via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: jak już byłeś na żelatowej to czemu do góry nie pdjechałeś? Za dużo błocka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Szukam roweru do rekreacyjnej jazdy na drogi asfaltowe, ścieżki rowerowe, drogi żwirowe i polne. Możecie coś polecić? Nie mam żadnego ustalonego budżetu, chciałbym aby jeździło się przyjemnie i nie było awarii, ale nie potrzebuję też jakiś profesjonalnych sprzętów.

Byłem dzisiaj w dwóch salonach rowerowych, polecili mi:
Trek Dual Sport 2 - 2999 zł
Trek Dual Sport 1 - 2499 zł
Giant ROAM 3 DISC - 2549 zł
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voot: Byłem w podobnej sytuacji i kupiłem treka ds 3. Ale ja się nie znam xd zrobiłem z niego trochę trekking i kilkanaście przejażdżek po 100km, jedna 200 niczego mu nie brak.
  • Odpowiedz
@bomboclat: @ciemny_kolor: dzięki tak właśnie zrobiłem, najbardziej z tych podobał mi się evado 4.0 (kolor czarno-niebieski) i przy okazji był również z nich najtańszy. Teraz zaczynam jeździć, póki co pogoda u mnie sprzyjająca :)
  • Odpowiedz
Szanowni,

pomoglibyście z wyborem roweru? Potrzebuję czegoś uniwersalnego na dojazdy do pracy i codzienne sprawunki, dziennie robię chyba tak do 15 km. Fajnie, gdyby sprzęt nadawał się do okazjonalnych wycieczek, z ewentualną jazdą po lesie czy trochę trudniejszym terenem. Mogę przeznaczyć do 1200 zł - zresztą nic droższego nie wchodziłoby w drogę już nawet dlatego, że często przypinam sprzęt gdzieś na mieście i zwyczajnie bym się bał że ukradną :P

Myślicie, że
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 28
10 763 + 3 + 18 = 10 784

Zrobiło się cieplej to można nogę przegrzać. Taki wał xD
Próba jazdy po lesie to nie był dobry pomysł, nawet po założeniu opon mtb do crossa. Po roztapiającym się śniegu nie da się jeździć, ale za to będę to wspominać jako świetny trening wypinania z spd xD Później to już lajcik, bo sam asfalt, a nawet Smart Samy się sprawdziły na szosie.
No i pierwszy raz
guru8 - 10 763 + 3 + 18 = 10 784

Zrobiło się cieplej to można nogę przegrzać. Taki w...

źródło: comment_1611167332w6fPVVqW0rdX3XN9lzdNZc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie kurzy się komuś w domu jakiś fajny amortyzator 100mm pod koło 26? szukam do mojego trochę retro MTB. Najlepiej żeby miał mocowanie pod v-ki, zwykłą rurę 1 1/8 i był lekki (taki nowszy SID, Reba Race albo coś w tym stylu) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Płacę jak za prezydenta. Aktualnie rower ma amor 2kg i waży 10,7kg więc jakbym zrzucił z 300-500g to byłoby bardzo przyjemnie.
#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bibsz: szkoda mi trochę kasy pchać w ten rower, a to wiązałoby się ze zmianą kół. A mam tam fajne DT Świssy i lekkie. I ogólnie mało hamuję:d ale faktycznie by to rozwiązało problem...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używa ktoś #strava z #miband #miband5 ? Zależy mi na tych bzdetach zdrowotnych (puls) + dokładniejsze liczenie kalorii (afaik to zależy właśnie od tych medycznych statystyk).
Nie chcę się bawić w stawianie nowego romu na tym urządzenia, a coś bardziej jak na zwykłe apce - klimam jedź i sobię jadę.
#rower #rowery #szosa #przelaj #gravel #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieki chciałbym kupić sobie jakiś rower na wiosnę na weekendowe wypady za miasto. Jestem amatorem jazdy na rowerze więc nie szukam czegoś z wysokiej polki. Na pewno chciałbym nowy, a nie używkę do max 2200 zł. Jestem w stanie znaleźć jakiś w miarę ok jakościowo rower w tej kwocie? Czy kupno roweru prze internet to dobra opcja? Polecacie jakieś strony z skąd taki rower ewentualnie kupić?

#rower #rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie patrzyłem na prognozę pogody. Od wtorku u mnie zapowiadają ocieplenie. We wtorek +1, środa-piątek od 5 do 7 stopni i to nawet ze słońcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już się nie mogę doczekać, żeby parę nowych rzeczy potestować


#rower #rowery #z-------------j
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.
Mam pytanie do osób ogarniętych w temacie, w przeciwieństwie do mnie.

Czy rower o takiej geometrii ramy nada się do niewymagającego sciezkowania oraz prostych zjazdów? Czy pokonywanie długich dystansów po płaskim będzie na nim męczarnią?

https://www.bulls.de/de-de/produkt/bulls-e-streamevotr2275-diamant?AKLW=AKLW_AK35&FARB=FARB_00000137&RHOE=RHOE_41
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo rowerowe świry

Macie może gdzieś pod ręką jakieś traski rowerowe w Bydgoszczy (najlpiej, żeby całość prowadziła po drogach dla rowerowych i/lub lasach)?

Z góry dzięki za pomoc

#rower #strava #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a podobno mieli nie odśnieżać

@haabero: Kłamali, jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

masz ochraniacze na buty? Bo w moich spd to po 15km myslalem ze mi odpadna stopy :D

@r00ti: Takie GripGrab RaceThermo plus buty trekkingowe i platformy. Zimno w palce zaczyna się robić po ok. 2h, max 3h da radę. W SPD będzie ci zawsze zimno, bo nawet jak masz ochraniacze to zimno idzie od podeszwy, która
  • Odpowiedz
przymierzam sie do pierwszego garmina, wybora pada na dobrą poczciwa 520-stkę. czy mozna jakies sprawdzone zamienniki czujników kadencji i predkosci kupic? czy działają bez problemu?

#mtb #rower #szosa #rowery
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@presburger: zobacz jak abstrakcyjne są ceny za używane 520 w dodatku to urządzenie już jest leciwe i obsługa wola o pomstę do nieba. Za 799 masz 520+, czyli minimum z minimum w dzisiejszych czasach. Weź pod uwagę, że taki licznik kupuje się na co najmniej 2/3 lata bo to nie komputer że się zmienia co roku. Odnośnie czujników bierz magene z aliexpress, komplet kadencja prędkość i hr to jakieś 150
  • Odpowiedz
@presburger: Mam 520 już dosyć długo i zlagowal mi tylko raz i to przy temp 1 stopni, wiec panowie z góry chyba używali chińskich zamienników jeśli chodzi o ten model skoro im tsk bardzo lagowal. Kupując wersje plus masz w zasadzie rozbudowane tylko mapy wiec bez sensu wydawać stówę lub kilka wievej na coś, co masz w apce darmowej na telefon XD
520 to uczciwy produkt jeśli chodzi o jakość-cena,
  • Odpowiedz