Wpis z mikrobloga

No i w końcu się udało kupić „wymarzony rower”
Jak dla mnie, to w dobie ogromnego zapotrzebowania i braków na rynku jest to dobry wybór.
Mianowice MTB XC Kross Level 5.0 ’21 sr
Trochę lepszy osprzęt, wizualnie też mi się podoba no i będzie u mnie jutro może w poniedziałek
#rower #rowery #mtb #kross
Jak myślicie? Dobry wybór??
stanley88 - No i w końcu się udało kupić „wymarzony rower”
Jak dla mnie, to w dobie o...

źródło: comment_1618569237CVJJwZpX8Mf12LZoRRAg35.jpg

Pobierz
  • 61
@stanley88 skąd wiesz ze mam 26 cali xd kupiłem okazyjnie ma amortyzatory z przodu i z tyłu, mnie się wygodnie jeździ. Trochę ciężkawy to jest jedyny mankament. Miałbym wydawać 3k za to tylko żeby mieć ultra lekkość to przesada.
@huntforfur: Jak chcesz poważnie porozmawiać to zapraszam do dyskusji. Twój rower jeśli ma amortyzator z tylu to zapewne daleko mu od nowych fullsunspension MTB wiec jest stalowy a nie aluminiowy ani karbonowy. Tylny amortyzator jest sprężynowy co powoduje tylko wzrost masy. Jest za 200 zł to na pewno nie nowy o koła nie ma nawet 27,5” tylko mniejsze bo wtedy takich się nie montowało. Zapewne wielkość ramy tez nie jest dopasowana
@k3lt: U wszystkich a przysłałeś rower marki jakiej nie znam, z sprzętem nie shimano tylko jakimś innym, gdzie shimano to 90% rynku, PLASTIKOWYMI pedałami, 9 przełożeń z tyłu. Wyglad zwykły taki. Nie wiem czy to chiński czy amerykański ale nie zachęca mnie. Może coś z treka speca cannondale rometa chociaż Krossa kellysa merida? Co to znaczy praktycznie u wszytkich?? Korba na kwadrat pewnie jeszcze. Nie mówię, że mój najlepszy ale teraz