Chciałbym zrobić jakąś trasę rowerem 100km, ale bez wjeżdżania na drogi z jakimkolwiek ruchem (tzn taki ruch jak na gassy ok, bo jadą wolno i jest ich bardzo mało, ale drogi między wsiami raczej nie bo tam z----------ą lub jest większy ruch). Znajdzie się coś takiego w okolicach #warszawa ? może być nawet past techniczny wzdłuż trasy xD #rower No i z racji cienkich opon (szerokość 32) raczej
@a665321: Wokół molocha wszystko zayebane, bo jest dużo dróg wojewódzkich/powiatowych na których masz non stop ruch. Lepiej wsadź rower w pociąg i bujnij się np. do Żyrardowa albo Skierniewic i tam sobie gdzieś pojedź. Ewentualnie na północ, np. KM do Nasielska a potem masz ścieżkę rowerową do Pułtuska. Stamtąd możesz jakoś bokiem podjechać nad Zegrze i potem masz ścieżkę z powrotem do Warszawsi.
Czy ktoś z Was się orientował w temacie przejścia na tzw. "taryfę urzędową zatwierdzoną przez URE"? Lokal mieszkalny na terenie Warszawy. Aktualnie G11 prąd z EON, ale z tego co się dowiadywałem to oni nie oferują taryfy urzędowej ze względu na jakieś zwolnienie z 2007 roku. Jest opcja zmienić sprzedawcę energii i u tego nowego mieć tą taryfę?
Dawno mnie tu nie było. Właściwie sam nie wiem, od czego zacząć, bo historia, z którą wracam, brzmi jak połączenie survivalu, prepperstwa i rodzinnego dramatu — a to dopiero początek.
Jeszcze do niedawna, kiedy padało hasło "najgorszy współczesny silnik", pierwszym skojarzeniem był nieszczęsny 1.6 THP … Tym się różni pesymista od optymisty, że pesymista twierdzi, że już gorzej być nie może, a optymista, że i owszem...
U mnie w rodzinie jest Citroen C3 1.2 Puretech 110 KM i oprócz wymiany paska w ramach akcji serwisowej (na koszt producenta) nic się do tej pory nie działo, a minęło 6 lat. Olej wymieniany raz na rok w ramach serwisu, żadnych dolewek. W lato pożyczyłem go na trasę do Niemiec, wyszło łącznie 2600 km. Spalanie z tej trasy komputer pokazał 6.2 przy średniej prędkości nieco ponad 100 km/h, co uważam, że
@biskup2k: Nie pamiętam jaki tam jest przebieg po tych sześciu latach, myślę, że coś około 90 tyś, więc by wychodziło że właśnie 15 tyś na rok, czyli w granicach "zdrowego" interwału.
Kurde, zaczynam chyba czuć podobny "post-olympic blues" jak po Paryżu. Wtedy, w połowie sierpnia, koniec zmagań olimpijskich zwiastował nadejście jesieni, a więc koniec lata. Jednocześnie człowiek oglądając ceremonię zamknięcia zdawał sobie sprawę końca czegoś wielkiego i to, że nieuchronnie wszystko się kiedyś kończy. I teraz podobnie. Chłop wracał z pracy i zawsze było co oglądać, a to skoki z Tomasiakiem, a to łyżwiarstwo szybkie z pechowym, czwartym Żurkiem, a to łyżwiarstwo figurowe
Pamietam jak w chipsach były pieniądze i pamietam pierwszą tego typu promocję jak były jeszcze banknoty przed denominacją ( ͡°ʖ̯͡°) #heheszki #ciekawostki #boomerskiemysli
Nie wiem czy ktoś tu o tym pisał, ale tym dwóm dziewczynom należy się duży szacunek. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Nikola Domowicz i Dominika Piwkowska zajęły wczoraj 6. miejsce w dwójkach kobiet w saneczkarstwie. To nasz najlepszy wynik w tej dyscyplinie na IO od 54 lat! Trenują w Niemczech lub na Łotwie, bo w Polsce nie mamy odpowiedniej infrastruktury, a wczoraj jechały na 9-letnim sprzęcie. Brawo i powodzenia
Zrobił mi się krwiak pourazowy przegrody nosowej, łeb mnie od niego boli. Potrzebuje go szybko zdrenować, ale nawet prywatnie wykonanie takiego czegoś albo trzeba czekać, albo płacić 800 zł. Na tym etapie myślę już o kupieniu jednorazowego ostrza chirurgicznego i nacięciu tego samodzielnie. Nie jest to moja pierwszyzna, ale poprzedni pękł sam.
Jak byłem w Warszawie pierwszy raz w życiu w roku 2000 za dzieciaka, to to miasto było zaniedbane, przygnębiające i niebezpieczne. Trzymałem się za kieszeń idąc Dworcem Centralnym, żeby nikt mnie nie pozbawił mojej wymarzonej Nokii 3410i. To było siedlisko meneli i ćpunów z funkcją dworca (opcjonalnie). Potem idąc przez centrum cały czas nas ktoś zaczepiał, chciał coś sprzedać albo wyłudzić. Na patelni ludzie porozstawiani jak na rynku handlujący randomowymi rzeczami. Autobus
@Znachor_enjoyer: Wy jesteście jacyś niedorozwinięci. Na samym Dolnym Śląsku zrewitalizowanych zostało wiele szlaków kolejowych (choćby ostatnio do Karpacza), wyremontowana została autostrada A18, powstała AOW, droga S3. Samą A4 też czeka remont. Dolny Śląsk jest dużo gęściej zaludniony niż np. Lubelszczyzna lub Podlasie, gdzie jest jedno duże miasto a reszta to Muchosrajewa Górne, które i tak nikogo nie interesują. Gęstość zaludnienia nie ułatwia sprawy, zwłaszcza że układ dróg lokalnych pamieta jeszcze
Chciałbym sprezentować bliskiej mi osobie bilet do teatru, najlepiej na musical. Ktoś był ostatnio i jest w stanie coś polecić? Najlepiej Warszawa, ewentualnie Łódź...
Czy jeśli podłoga została wylana w maju tego roku a od ponad miesiąca chodzi pompa ciepła na 30 stopni to mimo wszystko i tak przydałoby się przeprowadzić wygrzewanie posadzek zgodnie ze sztuką? Budynek to segment od dewelopera.
@Torgerd: Wypożyczyłem wczoraj urządzenie do pomiaru wilgotności, takie jak na zdjęciu. Ale chyba było rozkalibrowane, bo pokazywało dziwne wartości, albo ja nie potrafiłem z niego dobrze korzystać. Najpierw spróbowałem w biurze tej firmy co wynajmuje urządzenia. Pokazało na ścianie wartość 40. Potem w docelowej nieruchomości pokazywało na podłodze wartość 21. Skala jest do 100. Sam już nie wiem. Może ja źle pomiary robiłem? Dla betonu jest dopuszczalne niby 2%? Ktoś
@Torgerd: Ten miernik co wypożyczyłem mierzy właśnie wilgotność względną (a nie abs). Nie mniej jednak, tak jak wspomniałem, miernik wydawał się jakiś rozkalibrowany. No ale załóżmy że te 20% wilgotności względnej co pokazywał - to jest akcpetowalne do rozpoczynania prac wykończeniowych?
1. Awokado został zdemaskowany. Karolina w prime time zarzuca mu, że przyszedł do programu tylko po to aby go "dobrze pokazali". HR-ówka w umyśle Łysego Węża ma tylko grać szczęśliwą żonę w tym reality show dla motłochu. Motłoch ma pomiędzy odcinkami szukać jego social media, a on będzie golił frajerów na swoje inwestycje w nieruchy. Nieoczekiwanie wtrąca się siostrzyczka HR-ki, a nasz ziemniaczany bohater postanawia robić damage control na finiszu serii. 2.
FARMAZON PAPERS Prześwietlamy działalność Macieja Kubika.
W ogólnodostępnych bazach możemy znaleźć następujące informacje o biznesach naszego ostatnio grillowanego uczestnika Slubu Od Pierwszego Wejrzenia. Pogrzebmy i oceńmy razem - farmazon czy nie-farmazon?
No i z racji cienkich opon (szerokość 32) raczej