacja przestaje działać i czeka na ponowne podłączenie?
w 750 gdy mamy brak sieci to jesteśmy odcięci od wyszukiwania głosowego wiec również od wyszukiwania adresu.
Ręcznie nie da się ustawić punktu, do którego chcemy dojechać i wystartować z nawigacją bez podłączenia do sieci?
Czy jak odpalę już nawigację, a zasięg zgubie po drodze to nawigacja przestaje działać i czeka na ponowne podłączenie?
- 0
@BrokenReed: Dziękuję za prezentację.
1. Czy możesz w bardziej szczegółowych prezentacjach opisać funkcje treningowe? Czym się różnią, najbardziej zaawansowany jest w tej materii chyba Aero60/450, ale w innych modelach też jest jakiś "Interval Training".
2. Czy można te liczniki ładować w trakcie jazdy?
3. Jak wygląda ekran nawigacji np. w 450 i 410/420? Poza widokiem mapy/śladu ile da się podejrzeć parametrów?
4. Powiedzmy, że chcę zrobić 100 km po trasie
1. Czy możesz w bardziej szczegółowych prezentacjach opisać funkcje treningowe? Czym się różnią, najbardziej zaawansowany jest w tej materii chyba Aero60/450, ale w innych modelach też jest jakiś "Interval Training".
2. Czy można te liczniki ładować w trakcie jazdy?
3. Jak wygląda ekran nawigacji np. w 450 i 410/420? Poza widokiem mapy/śladu ile da się podejrzeć parametrów?
4. Powiedzmy, że chcę zrobić 100 km po trasie



























#rowery #mtb
źródło: comment_1610472729HBkf5YoO8ByILnJafNoc5h.jpg
Pobierzjak Ci pasuje to sie tylko cieszyć, bo wyglada fajnie.