Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ricco7

ricco7

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 819
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 805
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
xmadesio
xmadesio
22.06.2026, 09:02:37
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 22.06.2026, 09:47:40 via Wykop
  • 27
@xmadesio: trzeba zrozumieć że z punktu widzenia atrakcyjnej dziewczyny coś takiego to jest nic wielkiego, bo one mają pełno takich kolesi którzy robią sobie nadzieje. A jak im uświadomisz że ci kolesie mają takie właśnie intencje i nie chcą być po prostu znajomymi to jeszcze często potrafią być autentycznie zdziwione xd
  • Odpowiedz
NzeroZeroB
NzeroZeroB
21.06.2026, 06:43:22
  • 9
Niby mam jeszcze szansę i minimalne chęci na zmiany w życiu ale nie widzę siebie jako szczęśliwego człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 21.06.2026, 20:17:01 via Wykop
  • 0
@NzeroZeroB: to że miałeś propozycję zapoznania się to jeszcze nic nie znaczy
  • Odpowiedz
Rufurege1
Rufurege1
19.06.2026, 10:42:55
  • 12
Myślę, że jednym z najbardziej przykrych uczuć jest pogodzenie się z myślą, że być może spędzi się życie samotnie tylko dlatego, że nie wygląda się tak, jak chciałoby się wyglądać. Najgorsze jest poczucie, że nie miało się na to żadnego wpływu. Można stracić pracę, pieniądze czy pozycję i z czasem to odbudować. Można zacząć od nowa i odzyskać to, co się straciło. Ale kiedy człowiek zaczyna wierzyć, że został skazany na samotność
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 19.06.2026, 11:32:34 via Wykop
  • 4
@Matii323: no więc właśnie trzeba to przeżyć żeby móc tak do tego podejść, a autor wpisu właśnie nie może
  • Odpowiedz
Farreti2000
Farreti2000
Farreti2000
18.06.2026, 22:05:51
  • 0
Nie rozumiem, po co kobiety na Tinderze dają polubienia facetom , którymi nawet nie mają zamiaru pisać albo tylko odpowiedzą na przywitanie i dalej cisza??? Jak ktoś się mi nie podoba to tej osobie lajka nie zostawiam, czemu w przypadku takich kobiet jest inaczej???

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #badoo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 18.06.2026, 22:29:49 via Wykop
  • 10
@Farreti2000: to nie jest zerojedynkowe że się podobasz lub nie tylko jesteś np dwusetny na liście a laska ma w buforze maksymalnie 10 miejsc do jednoczesnej obsługi
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2026, 20:25:36
  • 12
✨️ Dlaczego lekarze zarabiają za dużo? Ⓘ
Typiarka lekarka 29 lat usunęła parę po tym jak powiedziałem, że lekarze zarabiają za dużo, a jakość i dostępność służby zdrowia leży. Ona na to że dziwi ją zaglądanie innym do portfela. XDDDD czaicie? Mam przymknąć oko na patologie w służbie zdrowia, bo zaglądanie do portfela jest nieeleganckie. Typiarka 29 lat, a już ma wyprany mózg przez kastę. Kurva, co jest z tymi ludźmi nie tak?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 16.06.2026, 21:20:29 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: zlikwidować podatki, zlikwidować wszelki składki, zlikwidować państwowe regulacje dające tylko niektórym monopol na wykonywanie usług medycznych - to wtedy niech sobie zarabiają ile chcą i nie będę im zaglądał
  • Odpowiedz
Kukoldinho
Kukoldinho
13.06.2026, 09:10:40
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 13.06.2026, 10:11:12 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
11.06.2026, 12:03:48
  • 12
Tygodniowe wyplaty to jednak swietna rzecz jest, W Uk np czyli jednej z stolic finansowych swiata to rozumieja i mozna co tydzien dokupywac cos na gieldzie!
A nie czekac na ten jeden dzien w miesiacu jak przyjdzie przelew,
Dzieki temu szybciej i mocniej kapital moze pracowac.
Ja 3 tygodniowe wplywy na konto reinwestuje a ostatni przelew zostawiam se na oplaty, i konto jest puste po oplaceniu rachunkow wiec nic nie lezy i
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 11.06.2026, 12:26:11 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: ponoć mamy wolny rynek to możesz sobie wynegocjować tygodniówki
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 11.06.2026, 12:28:28 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: czujesz częściej wpływ to i masz motywację. Moim zdaniem powinny być jeszcze płacone te tygodniówki z góry, bo niby z jakiej racji robol ma za darmo kredytować kapitalistę na tydzień do przodu
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 11.06.2026, 12:30:14 via Wykop
  • 2
@Frogi: jak wcześniej trafi to statystycznie kupisz więcej, bo ceny średnio idą w górę. Poza tym ponosisz też ryzyko, np. że kapitalista zbankrutuje albo umrzesz ostatniego dnia przed wypłatą i nawet nie zobaczysz pieniędzy za cały miesiąc mimo że robotę zrobiłeś
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 11.06.2026, 12:33:46 via Wykop
  • 3
@vladi_putin: a dlaczego człowiek dojrzały i świadomy ma się godzić na darmowy kredyt dla kapitalisty za cały miesiąc z góry?
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 11.06.2026, 13:05:30 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: zrobiłem wpis o tym jakiś czas temu to robolom się odpalił syndrom sztokholmski i wielkie oburzenie jak można wymagać od kapitalisty żeby zapłacił za pracę od razu, a nie z darmowym kredytem na trzydzieści kilka dni xD A właśnie prawda jest taka że tak płacą bo nauczyli roboli że to normalne i wierzą że tak powinno być. Ciekawe czemu tak samo to nie działa gdy idzie o inne opłaty
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 11.06.2026, 13:08:36 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: chętnie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.06.2026, 06:04:17
  • 6
✨️ Refleksje na temat cywilizacji w Polsce Ⓘ
Czy mi się wydaje że Polacy cofnęli się cywilizacyjnie jeśli chodzi o mentalność? Albo ja żyłem w bańce ale wydawało mi się, że zmierzamy już ku zachodowi i na naszych oczach dojrzewa nam społeczeństwo gotowe do demokracji, dyskusji, z poszanowaniem wspólnej przestrzeni i innych. Tymczasem im więcej zaglądam w internet, im więcej wychodzę w różne obce środowiska tym bardziej widzę jeszcze większą dzicz i powrót
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 11.06.2026, 09:23:43 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: co do ceny kawy to powinno być: „nie podoba ci się cena kawy to otwórz własną plantację” - tylko szkoda że wolnorynkowcy zwykle nie rozkminiają już jak ten wspaniały plantator wszedł w posiadanie ziemi i czy na pewno w oparciu o metody wolnorynkowe? No chyba że wojna, p-----c i agresja to metody wolnorynkowe xD
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.06.2026, 08:42:00
  • 10
W tym tygodniu odbierałem dwie paczki od kurierek. Jedna była m--f, a druga młodsza. Widzę od jakiegoś czasu, że kobiety teraz zaczynają bardziej robić na kurierce. Zwykle to facetów widziałem. Czasy się zmieniają. Dodatkowo równouprawnienie. A praca kuriera, to raczej wydaje się być zawód typu chuopski

#przegryw #praca #rozowepaski #polska #przemyslenia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 11.06.2026, 09:20:01 via Wykop
  • 1
@monsterek443: a ja mam właśnie złe doświadczenia z babą kurierką, która zawsze była w-------a że chcę zapłacić tyle co do grosza ile kosztuje zamówienie a chłopy problemu nie robiły xD
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
04.06.2026, 10:59:40
  • 13
#gielda #kryptowaluty #bitcoin

Najgorsze w tym minus pisiont procenta na batkojnie jest to że on sam w sobie jest bezwartościowy i można sobie go wsadzić w d00pe, a jego jedyną zaletą jest to że można go wymienić na dolara
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 04.06.2026, 12:21:30 via Wykop
  • 0
@laporte: uczysz się na pamięć ciąg słów (seed) i tyle potrzebujesz mieć. Żadne pendrive ukrywane w dupie nie są potrzebne. Jedziesz sobie gdzie chcesz, jak chcesz wydawac btc to na miejscu załatwiasz sobie jakiegokolwiek laptopa i na nim offline wykonujesz podpisy z użyciem tego seeda co masz tylko w głowie
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 04.06.2026, 13:22:34 via Wykop
  • 0
@James2000: ja pamiętam seedy i to jeszcze trzy, dla trzech adresów. Powtarzam codziennie w głowie, bo mam tam znacząca kasę (jak dla mnie). Ja się dziwię ludziom, którzy nie są w stanie się tego nauczyć na pamięć gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo pieniędzy. Nigdzie na kartce seedow nie mam jawnie zapisanych aby nie dostało się to w niepowołane ręce. I tak, seeda możesz sobie w dużej mierze sam wybrać jeśli
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 04.06.2026, 13:25:48 via Wykop
  • 0
@James2000: mam też w głowie hasła do szyfrowanych dysków (do laptopa i dysków zewnętrznych dwa różne) + do menadżera haseł - każde inne po kilkadziesiąt znaków. Ale używane od kilkunastu lat te same wryte w głowę na amen. Kwestia dyscypliny
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 04.06.2026, 13:38:56 via Wykop
  • 2
@James2000: te słowa z seeda są specjalnie zaprojektowane pod metody mnemotechniczne - czyli np. sobie wymyślasz jakąś historyjkę pod te słowa np. masz słowa „dog cat house” - to wymyślasz „pies ugryzł kota a było to w moim domu” - jak wy serio nie umiecie tak zapamiętać tych 24 słów to jest z wami naprawdę źle xD
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 04.06.2026, 15:50:35 via Wykop
  • 1
@grypa-grypowska: tak, będę wysyłał swojego seeda do AI xD Ludzie, ogarnijcie się
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
02.06.2026, 17:54:04
  • 0
Tak czasami slucham typa,
I nie moge wyjsc z podziwu, jego ignorancji,

Chlopie!!! Ludzie w Londynie mimo 25% bezrobocia siedza w restauracjach, bo jest od 5 lat POMPA na gieldzie,
Tylko gupek by nie HEDZOWAL i skoro pracowal w zawodzie ktory jest ZAORANY przez Aisraj powinien kupic akcje spolek Aisraj.

Jak
adamsowaanon - Tak czasami slucham typa,
I nie moge wyjsc z podziwu, jego ignorancji,...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 03.06.2026, 00:59:22 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: zapominasz o innym wariancie: będzie jak z bańką dot comów - rewolucja zakończy się powodzeniem ale ludzie i tak potrącą pieniądze
  • Odpowiedz
Nagicapiszon
Nagicapiszon
02.06.2026, 09:51:14
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 02.06.2026, 16:11:40 via Wykop
  • 1
@PowiatowyBanan: wynik może i jest od razu ale i tak od zakażenia musi minąć jakiś czas aby wirus był wykrywalny we krwi - choćby dlatego że przez pierwsze dni hiv może replikować się lokalnie jedynie w tkankach w okolicach miejsca zakażenia, muszą minąć dni zanim przedostanie się do krwiobiegu, pokona węzły chłonne itd.
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
01.06.2026, 14:01:19
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 01.06.2026, 17:07:54 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: papier nie mówi że stosunek się odbył tylko że była zgoda
  • Odpowiedz
centerario
centerario
07.05.2026, 13:46:21
  • 185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 07.05.2026, 16:19:51 via Wykop
  • 7
@centerario: ja miałem takiego farta że dorwałem atrakcyjną muzułmankę, która choć już nie najmłodsza (25+) to była bez bagażu wcześniejszych partnerów łóżkowych, bo wcześniej żyła w konserwatywnych krajach. To jest jakieś rozwiązanie jak jesteś koło 30, a chcesz mniej więcej rówieśniczkę (lub taką musisz bo z różnych powodów młodsze nie lecą na ciebie) oraz jednocześnie dziewice (co jest ważne żebyś mógł stworzyć z nią relację opartą na autentycznych emocjach, szczególnie
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 07.05.2026, 19:16:17 via Wykop
  • 3
@komilyatt1: jeden z krajów maghrebu
  • Odpowiedz
galek
galek
07.05.2026, 16:14:55
  • 32
Poziom autorefleksji normictwa jest przerażający.

Wychowali całe pokolenia kobiet które zostały nauczone jedynie wymagać od facetów a nie samej się chociaż trochę starać i zwracać uwagę na to co chce facet.

I teraz wielkie zdziwienie że kobiety mają wymagania z kosmosu a nic nie oferują w związku z tym facetom się to nie opłaca xD

To
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 07.05.2026, 16:29:51 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7 07.05.2026, 19:15:45 via Wykop
  • 3
@_Kamil_: jeden z krajów maghrebu
  • Odpowiedz
Wookash071
Wookash071
07.05.2026, 14:20:20
  • 1
Zajebisty deal. Wysoki, opiekuńczy i na plus "ogarnianie" wyjazdów.
Jako ktoś kto ważył 107kg przy 175cm wzrostu powiem tylko tyle, ze laska ma wymagania tak wysokie jak jej waga xD
Waga mamonska za ambicje i bycie jeleniem xddd
#tinder
Wookash071 - Zajebisty deal. Wysoki, opiekuńczy i na plus "ogarnianie" wyjazdów. 
Jak...

źródło: 1000008540

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 07.05.2026, 15:39:46 via Wykop
  • 0
@czarnoibialo: to jest chociażby złe, że opis jest kopiuj wklej z AI
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
05.05.2026, 18:57:45
  • 2
A wy nadal myślicie, że w przyszłości kreaowanej przez AI będzie się płacić w walutach, które tracą wartość szybciej niż karty Dragon Ball'a z Chio-chipsów?

Podniecacie się 3% dywidendy z Orlenu. Stabilnością Apple. Jakbyście nie zauważyli, że te korporacyjne kolosy to skanseny zarządzane przez gości w krawatach, którzy potrzebują dwóch dni, żeby odpisać na maila. W świecie, gdzie open-source'owe modele AI optymalizują całą gospodarkę w czasie rzeczywistym, wasza giełda to cyfrowy dom
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 06.05.2026, 09:26:09 via Wykop
  • 0
@duzy_gracz: zawsze gdy poziom niesprawiedliwości osiągnie wystarczająco wysoki poziom nastąpi wojna na smierć i życie, czyli totalne zniszczenie z resetem systemu. Wiara w to ze grupka ludzi poleci sobie na Słońce, obuduje je sferą Dysona i potem będą całą energię ładować do prywatnych akumulatorów, żeby zasilać swoje roboty i AI, a reszta będzie posłusznie zdychać z głodu w ciemności w imię jakiegoś wymyślonego „prawa” to naiwność xD Właściciele robotów albo
  • Odpowiedz

12

Przemysław Kral i ekstradycja z Izraela

Przemysław Kral i ekstradycja z Izraela

Dlaczego twierdzenie, że "Izrael nie wydaje swoich obywateli", jest prawnie nieaktualne? Próg przestępstwa ekstradycyjnego obniżono z 3 lat do 1 roku pozbawienia wolności co oznacza, że każde poważniejsze oszustwo jest dziś objęte reżimem ekstradycyjnym.

Instynkt
z
kancelaria-skarbiec.pl
dodany: 05.05.2026, 09:43:32
  • 2
  • #
    kryptowaluty
  • #
    zonda
ricco7
ricco7 05.05.2026, 15:04:35 via Wykop
  • 0
To niech podadzą praktyczny przykład takiej ekstradycji izraelskiego obywatela do Polski. W teorii to dużo jest możliwe, ale życie pokazuje inaczej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

corrupted_huop
corrupted_huop
04.05.2026, 11:23:45
  • 64
Ten kto dostał w życiu dobry start, nigdy nie zrozumie, że to właśnie jeden z najważniejszych czynników decydujących o reszcie życia.

Miłorząb - prosty chłopak ze wsi. Rodzina bez gospodarstwa ale za to z problemem alkoholowym. W wieku 20 lat posiada ukończoną szkołę zawodową, i jak dobrze pójdzie to jakiś kołchoz za niewiele ponad minimalną. Będzie mieszkał w tej zapyziałej wsi a brak perspektyw oraz wzorce jakie miał spowodują, że do końca życia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 05.05.2026, 07:06:22 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
05.05.2026, 04:37:38
  • 0
Można gdzieś sprawdzić jaki jest aktualnie koszt przesłania #btc z giełdy na portfel? #bitcoin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ricco7
ricco7 05.05.2026, 05:15:45 via Wykop
  • 1
@Just_Jump: każda giełda udostępnia tabele prowizji i tam będzie koszt za wypłatę, ten koszt obejmuje już koszt sieci wiec nie musisz tego dodawać dodatkowo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia