@szary_piksel: faceci są bardziej świadomi faktu, że są brzydcy. Kobiety mają znacznie bardziej zawyżoną samoocenę. Faceci, którzy są albo myślą, że są nieatrakcyjny rzadko wychodzą do ludzi, bo po prostu się wstydzą i wiedzą, że nie dostaną taryfy ulgowej w kontaktach społecznych. Kobiety, szczególnie młodsze, jeszcze nie babcie zawsze są milej przyjmowane i lepiej akceptowane więc chętniej wychodzą i się asymilują. Do baby nawet brzydkiej zawsze ktoś podbije, do faceta
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszędzie widzę spam z informacją, że na trzy wydane dyplomy uczelni wyższych dwa należą do kobiet. czy mam rozumieć, że przeciętny studęciak ma drzwi obrotowe w sypialni z tego powodu i może przebierać w kobietach? xD nie wiem, choć się domyślam

#blackpill #redpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcin-tirowiec: Po prostu gdybyś miał wygrać w życiu to byś to zrobił. Większość ludzi, która wierzy w jakąś zmianę, rozwój zapomina, że gdyby faktycznie mieli jakiś potencjał to do 30 by się objawił, a z wyglądem to już do 15, gdzie kopulowałbyś z dorodnymi julkami.
  • Odpowiedz
@centerario: jak jesteś ładnym femboyem to niektóre punkty tej fantazji masz na wyciągnięcie ręki

orgia z dorodnymi 15 julkami i prymasem Polski.


Tylko zamiast dorodnych Julek będzie 15 księży oblechów, ale jaka to różnica, do odważnych świat należy
  • Odpowiedz
Samo gęste dzisiaj xDD oczywiście baby naciskają na przymusowe parytety, suwaki, pay gap i wprost mówią, że kobiety są lepsze w biznesie, a przez to, że kobiety nie mają wysokich stanowisk, tracimy pieniądze. pan redaktor oczywiście przytakuje xD

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - Samo gęste dzisiaj xDD oczywiście baby naciskają na przymusowe parytety, su...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Potezny_Mazur: problemu by nie bylo gdbysmy nie odpi3rdolili takiej padaki ze od populacji powiązaliśmy system emerytalny i za chwile garstka ludzi będzie zapi3rdalala na rzesze starych dziadów, nie będzie lekarzy, ludzi do roboty, do usług, do remontów, do utrzymania infrastruktury, a będzie od chvja nicnierobiacych dziadów co będą po wszystko łapę wyciągali.

gdyby nie to to byśmy lache na nich wyłożyli i chvj, ale niestety przy zusie trzeba będzie na
  • Odpowiedz
@centerario:

A wystarczyło im powiedzieć, że wszystko jest w głowie, wtedy jedna dziewczynka powiedziała mi, że tak, wszystko ma w głowie bo ma glejaka


Parskłem głośniej niż powinienem
  • Odpowiedz