Nawet w warszawce jeżdżą 50-70km/h gdzie na niektórych drogach były wyścigi od świateł do świateł XDDDD
Niestety również dochodzi do fakapów typu ludzie jadą 50 na 80 XDDDD
#mandaty #prawojazdy #samochody
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
486

Mandaty za drogowe przewinienia osiągają ostatnio zawrotne wysokości. Rekord został niedawno pobity w Łężycach (woj. pomorskie), gdzie kierowca za swoje wykroczenia musiał zapłacić łącznie... 6,5 tys. zł. Kwota ta jest znacznie wyższa, niż wartość jego samochodu.
z62

Policjanci dostali nagranie z kamerki samochodowej. Ten kierowca z pewnością takiego samego manewru już nie powtórzy.
z18

Portal Prawo.pl wraca do pomysłu sprzed lat. Czy dodatkowo bezpieczeństwo pieszych przechodzących przez przejście może podnieść obowiązek zasygnalizowania tego manewru przez podniesienie podniesienie ręki? Eksperci są podzieleni. A co jeśli pieszy zapomni podnieść rękę? .
zKomentarz usunięty przez autora
fajnie tylko porównajcie logikę oznakowania, jakość dróg, ilość dróg ekspresowych i wtedy wyjdzie czemu tam się
702

Rozpoczął się właśnie nabór ofert na zakup fotela masującego dla pracowników WORD Toruń (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu). Picie kawy przy odbieraniu telefonu wymaga wsparcia. Jak donoszą pewne źródła, dyrektor WORD zauważa oszczędność czasu osób dotychczas masujących siebie nawzajem.
z11

Obok odpowiedzi proszę podać czas posiadania prawo jazdy, podobno czym ktoś je dłużej ma tym się lepiej zna ;)
zKomentarz usunięty przez autora
13

I okazało się, że złote rybki jeżdżą lepiej niż niektórzy polscy kierowcy
z
źródło: comment_1642165020mS4aNCS9VvgcONz9QlXvSt.jpg
Pobierzwdychając spaliny, zamiast przesiąść się do komunikacji miejskiej
Wykop.pl
Jak widać na każdym wlocie do wjazdu są dwa pasy w tym jeden prawy oznaczony znakami i strzałkami do jazdy tylko w prawo (czyli o ile dobrze rozumiem do pierwszego zjazdu). Drugi pas nie ma oznaczeń. Rondo nie ma wyznaczonych pasów ale mieszczą się dwa samochody obok siebie na nim.
I teraz tak teoretycznie
źródło: comment_1642327137cUDNZwYJt3CiK1Gc7ynmmB.jpg
PobierzGdy dojdzie do kolizji w sytuacji wjazdu czerwonego na rondo to jest winny zarówno nieustępienia jak i kolizji
Jak dojdzie do niej w momencie z drugiego rysunku, to czerwony jest winien nieustąpienia, a kolizji