Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki z tagu #rower postanowiłem przygotować na wiosnę swojego staruszka który z 5 lat stał nieużywany w piwnicy z racji tego, że nie mogłem go zabrać ze sobą, ale jest w zadziwiająco dobrym stanie. Na pewno będę potrzebować nowych opon, dętki, lampka przednia oraz tylnia, jakiś środek do czyszczenia roweru i osprzętu i tym podobne rzeczy. Szukam jakiegoś sklepu, gdzie będę mógł zakupić potrzebne mi produkty. Ewentualnie jak macie jakieś rady to chętnie poczytam, bo jestem w tym zielony. Nie wiem, czy to ważne, ale rower to Kross Hexagon V3.
#rowery
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micelangeloB: czyli będę musiał iść szukać na mieście, a przez te ograniczenia pewnie będę musiał się najeździć. @Catmmando: bardzo merytoryczny komentarz. Jak już zacząłeś to napisz co coś więcej. Bo ja zdaję sobie sprawę, że nie jest to super sprzęt, ale ja również nie pokonuję rowerem 1000 km miesięcznie. Raz na tydzień, dwa robię sobie 20 km lub jak mam gdzieś szybko podjechać na mieście, więc jest ok.
@gp1600 rower to nie rakieta. To co potrzebujesz dostaniesz w każdym rowerowym. Tylko środki do czyszczenia kup gdzie indziej bo do tych z napisem "do roweru" trzeba dodatkowo dopłacić. Standardowy odtłuszczacz to benzyna ekstrakcyjna, a jak chcesz bardziej eko to brudpur od voigt
@gp1600: taki tylko joke, chciałem wzbudzić uczucie niepokoju i niepewności

rower jak rower, jak chcesz, żeby ktoś to zrobił to napisz gdzie

jak chcesz zamawiać online to dowolny pierwszy lepszy sklep

zastanów się tylko czy chcesz się w to bawić, typowe przygotowanie roweru do sezonu to koszt koło 150-200zł, możesz policzyć ile wydasz na części + narzędzia bo po takim czasie różne rzeczy mogły się dziać z napędem w potencjalnie zawilgoconej