Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
makeMyLifeEasier

makeMyLifeEasier

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 624
  • Znaleziska 159
  • Mikroblog 465
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 31
przebrzydlak
przebrzydlak
15 godz. i 27 min temu
  • 1
Żona prawilnego Mirka, który jest z Wami już ponad 14 lat, pracuje jako starszy opiekun klientów biznesowych w internetowej platformie wymiany walut należącej do jednego z większych banków w Europie.

Jakby ktoś z Mirabelkowych i Mirkowych firm szukał najlepszych kursów walut i sprawnej obsługi, to można się odezwać na priv. Tylko dla Mirków i Mirabelek będzie taka marża, że żaden inny kantor tego nie przebije :-)

W praktyce nie jest to „zakładanie kolejnego konta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
Jaki bank?
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
przedwczoraj, 11:13:33
  • 0
#gielda

Co te waluty tak skoczyly
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier przedwczoraj, 11:39:04 via Wykop
  • 0
@Wypokowicz93: tylko dzięki temu mam stratę na pre na poziomie -1.5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
14.06.2026, 13:41:51
  • 2
Bardzo dobry krok pisowców. Obietnica 2 progu w wysokości 180 tysięcy złotych wygląda zdecydowanie lepiej niż rudego żadnych powyżek oraz ochłapy pl2050 w postaci 140k.
#bekazprawakow #bekazlewactwa #podatki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 14.06.2026, 15:17:23 via Wykop
  • 1
@gorzki99: ważne że nam, którzy przekraczają będzie lepiej. Czemu mam patrzeć na mniej zarabiających, oni na mnie patrzą? Każdy pilnuje swojego nosa niestety
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 14.06.2026, 20:27:00 via Wykop
  • 0
@gorzki99: możesz gardzić, elita pozwala
  • Odpowiedz
muka70
muka70
muka70
14.06.2026, 13:18:46
  • 1
#gielda
Trzymacie kasę u jednego brokera czy rozdzielacie na kilku? Mam male ikze w bossa i głównie wrzucam na xtb w acwi/nasadu/wig + parę firm dla zabawy. Uzbierała się już jakaś kwota i zaczynam się zastanawiac czy standardowo dorzucać dalej czy może otworzyć też u innego brokera konto by nie trzymać w jednym miejscu. Z jakich korzystacie pod kątem głównie acwi/nasdaqu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 14.06.2026, 13:35:45 via Wykop
  • 3
@muka70: mam podzielone na bossa (ike i IKZE), a maklerskie zwykle w XTB, interactive brokers i saxo
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 12:36:17
  • 22
Zrobiłem bardzo ciekawy research na temat jednego z uczestników. Jeden plus i zgłaszam avokado do KNF żeby dokładnie przyjrzeli się spółkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 13.06.2026, 18:47:53 via Wykop
  • 1
Również poproszę @vladi_putin
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
10.06.2026, 06:45:18
  • 0
#gielda
Może się przebije przez gąszcz postów
Mam na oku ETF FTSE All World fwia.de
Kupię go w euro, ale jakbym sprzedał z zyskiem (xd) to jak to potem rozliczyć? Konto mam w XTB, do tej pory handlowałem tylko Polskę i Ameryczke
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 10.06.2026, 06:52:40 via Wykop
  • 4
@ProfesorP1ZDAN: oczywiście po minimum 2 poprawkach
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.06.2026, 05:01:31
  • 20
#gielda czemu w tv 📺 i 📻 najważniejszymi informacjami giełdowymi jest złoto i kursy walut, a nie akcje szczura i nasdaczek?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 08.06.2026, 05:42:01 via Wykop
  • 14
@ja_tu_tylko_na_moment: bo w to inwestuje nasz naród xD powinien być też średni kurs za m2
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 29.05.2026, 16:53:25
  • 0
#gielda Oracle +9%, salesforce +9%, Workday +11%, ServiceNow +13% co jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier
Autor
29.05.2026, 17:00:29 via Wykop
  • 1
I dobrze, pompujemy do poprzednich wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
maniek999
maniek999
21.05.2026, 22:10:19
  • 2
#ttwo potężnie żre po godzinach.
Wspominałem nie raz, że odbije do wakacji pod ath, ale wszystko wskazuje na to że sie myliłem, i do wakacji będziemy już mieli nowe ath ;)
#gielda
maniek999 - #ttwo potężnie żre po godzinach.
Wspominałem nie raz, że odbije do wakacj...

źródło: 1000025284

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 22.05.2026, 05:23:51 via Wykop
  • 0
@micomak: strona Yahoo finance
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 18.05.2026, 13:52:55
  • 0
#gielda nagońcie na coś z amerykańskiej giełdy to włożenia 5000 USD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier
Autor
18.05.2026, 14:01:47 via Wykop
  • 1
@Zulf 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
langle
langle
13.05.2026, 14:52:46
  • 11
It's not much but it's honest work

#gielda
langle - It's not much but it's honest work

#gielda

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 16.52.18

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 13.05.2026, 15:42:26 via Wykop
  • 0
@langle: pytanie jaki % zmiany dziennej
  • Odpowiedz

334

Koty odkręciły kurek, doszło do zalania mieszkania. Nietypowa interwencja służb

Koty odkręciły kurek, doszło do zalania mieszkania. Nietypowa interwencja służb

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z bloków w Świdniku. Mieszkanka zaalarmowała służby, gdy z sufitu jej mieszkani

mannoroth
z
lublin112.pl
dodany: 28.04.2026, 09:03:55
  • 99
  • #
    koty
  • #
    smiesznekotki
  • #
    swidnik
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 28.04.2026, 14:21:14 via Wykop
  • 0
@smk666: no chyba że zaczopuje się odpływ z czasem
Lapacz_Spadajacych_Nozy
Lapacz_Spadajacych_Nozy
25.04.2026, 17:20:04
  • 35
Niby człowiek ogląda codziennie belkę tagu.
Niby rozumie - to przecież proste zasady - kupuj drogo, sprzedaj tanio.
Niby człowiek się stara na #gielda .
Ale giełda to hazad, nigdy nie wiesz co się wylosuje.

A wylosowało się w zeszłym roku jak na obrazku. A teraz płacz i płać.
LapaczSpadajacychNozy - Niby człowiek ogląda codziennie belkę tagu. 
Niby rozumie - t...

źródło: PIT38

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 25.04.2026, 17:44:48 via Wykop
  • 10
witam
makeMyLifeEasier - witam

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 o 19.44.11

Pobierz
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 25.04.2026, 18:03:10 via Wykop
  • 0
@Boloo2000: dostaję RSU od pracodawcy i muszę to zrzucać
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 17.04.2026, 15:00:49
  • 3
#gielda #xtb ale weszło, dziękuję inwestorom za pieniądze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
makeMyLifeEasier - #gielda #xtb ale weszło, dziękuję inwestorom za pieniądze (⌐ ͡■ ͜ʖ...

źródło: IMG_8782

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier
Autor
17.04.2026, 15:39:17 via Wykop
  • 0
@StitchandLilo:
makeMyLifeEasier - @StitchandLilo:

źródło: IMG_8783

Pobierz
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier
Autor
17.04.2026, 17:00:00 via Wykop
  • 0
@StitchandLilo: obiecałem sobie że ostatni raz w tym roku xD
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier
Autor
22.04.2026, 17:01:05 via Wykop
  • 0
Tak jest, ale mnie świerzbiło wczoraj
  • Odpowiedz
damer135
damer135
10.04.2026, 11:19:23
  • 2
#gielda
uśredniać okniorza or not? dajcie gwarancje ze juz nie spadnie bo jak nie to do choroszczy
damer135 - #gielda 
uśredniać okniorza or not? dajcie gwarancje ze juz nie spadnie bo...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 10.04.2026, 12:01:56 via Wykop
  • 0
no i świetnie, bo SP500 i NASDAQ prawie na szczytach, więc zmniejszył się udział tych mag7
  • Odpowiedz

36

Koniec świętych krów B2B. Państwo wreszcie zaczyna traktować wszystkich równo

Koniec świętych krów B2B. Państwo wreszcie zaczyna traktować wszystkich równo

No i cyk, kończy się zabawa w "jestem przedsiębiorcą" kiedy w praktyce robisz 8h dziennie dla jedmego szefa i prosisz o urlop jak każdy etatowiec. Prezydet podpisał zmiany dające PIP realne narzędzie do walki z fikcyjnymi B2B.

mookie
z
bankier.pl
dodany: 02.04.2026, 12:20:00
  • 42
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    januszebiznesu
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 02.04.2026, 12:34:14 via Wykop
  • -10
@johny-bravooo: czyli 95% firm IT
twelve12
twelve12
twelve12
23.03.2026, 09:55:54
  • 1
#gielda

Właśnie sprzedałem moje wszystkie 500 akcji SP500 i 50 Nasdaq, póki jeszcze były na 10% i 2% proficie, teraz trzeba będzie znaleźć dobry moment na zakupy ale tym razem już chyba FTSE all world acc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 23.03.2026, 11:58:07 via Wykop
  • 0
@twelve12: xD źle się zestarzało
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 23.03.2026, 12:13:03 via Wykop
  • 0
@makeMyLifeEasier: jednak dobrze się zestarzało hihi
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
23.03.2026, 06:18:16
  • 0
#gielda
-5% na zlocie, chyba zdrowiej bedzie dzisiaj nie otwierac gieldy w ogole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 23.03.2026, 06:21:03 via Wykop
  • 7
@why1sthat: ale pięknie wyleszczylo. Ja sprzedałem etf przy 5000, żeby załadować się w etf na stoxx600 i msci acwi, więc też mnie wyleszczylo a przy okazji podatek naliczyło xD
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
21.03.2026, 01:51:29
  • 0
Cześć, czy posiadacie może w swoich archiwach zdjęcia warszawskiego ronda Starzyńskiego z czasów „zagłębia piwnego” sprzed ok. 10 lat i wcześniej, który tam wtedy był, tych wszystkich barów, knajp itp.?

#warszawa #fotografia #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 21.03.2026, 07:29:23 via Wykop
  • 1
@ukojenie: Masz na Google maps nawet z 2009-2010
  • Odpowiedz
makeMyLifeEasier
makeMyLifeEasier 21.03.2026, 07:30:47 via Wykop
  • 1
@makeMyLifeEasier:
makeMyLifeEasier - @makeMyLifeEasier:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.07.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking