Pany, jak to jest z tymi podwyżkami? Kończy mi się badanie 19 września, czy pędzić w sobotę i robić na promocji? Potwierdzone to że od września będzie drożej? #skp #przegladtechniczny #przepisy #motoryzacja
Jak jestem właścicielem samochodu z #czarneblachy to też będę musiał w 2024 roku wymienić tablice czy to się tyczy tylko przypadków, kiedy kupujemy samochód i chcemy go zarejestrować?
Smuteczek. Właśnie przeczytałem, że #czarneblachy idą do piachu (razem z wprowadzeniem durnych nowych serii rejestracji w różnych miastach) Czarne tablice muszą zniknąć Szykują się też inne zmiany. - Od 1 stycznia 2024 roku nie będą już obowiązywać czarne tablice na samochodach. Jest czas, aby przerejestrować samochód - wyjaśnia Agnieszka Wilusz z firmy UTAL. https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/nowe-tablice-rejestracyjne-7172120 #samochody
@FrasierCrane: ale bztety jakaś baba od producenta tablic wciska na temat czarnych tablic a wszyscy łykają to jak pelikany. Jej słowa nie mają żadnej podstawy prawnej, oprócz tego że producent tablic lobbuje żeby wyrobić 800tys nowych białych i żeby tak było jak ona mówi xD
Autentyk z wczoraj. Teściu wraca ze sklepu, na chodniku stoi jakieś ducato czy inne dostawczak, przejść się nie da, bo lusterka jeszcze dodatkowo przeszkadzają. W środku siedzi dwóch dużych sebixów. Teściu im mówi, żeby przeparkowali furę, bo się przejść nie da. Ci z mordą do niego i chcą go już bić. Mówi im, że zadzwoni na psiarnie jak się nie ogarną. Na szczęście przejeżdża obok suka. Teściu im macha, żeby się zatrzymali,
Czy jest jakiś sposób na odzyskanie danych (zdjęcia, pliki) z Androida który przestał się włączać? Po uruchomieniu cały czas świeci się logo MI aż do wyczerpania baterii. Telefon to Xiaomi MI A1 #android #odzyskiwaniedanych #xiaomi #informatyka #telefony
@szczur_wodny: Swoją drogą, to jaka radość z życia z takim kijem w dupie i pełną POWAGĄ? ( ͡°͜ʖ͡°) Każdy człowiek powinien mieć coś z dziecka, by trochę pokolorować ten szary jak s-------n świat. Niech się przyzna, że szuka po prostu kogoś, kto ją utrzyma i uzna bękarta, bo ojciec pewnie s--------ł i unika odpowiedzialności, albo siedzi.
@szczur_wodny: ja się już w życiu wyszalałem, niepotrzebna mi niepoważna kobieta "na chwilę", która nie będzie w stanie odpowiedzialnie zaopiekować się mną i moimi dziećmi.
To musi być strasznie frustrujące być omijanym nawet przez facetów bez kasy i z małym siurem